2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

duman91 duman91 MutluBulut_ MutluBulut_ I ilknurrr22 seker000 seker000 Mutella Mutella

Sagolun kizlar bana ve ayaza eziyetti resmen yolculuk, basim catliyor.
4 saatlik yolu 6 satte geldik,biraz yolu karistirdik ?otel karisikligi derken..
Keske gelmeseydim esimi nezmn dinlesem pisman oluyorum zaten..

Neyseki sag saglim geldik..
Ayaz 3 saat anca uyudu, geri kalan surede bi basima cikmadigi kaldi zor oluyor yani bebekle tahmin etmistim zaten ama neyse..
Sansimiza hava sogudu yagmurluydu, deniz havasini bari ceksin yavrum napalim

duman91 duman91 MutluBulut_ MutluBulut_ I ilknurrr22 seker000 seker000 Mutella Mutella

Ayaz 3 saat anca uyudu, geri kalan surede bi basima cikmadigi kaldi zor oluyor yani bebekle tahmin etmistim zaten ama neyse..
Bebek bu canim bilemezsinki durup durmayacagini tatilin tadini cikar stres yapma kendine

Bebek bu canim bilemezsinki durup durmayacagini tatilin tadini cikar stres yapma kendine
Oyle tabi daha beterini yapapilirdi.
Ama kizdigim.suki yarim saatlik yolda bile uyumazsa huysuzlasiyor,esime defalarca soylememe ragmen inanmadi alsin baksin simdi..
Neyse 1,2 gun idare edicez artik

Oyle tabi daha beterini yapapilirdi.
Ama kizdigim.suki yarim saatlik yolda bile uyumazsa huysuzlasiyor,esime defalarca soylememe ragmen inanmadi alsin baksin simdi..
Neyse 1,2 gun idare edicez artik
Esinde bunalms demek ki tatil iyi gelir insallah cocuk oldu diye herseyden kisitlayamazsiniz ki canim kendinizi

Buyuyo valla :KK70: cok sukur uyudu bende uyuyum dedm ama evin isi yemek bana bakiyo :KK70:
Uyku haram :)

Canim ilk gun oldugundandir yarinda denize sokarsiniz sever insallah cok guzel gecer

Kizlar biz so anda tatile gitmeye karar verdik, demin yer ayirttik nasipse yarin gidecegiz. 4 saat uzaklikta sadece deniz, insllah Ayazim sorun cikarmaz, acikcasi coook korkuyorum ama bakalim.
Esim yoruldu baya dinlenmeye ihtiyaci var o istedigi icin kabul ettim yoksa cesaretim yok.
Denize gitmeye merakliydim aslinda hafirlarsaniz balayina kaplicalara gitmistik cunki :KK48:
Ayhh cok degil pazara kadar ama ya uyumazsa ayaz geceleri..
Bakalim Rabbim kolaylastirir isimizi insallah

Canim iyi etmissiniz yol uzun surmus ama olsun cocuk var diye kisitlanmamak lazim ki cocuk da alissin boyle seylere elbet tatiliniz cok muazzam gecmez ama degisiklik iyi gelir Ayaz ı denize sokacak misiniz :)
Biz de kurbanda tatile gidiyoruz nasipse :)
Ama Gül kızım daha 3 aylık olacak hem de yol 6 saat dusun :) kızımı havuza ve denize sokmayı dusunmuyorum

Bende aynindan yaptiydimm :kk77:

PembeLokum PembeLokum I ilknurrr22
O buyukluk benim moralimi baya bozuyor, emzirirken tamam sut varken iyiydi ama simdi sut cekilince cok komik oldular :KK43:
Ozellikle eski ic camasirlari giyememek insana bana koyuyo, yenisini ise bir turlu tutturamadim kac beden..
Deger tabiki yavrularimiz icin ama bir ama var iste :işsiz: keske onlara zayiflama/kuculme sporu yapilsa :KK70:

Olsun bakalim napalim anne olmak boyle iste :)

hmm anladım canım, evet sanırım kalıcı olmuş, neyse bebişlerden önemlisi yok tabi diğer çocuklarında da sol tarafın büyük belki eşitlenmiş olur:)

Ahahah harbiden belki diger cocujta da digeri buyur :)

Bugun 2. Ay sonu aşıları oldu 3 tane aşı oldu kuzum kilosu da 4.950 ölçüldü boyu 55 ölçüldü (ben evde 57 ölçtüm boyunu)

