2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben tatile geldim ama baya agladim ve uzgunum kizlar,dertleseyim sizlerle icime attim ve patlamak uzereyim..

Kaynim bizle geldi,hatta ayni dairedeyiZ, biz yatak odasinda o salonda ve salonun kapisi yok.
Ben napayim simdi tatilim zehir oldu, cunkin
istedigim gibi yatip kalkamiyorum,giyinemiyorum.
Yemek,bulasik yalasikla ugrasiyorum :KK43:
Ayaza yapiyorum ama digerleri yemek yapmam icin malzeme getiriyor aliyor.

Cok pismanim esim kardesimde gelsinmi dedi, gelsin demis bulundum yolda uzun ya yorulursa kardesi surer diye kabul ettim bir yandan ama boyle olacagini hayal etmemistim :KK43:

Gerci akli basinda olan biri ben ayri oda tutayim der ama nerdeeee o kafa..
Aa bu kotu olms bak basbasa gitseydiniz ya sen oraya tatile mi gittin yemek yapmaya mi icine atma uzme kendini esine soyle ayri oda tutsun kardesine

Ya bende senin gibi hizli olmak istiyorum masallah sana ya. Ben yavasim temizlik konusunda ama hizlanmam lazim bebegim olunca 1 saatte cikmam lazim formulu ne ?birde cam silmissin yani :) oy ben gecen senede yer silmek icin arayistaydim mop cekmeli gibi gayet memnundum ama eskidi. Ve olumsuz yani surekli cikar yika tak falan. Vileda tarzi alayim diyorum ama sen nasil kullaniyosun? @nehirnil111 sende havlu gibi olanimi kuaniyosn hala son.fikrin nedir ? Yarin yeni bir tane alayim
Canim eger oyalanip oturmasaam bitiriyorm ama bazen canim hic istemiyo is yapmak 2 saatte evi anca toplyrm bi temzlk yapyrm bi muzk aciyorm oturuyorm btmiyo ama elim hizlidir ozellikle yemek konusunda yemegi cok hizli yaparm yaparken bi taraftanda bulasklari yikarm biriktiriip isim bitince yikamam bence oyle uzun suruyo silmek icinde bunu kullaniyorm viledalari begenmiyorm hic guzel silmiyo
Screenshot_2016-08-12-20-45-26.png

Canim eger oyalanip oturmasaam bitiriyorm ama bazen canim hic istemiyo is yapmak 2 saatte evi anca toplyrm bi temzlk yapyrm bi muzk aciyorm oturuyorm btmiyo ama elim hizlidir ozellikle yemek konusunda yemegi cok hizli yaparm yaparken bi taraftanda bulasklari yikarm biriktiriip isim bitince yikamam bence oyle uzun suruyo silmek icinde bunu kullaniyorm viledalari begenmiyorm hic guzel silmiyo
Eki Görüntüle 1869755
Ben durmadan yapsamda bitiremiyorum :KK70: sen hergun siliyomusun canim hani ev pislenmiyor mu ne bileyim :KK70: yada benim halinin olmadigi silecek yer mi cok ama hizli olmam lazim bebek dogunca pratik olmak sart :KK70: dedigin gibi bende mutfakta genelde oyle yapiyorum senin kadar hizli olmasada :KK70:

Ben durmadan yapsamda bitiremiyorum :KK70: sen hergun siliyomusun canim hani ev pislenmiyor mu ne bileyim :KK70: yada benim halinin olmadigi silecek yer mi cok ama hizli olmam lazim bebek dogunca pratik olmak sart :KK70: dedigin gibi bende mutfakta genelde oyle yapiyorum senin kadar hizli olmasada :KK70:
Her gun supurup siliyorum canim arda emekledigi icin mecbur ellerini agzina goturuyo agzini yere suruyo

Ben tatile geldim ama baya agladim ve uzgunum kizlar,dertleseyim sizlerle icime attim ve patlamak uzereyim..

Kaynim bizle geldi,hatta ayni dairedeyiZ, biz yatak odasinda o salonda ve salonun kapisi yok.
Ben napayim simdi tatilim zehir oldu, cunkin
istedigim gibi yatip kalkamiyorum,giyinemiyorum.
Yemek,bulasik yalasikla ugrasiyorum :KK43:
Ayaza yapiyorum ama digerleri yemek yapmam icin malzeme getiriyor aliyor.

Cok pismanim esim kardesimde gelsinmi dedi, gelsin demis bulundum yolda uzun ya yorulursa kardesi surer diye kabul ettim bir yandan ama boyle olacagini hayal etmemistim :KK43:

Gerci akli basinda olan biri ben ayri oda tutayim der ama nerdeeee o kafa..
Üzüldüm canım yaa..kaynın kaç yaşında?

MutluBulut_ MutluBulut_
I ilknurrr22 seker000 seker000
Su an yatak odasina kapandik,fisir fisir konustuk.. istedigim bu degildi.. diger odada tv var,mutfak var varda var ama biz buraya kapandik..
Okadar sort tarzi sey getirddi giyemedim, yatarken giydim odadan cikamiyorm simdi..
Edam evet esime gore sorun degil, sen istedin gelmesini diyor ..istedm ama boylemi istedim.. mesela abim gelse asla kalmaz yanizimda gider ayri oda tutar.

Sekerim benimle ayni yasta 23 yasinda haliyle daha cok utaniyorum..

