2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Altini ortu srriyormusun canim buyuk ihtimal seriyorsundur gerci. Srn blw seklinde mi besliyordun ?

Oyle mi diyorsun canim evde kullanma ihtimalini dusunmemistim tabi :) ama sicak olacagini sanmam hemen cunku 40 gun disari cikarmam gezmeye diye ee sonrada kis gelmis oluyor :/ bakalim artik
Seriyorum canim ama ustu basi kirleniyo ustunu cirpiyoruum banyoya goturene kadar da dokuluyo blw yontemini uyguluyorum ama yogurt yediriyorum yatmadan once kendim

tutkku tutkku dun supurmedmde silmedmde bugn supurcem ama cok pis mutfak :KK70: iyi yapiyosun canim ben sacimi makyajimi yapmadigim gun daha bi keyifsiz oluyorum kendiime gelmek icin kalkyrm hemen ceki duzen veriyorm

tutkku tutkku dun supurmedmde silmedmde bugn supurcem ama cok pis mutfak :KK70: iyi yapiyosun canim ben sacimi makyajimi yapmadigim gun daha bi keyifsiz oluyorum kendiime gelmek icin kalkyrm hemen ceki duzen veriyorm

Aynen valla kendimi daha iyi hissediyorum yoksa yorgun,bitkin,cokmus hissediyorum ustune birde bakimli birini gorunce oturuo aglayasim geliyor :KK70:
Kiriklar icin bisi yapiyomusun? Sprey kullaniyorum ama tam uzamisken kirilmasaydi iyiydi bakalm nekadar dayanacak

Seriyorum canim ama ustu basi kirleniyo ustunu cirpiyoruum banyoya goturene kadar da dokuluyo blw yontemini uyguluyorum ama yogurt yediriyorum yatmadan once kendim
Anladim canim kolay gelsin :KK70: masallah bakiminida eksik etmiyormussun ben eve gelince sacimi toplar makyajim varsa hemen silerim :KK70:
tutkku tutkku bilmiyorum ki kuzum ekim bebeklerimi boyle :KK70: belkide ben normalde de cok disari cikmadigimdan boyle dusunuyorum bilmiyorum :KK70:

Aynen valla kendimi daha iyi hissediyorum yoksa yorgun,bitkin,cokmus hissediyorum ustune birde bakimli birini gorunce oturuo aglayasim geliyor :KK70:
Kiriklar icin bisi yapiyomusun? Sprey kullaniyorum ama tam uzamisken kirilmasaydi iyiydi bakalm nekadar dayanacak
Hic kırığim yok canm uclarindan aliyorm surekli kendim bide onceden bozuldukca duzlestirirdm gunde 2 3 kez smdi o kadar dikkat etmyrm dumduz dursun diye :KK70: valla bi gun makyajsiz goremezsnz beni esimde nisanliyken bi kere gordu oda yapma bi kerede nolms diye yapmadm bende gerrek yok diyo ama ben kendimi daha iyi hissediyorm
MutluBulut_ MutluBulut_ iki elim kanda olsa o makyaj sac yapilcak:KK70: ben yatmadan once cikaririm bazen useniyorm ama

Hic kırığim yok canm uclarindan aliyorm surekli kendim bide onceden bozuldukca duzlestirirdm gunde 2 3 kez smdi o kadar dikkat etmyrm dumduz dursun diye :KK70: valla bi gun makyajsiz goremezsnz beni esimde nisanliyken bi kere gordu oda yapma bi kerede nolms diye yapmadm bende gerrek yok diyo ama ben kendimi daha iyi hissediyorm
MutluBulut_ MutluBulut_ iki elim kanda olsa o makyaj sac yapilcak:KK70: ben yatmadan once cikaririm bazen useniyorm ama
Ne güzel canım yaa evlenmeden önceki ben geldi aklıma ben de devamlı saçlar yapılı makyajlı olurdym tabii iş güç yok kendimle uğraşırdım boyna:KK70:
Şimdi tuvalete gitmeye vakit bulamıyorum:mad:vakit bulsam da saçlarım devamlı toplu çok sıcak açık burakamıyorum açık bıraksam da benim yaramaz çekiyo saçlarımı yoluyor beni:KK48: makyaj desen yine sıcaktan akıyor gidiyor gün içinde kaç kez yüZümü yıkıyorum alıştım ben böyle galiba yüzümü yıkıyabildiğime şükrediyorum artık