Yavrumu kucagimdan indirmeyecem bugun :KK43:

Bugun 2. Ay sonu aşıları oldu 3 tane aşı oldu kuzum kilosu da 4.950 ölçüldü boyu 55 ölçüldü (ben evde 57 ölçtüm boyunu)

Yavrumu kucagimdan indirmeyecem bugun :KK43:
Kiyamam yaa bu asilar insani mahvediyo bizde 2 hafta once 3 tane olmstk canim seninki daha kucuk ya bacagini dumdz yapip olcmuyolardir kalca cikikligi olmasn diye surup felan aldin mi evde hazir bulunsn atesi cikmazsada bosa verme

Kiyamam yaa bu asilar insani mahvediyo bizde 2 hafta once 3 tane olmstk canim seninki daha kucuk ya bacagini dumdz yapip olcmuyolardir kalca cikikligi olmasn diye surup felan aldin mi evde hazir bulunsn atesi cikmazsada bosa verme

Surup aldik cnm umarim atesi cikmaz ya
Rota virusu asisi yaptirdin mi sen?

PembeLokum PembeLokum cMim kucukken inan bana araba sorun olmuyor aksine hep uyuyorlar,ama bizimki simdi hem az uyuyor,hem uyaninca kucaga alman gerekli, e cocuk ni rahat dururmu heryere saldiriyor,sacimi basimi yoldu inan :)

Asi olmussunuz insallah ateslenmez canim, imce giyit

Ben tatile geldim ama baya agladim ve uzgunum kizlar,dertleseyim sizlerle icime attim ve patlamak uzereyim..

Kaynim bizle geldi,hatta ayni dairedeyiZ, biz yatak odasinda o salonda ve salonun kapisi yok.
Ben napayim simdi tatilim zehir oldu, cunkin
istedigim gibi yatip kalkamiyorum,giyinemiyorum.
Yemek,bulasik yalasikla ugrasiyorum :KK43:
Ayaza yapiyorum ama digerleri yemek yapmam icin malzeme getiriyor aliyor.

Cok pismanim esim kardesimde gelsinmi dedi, gelsin demis bulundum yolda uzun ya yorulursa kardesi surer diye kabul ettim bir yandan ama boyle olacagini hayal etmemistim :KK43:

Gerci akli basinda olan biri ben ayri oda tutayim der ama nerdeeee o kafa..

Aynen valla bi saatte evi supurdum sildm toz aldim balkonu yikadim balkonun camlarini sildim bide yogurt corbasi yaptim smdi yanina bi yemek yapmak lazim :KK70:
Ya bende senin gibi hizli olmak istiyorum masallah sana ya. Ben yavasim temizlik konusunda ama hizlanmam lazim bebegim olunca 1 saatte cikmam lazim formulu ne ?birde cam silmissin yani :) oy ben gecen senede yer silmek icin arayistaydim mop cekmeli gibi gayet memnundum ama eskidi. Ve olumsuz yani surekli cikar yika tak falan. Vileda tarzi alayim diyorum ama sen nasil kullaniyosun? nehirnil111 nehirnil111 sende havlu gibi olanimi kuaniyosn hala son.fikrin nedir ? Yarin yeni bir tane alayim

Ben tatile geldim ama baya agladim ve uzgunum kizlar,dertleseyim sizlerle icime attim ve patlamak uzereyim..

Kaynim bizle geldi,hatta ayni dairedeyiZ, biz yatak odasinda o salonda ve salonun kapisi yok.
Ben napayim simdi tatilim zehir oldu, cunkin
istedigim gibi yatip kalkamiyorum,giyinemiyorum.
Yemek,bulasik yalasikla ugrasiyorum :KK43:
Ayaza yapiyorum ama digerleri yemek yapmam icin malzeme getiriyor aliyor.

Cok pismanim esim kardesimde gelsinmi dedi, gelsin demis bulundum yolda uzun ya yorulursa kardesi surer diye kabul ettim bir yandan ama boyle olacagini hayal etmemistim :KK43:

Gerci akli basinda olan biri ben ayri oda tutayim der ama nerdeeee o kafa..
Canim ya ne diyim bilemedim tabiki hic olacak sey mi ayni odada yatar gibisiniz. Esin rahatsiz olmuyomu gerci o kardesim falan der gecer belki

X