2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yok canim normal tsort sut felab akiyo her gun kac tane degstryorm mecbur tsort giyiyrm gomlegi kim utuleyecek bi misafirlige gidersek anca oyle gomlek giyiyorm

Anladim cnm ben de zaten disari cikarken giyiyorum utu istemeyen gomlekler boyle sportif yanii
Evde pijamayla takiliyorum tum gun:)

Ay kıyamam kuzum ya :)
Malum dönem , ilk gün, tüm gün annemle dolap içlerini düzelttik ilaç fayda etmedi falan vücudum tam yorgun düştü derken geçmişti ağrı yine başladı. İlaç içtim yine mecburen ama afedersin çıkarmak istiyorum ağrıdan :ruh:
PembeLokum PembeLokum

Kizlar biz so anda tatile gitmeye karar verdik, demin yer ayirttik nasipse yarin gidecegiz. 4 saat uzaklikta sadece deniz, insllah Ayazim sorun cikarmaz, acikcasi coook korkuyorum ama bakalim.
Esim yoruldu baya dinlenmeye ihtiyaci var o istedigi icin kabul ettim yoksa cesaretim yok.
Denize gitmeye merakliydim aslinda hafirlarsaniz balayina kaplicalara gitmistik cunki :KK48:
Ayhh cok degil pazara kadar ama ya uyumazsa ayaz geceleri..
Bakalim Rabbim kolaylastirir isimizi insallah

Allahim panikten uyuyamiyorumki..
Panik atak ne zor boyle durumlarda.. yine basinizi sisircem kusuruma bakmayin :KK53:

Akşama biber dolması var, buyrun gelin :KK70: :kk77:

Bende aynindan yaptiydimm :kk77:

PembeLokum PembeLokum I ilknurrr22
O buyukluk benim moralimi baya bozuyor, emzirirken tamam sut varken iyiydi ama simdi sut cekilince cok komik oldular :KK43:
Ozellikle eski ic camasirlari giyememek insana bana koyuyo, yenisini ise bir turlu tutturamadim kac beden..
Deger tabiki yavrularimiz icin ama bir ama var iste :işsiz: keske onlara zayiflama/kuculme sporu yapilsa :KK70:

Cnm zaten hamileyken sag tarafim solumdan 3 kat buyuk hale geldi sekil bozuklugu oldu cok acayip gorunuyor ya :KK43: dogumdan snra da dedigin gibi emzirme probleminden iyice sekilsiz oldu artik moralim bozuluyor ama yapacak hicbir seyim yok hamileyken sekli bozuldu zaten kalici bisey oldu sanirim bir taraf buyuk bir taraf kucuk..
hmm anladım canım, evet sanırım kalıcı olmuş, neyse bebişlerden önemlisi yok tabi diğer çocuklarında da sol tarafın büyük belki eşitlenmiş olur:)

tutkku tutkku canım iyi tatiller, ohh ne güzel girin denizinize, hem ayaza hem sana hemde gerçekten eşine de iyi olur.. Bol bol eğlenin:)

Günaydın kızlar.

Kizlar biz so anda tatile gitmeye karar verdik, demin yer ayirttik nasipse yarin gidecegiz. 4 saat uzaklikta sadece deniz, insllah Ayazim sorun cikarmaz, acikcasi coook korkuyorum ama bakalim.
Esim yoruldu baya dinlenmeye ihtiyaci var o istedigi icin kabul ettim yoksa cesaretim yok.
Denize gitmeye merakliydim aslinda hafirlarsaniz balayina kaplicalara gitmistik cunki :KK48:

Canım benim iyi tatiller diliyorum.

İyi yolculuklar iyi tatiller♡

X