Şuan yemek çamaşır bulaşık ütü ev süpürme silme beni bekliyor.. bi saatti sallıyorum benim oğlanın uyıyacağı yok:olamaz:40 tan sonra uykusu düzelir dediler benimkinin azcık olan uykusu da gitti:KK47:

Ne güzel canım yaa evlenmeden önceki ben geldi aklıma ben de devamlı saçlar yapılı makyajlı olurdym tabii iş güç yok kendimle uğraşırdım boyna:KK70:
Şimdi tuvalete gitmeye vakit bulamıyorum:mad:vakit bulsam da saçlarım devamlı toplu çok sıcak açık burakamıyorum açık bıraksam da benim yaramaz çekiyo saçlarımı yoluyor beni:KK48: makyaj desen yine sıcaktan akıyor gidiyor gün içinde kaç kez yüZümü yıkıyorum alıştım ben böyle galiba yüzümü yıkıyabildiğime şükrediyorum artık

Şuan yemek çamaşır bulaşık ütü ev süpürme silme beni bekliyor.. bi saatti sallıyorum benim oğlanın uyıyacağı yok:olamaz:40 tan sonra uykusu düzelir dediler benimkinin azcık olan uykusu da gitti:KK47:
Ilk dogdugu zamanlar daha cok vakit ayiriyodm kendime gundz daha cok uyuyodu cunku smdi yarim saatte bi kalkiyo ev isini arda uyanikken yapiyorm genelde durmazsa kucagima aliyorm oyle yapiyorum sacimi dustan sonra hemen yaparsam yapiyorum yapmazsam bi daha dusa giriyorm :KK70: 40i ciktigi gun arda cok fenaydi hatta 40dan oncesine sukretmstm 3 4 gun hic durmadi sonra duzeldi cok sukur

Ben daha dogurmadim kizim gec gelcek oysaki son 10 gunu saymiyodum bile
Dun baya gezdim aileler mevlutu erken okuturuz deyince mevlut kiyafeti aldim bebege tabi sekerini falan sonra halledicem.
O kadar hareketliyim asagiya bile inmedi kizim
Dr geliyorum 3600 kg olmus
Dogum 41. Hf kadar bekleriz dedi yani 2 haftam var sanirim
Daha yemek ve ev toplanicak tabi 2 saat uykudan sonra :)
Ben bile simdiden kendime bakamiyorum tabi dun gezerken rimel vs surdum
Ama baya sicak basiyo dus aliyorum o yuzden sac hep toplu

Dun baya gezdim aileler mevlutu erken okuturuz deyince mevlut kiyafeti aldim bebege tabi sekerini falan sonra halledicem.
O hic belli olmaz canim benmde 9 gunum kalmsti dogrdm:KK70: bende her gun dus aliyorm cok sicak ve sut kokuyorm aktigi icin mecbur almak zorundayim sacimi bende surekli ya oruyorum ya duzlestirip topluyorum oruncede onlerini felan duzlestiriyorum guzel dursun diue masallah senin minigine

Tam seno etiketlicektim ki yazmissin, dedigim kuzen dogurmus dun sabah, seninle ayni gundeydi.
Ayazim.abi oldu :KK48:

belli olmaz canim zaten o 10 gunu hesaplama dogru olmazsa diye koyulmmus gibi birsey.
Kilosu masallah iyi canim, kilo arttikca sezrryan onerebilirler korkma bence tee 4 kilo bebek doguran var normal yolla.

I ilknurrr22 dogumdan sonraki hallerime bakiyorum Allahim resmen savastan cikmis gibiyim ya, esim nasil terk etmemis beni :KK70:

Ya o sac uclarini bende aliyodum bir ara ama seklini bozmustum baya :KK70: o zamsndan beri ellemiyorum

O hic belli olmaz canim benmde 9 gunum kalmsti dogrdm:KK70: bende her gun dus aliyorm cok sicak ve sut kokuyorm aktigi icin mecbur almak zorundayim sacimi bende surekli ya oruyorum ya duzlestirip topluyorum oruncede onlerini felan duzlestiriyorum guzel dursun diue masallah senin minigine
Ins dogum olur bu hafta
Son aylari yaza denk getirmek cokta ii bisey degilmis :)
Bide ev sahibi kalorifer doseticek eve ay dogumada gidersem rezillik yasarim
Hersey ust uste geldi.
Hayirlisi ne diyim

Tam seno etiketlicektim ki yazmissin, dedigim kuzen dogurmus dun sabah, seninle ayni gundeydi.

belli olmaz canim zaten o 10 gunu hesaplama dogru olmazsa diye koyulmmus gibi birsey.
Kilosu masallah iyi canim, kilo arttikca sezrryan onerebilirler korkma bence tee 4 kilo bebek doguran var normal yolla.

