2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canım tek taraflı emzirdiğinde daha sonra şekil farklılığı oluyor, sen soldan da emzirmeye çalış biliyorum ilk dönemler çok canın yanıyor ama

Ayy ben de hep bi uyusun yemek yapacagim canasir atacagim ev supurecegim diyorum noluyor o uyudu mu ben de uyuyorum hemenhic uykuya karsi koyamiyorum

Canim benim tesekkur ederim bazen ben de diyorum niye edindim cocuk zorlanacagimi bile bile ama sonra diyorum ki kimler kimler anne oluyor sokaga atiyor dovuyor ilgilenmiyor onlar anne olduysa anne olmak benim de hakkim diyorum

Mukemmel olamam bunu kabullenmem lazim kimse mukemmel anne olamaz d mi?

Kolik bebe annesinin halinden yine kolik annesi anlar sen de beni anliyorsun

Ben sizleri takdir ediyorum ztn bir de ev isi ve yemek yapiyorsunuz ben de simarmayim diyorum sukret otur lokum daha ne istiyon diyorum iste

Asi bugun degil yarnmis canim

Canım tek taraflı emzirdiğinde daha sonra şekil farklılığı oluyor, sen soldan da emzirmeye çalış biliyorum ilk dönemler çok canın yanıyor ama

Cnm zaten hamileyken sag tarafim solumdan 3 kat buyuk hale geldi sekil bozuklugu oldu cok acayip gorunuyor ya dogumdan snra da dedigin gibi emzirme probleminden iyice sekilsiz oldu artik moralim bozuluyor ama yapacak hicbir seyim yok hamileyken sekli bozuldu zaten kalici bisey oldu sanirim bir taraf buyuk bir taraf kucuk..

Mecbur dayaniyodm canim napiyim cok sukur geldi gecti ardada kanli kanli emiyodu sonra kani kusuyodu geri seninde gecer

Bnmde sag daha buyuk ve onda daha cok sut var ama ucu yok iste onun iyi emip bosaltamiyo surekli agri yapiyo o gogsum

Rica ederim tatlişkom. Elmalı çok güzel ldu valla ben çok sevdim. Sırada ananaslı var

Canim benim tesekkur ederim ben de Seni Seviyorum canım
Darisi basina tatlim yok mu sende bi seyler:))
Emzirme acisi icin de surmedigim krem yag kalmadi bakalim:)

Yok kıız nerdeee.
Ben bi tedavi gördüm söyledim mi bilmiyorum. Gerçi kimseler de bilmiyodu ama söylemiş bulundum artık
Hayırlısı diyelim kısaca

Aa canim hayirdir ne tedavisi? Anlatmak ister misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…