2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yok canim normal tsort sut felab akiyo her gun kac tane degstryorm mecbur tsort giyiyrm gomlegi kim utuleyecek bi misafirlige gidersek anca oyle gomlek giyiyorm

Anladim cnm ben de zaten disari cikarken giyiyorum utu istemeyen gomlekler boyle sportif yanii
Evde pijamayla takiliyorum tum gun:)

Ay kıyamam kuzum ya :)
Malum dönem , ilk gün, tüm gün annemle dolap içlerini düzelttik ilaç fayda etmedi falan vücudum tam yorgun düştü derken geçmişti ağrı yine başladı. İlaç içtim yine mecburen ama afedersin çıkarmak istiyorum ağrıdan
PembeLokum

Kizlar biz so anda tatile gitmeye karar verdik, demin yer ayirttik nasipse yarin gidecegiz. 4 saat uzaklikta sadece deniz, insllah Ayazim sorun cikarmaz, acikcasi coook korkuyorum ama bakalim.
Esim yoruldu baya dinlenmeye ihtiyaci var o istedigi icin kabul ettim yoksa cesaretim yok.
Denize gitmeye merakliydim aslinda hafirlarsaniz balayina kaplicalara gitmistik cunki
Ayhh cok degil pazara kadar ama ya uyumazsa ayaz geceleri..
Bakalim Rabbim kolaylastirir isimizi insallah

Allahim panikten uyuyamiyorumki..
Panik atak ne zor boyle durumlarda.. yine basinizi sisircem kusuruma bakmayin

Akşama biber dolması var, buyrun gelin

Bende aynindan yaptiydimm

PembeLokum I ilknurrr22
O buyukluk benim moralimi baya bozuyor, emzirirken tamam sut varken iyiydi ama simdi sut cekilince cok komik oldular
Ozellikle eski ic camasirlari giyememek insana bana koyuyo, yenisini ise bir turlu tutturamadim kac beden..
Deger tabiki yavrularimiz icin ama bir ama var iste keske onlara zayiflama/kuculme sporu yapilsa

hmm anladım canım, evet sanırım kalıcı olmuş, neyse bebişlerden önemlisi yok tabi diğer çocuklarında da sol tarafın büyük belki eşitlenmiş olur:)

tutkku canım iyi tatiller, ohh ne güzel girin denizinize, hem ayaza hem sana hemde gerçekten eşine de iyi olur.. Bol bol eğlenin:)

Günaydın kızlar.

Canım benim iyi tatiller diliyorum.

tutkku iyi tatiller canim bizde seneye gitcez insallah bu sene hem arda kucuk hemde araba alcaz kredi felan cektk kaldi oyle bizim yerimizede gir denize :)

İyi yolculuklar iyi tatiller♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…