I ilknurrr22 dogumdan sonraki hallerime bakiyorum Allahim resmen savastan cikmis gibiyim ya, esim nasil terk etmemis beni :KK70:

Ya o sac uclarini bende aliyodum bir ara ama seklini bozmustum baya :KK70: o zamsndan beri ellemiyorum
Ne guzel canimya Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin
Zamani gelen doguruyor :)
Bende her aksam sancim olurmu diyip sabah bugunde olmadi diyorum sanki aksam dogum yapicam :)
Annemde daha zamani var diyo
Dr sordum bende belirti falan yok dedim
Her an hersey olabilir dedi.
Dr hadi sezeryana demesini bekledim ya :)
Psikolojim bozuldu.

Usenme canim :) zararli oldugunu sende biluyorsundur :)

Ne guzel canimya Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin
Zamani gelen doguruyor :)
Bende her aksam sancim olurmu diyip sabah bugunde olmadi diyorum sanki aksam dogum yapicam :)
Annemde daha zamani var diyo
Dr sordum bende belirti falan yok dedim
Her an hersey olabilir dedi.
Dr hadi sezeryana demesini bekledim ya :)
Psikolojim bozuldu.
Canım ben de hep 10 gün önce bekliyordum son 10 günü hiç saymadum ha sancı geldi ha gelecek derken gelmedi 40 hafta bitti hâlâ gelmedi:KK70: akışına bırak hayırlı doğumlar olur inşallah:KK39:

Havalar nasil olur bilmiyorum canim ama ben aralik ayinda ocak ayinda baya cikarmistim havalar 15 derecenin uzerindeydi. Doktor ztn 15den yuksekse cikartin disari demisti.

Bu ekim bebeleri nazli kesin bizimkide gistermiyordu yuzunu dogru duzgun , doktir dogunca bakarsiniz bol bol demisti :KK48:

I ilknurrr22 heh afferim ona :KK48:
dinlen canim en azindan sadece normal supurgeyle gec acele 2dkda hazir ,hic yoktan iyidir. Yilratma simdiden kendini, nasipse daha cok enerji lazim.bize peslerinde kosmak icin :)

Duzlestirici dedinde senden ozendim bende hergun basladm tekrar sac duzlemeye :süslü: :KK48:
Olmayacak boyle baya salmisim kendimi :KK53: simdi aliskanlik yapti yine duzlemeden rahat edemiyorum

PembeLokum PembeLokum denize sokmadilar canim ama plajdaydi, hem yabancilardi minnak bebekle baska ulkeye gitmek buyuk cesaret bence.
Biz ayazi dizlerine kadar soktuk,baya dalgaliydi deniz.Ayaz gibi bir bebegi teee denizin ortasina goturmusler, bogazina kadar sudaydi cocuk baya sasirdim Allah korusun bir kacirsalar elinden..
Ilk basta korktu ama sonra dalga geldikc3 bacaklarini cirpti heyecanlaniyor :)
Birde ensesi yanmis,kipkirmizi guneste ise cok tutmadik , acimiyodur insallah

Acisa cok huzursuz olurdu herhaldr cnm ya
Anladim, yabancilar oyle ya biz de gittigimiz yerlerde kucucuk bebeler goruyoruz yurtdisindan gelen yabancilar, ben hayret ediyorum, asilari daha tam degilken goturemem sanirim yurtdisina

Ay cok mu pimpirikliyiz ne :))

Haha :KK70: ne munasebet biz onlara evlat verdik kolay mi oyle canim sacini yukardan toplayip egil kes bozulmuyo sekli

Kizlar boynumdan gogsume kadar kahvrrengi lekeler cikti. Siz hamileyken olmusmuydu? Sanki benek benek cok sinirim bozuldu :/sonra gecer mi napmaliyim

X