Aglamaktan bir hal oldum , zaten tee 6-7 yildir denize gelmedim , su olana bak.
Eve gitmek icin gun sayiylrum resmen.
Bulasiklar birikti yikamadim yeter is yapmaua grldim sanki.. sorsan evde dinleniyorsun nolmus derler :işsiz:

Ben ipli gibisinden almistim aslinda guzel siliyor ama ilk baslarda beyaz bryaz pamuklar birakiyordu.
Su ilknurun gosterdiginden almak istiyodum ama hala alir dururum

I ilknurrr22 elektrikli suourgeyimi aciyosun canim hergun? Ya ben hergun acamiyorum,normal supurgeyle geciyorum sonra siliyorum..
Hem useniyorum hem ayaz cok agliyor oynamak icin elektikliyle.

Ya o oturursam is yapamama sorunu bendede var hele telefona dalip gidersem amaan.. hele ayaz uyuyunca ardindan odayi toplamam bazrn 2 saatimi aliyor oysa dagibiklik sadece oyuncak ve kiyafrtten ibaret ayazin:KK48:
Yoruluyor insan ya belki simdi hissetmiyoruz okadar ama bazrn toplu sekildr cokuyor yorgunluk :KK14:

tutkku tutkku cnm birdahakine otel tatiline gidin aslinda ya boyle bulasik yika yemek yap zor degil mi ben yazlik tatilini ve boyle apart tatilini pek sevmem ama guzel bir yer bulmussak yemek yapmam yaa azcik nazlansan ya disardan soyleseniz yemek yapmasan

Gecen piknige gidiyorduk esim bi arkadasinin ismini soyledi o da gelsin mi diye bwn de olur dedim insan hayir diyemiyor ki? Sen de hayir diyememissin iste

Her gun supurup siliyorum canim arda emekledigi icin mecbur ellerini agzina goturuyo agzini yere suruyo
Heh simdi cozdum hergun sildigin icin pislenmez tam canim :KK70:
MutluBulut_ MutluBulut_
Su an yatak odasina kapandik,fisir fisir konustuk.. istedigim bu degildi.. diger odada tv var,mutfak var varda var ama biz buraya kapandik..
Okadar sort tarzi sey getirddi giyemedim, yatarken giydim odadan cikamiyorm simdi..
Edam evet esime gore sorun degil, sen istedin gelmesini diyor ..istedm ama boylemi istedim.. mesela abim gelse asla kalmaz yanizimda gider ayri oda tutar.

Bulasiklar birikti yikamadim yeter is yapmaua grldim sanki.. sorsan evde dinleniyorsun nolmus derler :işsiz:
Yani kalmamasi lazim insanin aklina nerden gelsin ayni odada kalacagi.. Yemek yapma kuzum yani yapsanda ugrasma ne ugrasacaksn. Sabah peynir zeytin oglen aksam makarna menemen yada disaridan alsinlar bosver :/
Ben ipli gibisinden almistim aslinda guzel siliyor ama ilk baslarda beyaz bryaz pamuklar birakiyordu.
Su ilknurun gosterdiginden almak istiyodum ama hala alir dururum

I ilknurrr22 elektrikli suourgeyimi aciyosun canim hergun? Ya ben hergun acamiyorum,normal supurgeyle geciyorum sonra siliyorum..
Hem useniyorum hem ayaz cok agliyor oynamak icin elektikliyle.

Ya o oturursam is yapamama sorunu bendede var hele telefona dalip gidersem amaan.. hele ayaz uyuyunca ardindan odayi toplamam bazrn 2 saatimi aliyor oysa dagibiklik sadece oyuncak ve kiyafrtten ibaret ayazin:KK48:
Yoruluyor insan ya belki simdi hissetmiyoruz okadar ama bazrn toplu sekildr cokuyor yorgunluk :KK14:
Ben yine evdeki mop a uc mu alsma ki :KK70:

tutkku tutkku canim aglama uzme kendini kotu olmus boyle olmasi bi daha boyle bisey olursa tamam deme
Evi her gin elektrikli supurgeyle supuruyorum canim arda uyuyunca genelde uuanik olunca kapattigimda agliyo arda beni hic yormuyo keske tek ardya baksam ev isi bitirien

Son düzenleme:
Heh simdi cozdum hergun sildigin icin pislenmez tam canim :KK70:

Yani kalmamasi lazim insanin aklina nerden gelsin ayni odada kalacagi.. Yemek yapma kuzum yani yapsanda ugrasma ne ugrasacaksn. Sabah peynir zeytin oglen aksam makarna menemen yada disaridan alsinlar bosver :/

Ben yine evdeki mop a uc mu alsma ki :KK70:
Canim aslinda her gunde kirleniyo ev anlamiyorm nasil oluyo bgn supurmem diyodm ama anntreye ayakkabyla giriyorz pisleniyo mecbur yine supurcem:KK70:

MutluBulut_ MutluBulut_

Üzme kendini canım nerden bilcektin aynı odada kalcanızı..

Hayret bisey yaa bugün bi foto attım iğnelerimin fotosunu bi arkadas cok foto atıyosun diye yazmıs bana

Haftada bir anca foto atıyorum kızımın fotosunu korkudan paylasmıyorum zaten kendimi atıyorum esimle fotolarımızı atıyorum ne var yani bunda:kızgın:

Bebekten önce daha çok foto paylaşırdım hatta:kızgın:

Ille bi can sıkacaklar moral bozacaklar he

Hayret bisey yaa bugün bi foto attım iğnelerimin fotosunu bi arkadas cok foto atıyosun diye yazmıs bana

Haftada bir anca foto atıyorum kızımın fotosunu korkudan paylasmıyorum zaten kendimi atıyorum esimle fotolarımızı atıyorum ne var yani bunda:kızgın:

Bebekten önce daha çok foto paylaşırdım hatta:kızgın:

Ille bi can sıkacaklar moral bozacaklar he
Tovbe yaa istemiyosa ciksin takipten

X