2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bence dursun ağrı yoksa demek ki çıkacaktır canım ben olsam çektirmezdim benim ki dayanılacak gibi değildi yer olmadığı için çıkamıyordu kemiğe dayanmıştı mecburen operasyon düzenlendi:işsiz:
Anladm canm olmadi bi kontrolr giderm sorarim doktra oburu hic gözükmüyo zaten cikanda obur disime yaklasms yan cikms dis nasl bsyse bu 20lik dis bi se yaramiyosa niye cikiyo yani:KK70:

Anladm canm olmadi bi kontrolr giderm sorarim doktra oburu hic gözükmüyo zaten cikanda obur disime yaklasms yan cikms dis nasl bsyse bu 20lik dis bi se yaramiyosa niye cikiyo yani:KK70:
Genel olarak bir işe yaramıyormuş ama ağzında eksik dişler varsa açığı kapatıyor işte sadece gerçi benimkilerin üstte karşılığı da yok boş yere duruyor bir tanesi:KK53:

I ilknurrr22 aman cidden nebileyim o kadar olurmu ccuklar,cevremde pek oylesine denk gelmedim,nadir var oyleleri.ben zaten cok sakin,biriyim,esimde oyle sayilir bizimki simdilik masallah uslu yine bazi bebikler bakis bakalim nasipse buyuyunce nolacak. bu sabah programda cocuklar sac bas cekiyor,kavga ediyor bizimki nasil guluyor :KK53: nehirnil111 nehirnil111 aynn iyi olur canim.benim bitane cekilmis fisim vardi,simdi yirmilik dierlerini ite ite yerini doldurmus o yonden iyi ise yariyor, ama tabi boyle agrisi olunca isler fena.. 3 tane var yirmikik, biri daha gelirmi acaba

I ilknurrr22 aman cidden nebileyim o kadar olurmu ccuklar,cevremde pek oylesine denk gelmedim,nadir var oyleleri.ben zaten cok sakin,biriyim,esimde oyle sayilir bizimki simdilik masallah uslu yine bazi bebikler bakis bakalim nasipse buyuyunce nolacak. bu sabah programda cocuklar sac bas cekiyor,kavga ediyor bizimki nasil guluyor :KK53: nehirnil111 nehirnil111 aynn iyi olur canim.benim bitane cekilmis fisim vardi,simdi yirmilik dierlerini ite ite yerini doldurmus o yonden iyi ise yariyor, ama tabi boyle agrisi olunca isler fena.. 3 tane var yirmikik, biri daha gelirmi acaba
Esim cok sinirli ben sakinim bizim akrabalar da hic gormedm bende ama gorumcelerimin çocukları firlama bildigin hatta esimin akrabalarinin çocuklarının cogu cok sasrmstm hatta ilk defa gordm cunku bizim tarafta hic simarik bagiran vuran cock yok

Cuma gunu 6 ayi bitiyo canim evet tam sevilmelik zamani smdide bi taraftan emiyo bi taraftan biseyler demeye calisiyo :KK70: ha bide isirmasa daha iyi olcak dis olmadan bu kadar acitiyosa

Oy maşşşaaalllah ne kadar büyümüş tosuncuk :)

I ilknurrr22 oy baya sicakta cikmissin, ben 6;30dan sonra cikiyorum,toplanmamiz 9u buluyor. Yemek falan onceden yapiyorum uyursa bir sekild duzene giruyor ama uyumayinca dedigin gibi zor canim.

oha yani illa kiz yapacaklar cogufu tobe tobe..

Zerence Zerence nasilsin canim

nehirnil111 nehirnil111 haha diimi nelere katlanmisiz, 5,10dklik agriyami katlanmayayim dicem ama bakalim katlanabilecekmiyim :KK53:

@PembeLokum he iyi bari canim :)
iyiyiym tutkucum sen nasılsı :)

Normalde 4 tane sanırım alt üst olarak benim 2 tane oldu bakalım diğerleri gelecek mi gelmez inşallah:işsiz:
Bnm hic bos yer yok bi sol altta en arkada var oda icindr 20lik dis var o :KK70:
Yer yoksa zaten çıkamayacak canım çektirmek zorunda kalacaksın ama sen bekle yine de belki senin göremediğin onun gördüğü yer vardır :deli:

Oy maşşşaaalllah ne kadar büyümüş tosuncuk :)

iyiyiym tutkucum sen nasılsı :)
Buyudu valla cok cabuk geciyo zaman :)
Normalde 4 tane sanırım alt üst olarak benim 2 tane oldu bakalım diğerleri gelecek mi gelmez inşallah:işsiz:

Yer yoksa zaten çıkamayacak canım çektirmek zorunda kalacaksın ama sen bekle yine de belki senin göremediğin onun gördüğü yer vardır :deli:
Bekleyelim bakalm :KK70:

nehirnil111 nehirnil111 evet 4 taneymis.
bebeklerinde bazi disleti boyle cok agriyomus cikarkek ya, derdinide anlatamiorlar ne zor..

Zerence Zerence iyi bende canim buna sukur gun geciriyoruz :)

I ilknurrr22 deme ya insallah sizinki sana ceker ciddn cok zor o "firlama" cocuklar..

MutluBulut_ MutluBulut_ nerelerdesin canim :)
Hemde ne zor buraya yazmsrm bi kere yetstrmekle mi alakali acaba diye gorumcemin kizi bi dk yerinde durmuyo her gittiği yeri dagitiyo gecen gun bize geldiler hamurla oynuyodu her yer hamur parcalariyla doldu snra o hamuru bulamadm gotrdgunude gormedm evi temzlerken koltugun altindan cikti kutusu ve hamur benm cocugumda insallah olmaz boyle ha kendi evimizi dagitabilir ama baskasinda yapmaz umarim

nehirnil111 nehirnil111 evet 4 taneymis.
bebeklerinde bazi disleti boyle cok agriyomus cikarkek ya, derdinide anlatamiorlar ne zor..

Zerence Zerence iyi bende canim buna sukur gun geciriyoruz :)

I ilknurrr22 deme ya insallah sizinki sana ceker ciddn cok zor o "firlama" cocuklar..

MutluBulut_ MutluBulut_ nerelerdesin canim :)

Bebekler o sebeple çok zor dönem geçiriyorlar biz koca insanlar bu kadar acı çekerken onları düşünemiyorum tabi:KK51:

nehirnil111 nehirnil111 aynen kuzenin cocuu tam 1 hafta atesliydi,dis eyleri kipkirmizi,kaniyordu.. cok kotu ya :KK14:

I ilknurrr22 kesinlikle yetidtirmeyle alakali bence. Bende hic sevmem disardan baskasi gelip evimi karistirsin cocuk veya buyuk biri fark etmiyor.
Mesela pat diye yatak odama girenler var,iste onu hic sevmiyorum hic.. kesinlikle yetistirmeyle alakali yani.
iyi bari arda bulmamis hamurlari ya yemege kalkissa..sonucta herseyi agzina goturuyorlar.
Kim neyin kafasini yasiyor anlamiyorum ben.. :KK14:

nehirnil111 nehirnil111 aynen kuzenin cocuu tam 1 hafta atesliydi,dis eyleri kipkirmizi,kaniyordu.. cok kotu ya :KK14:

I ilknurrr22 kesinlikle yetidtirmeyle alakali bence. Bende hic sevmem disardan baskasi gelip evimi karistirsin cocuk veya buyuk biri fark etmiyor.
Mesela pat diye yatak odama girenler var,iste onu hic sevmiyorum hic.. kesinlikle yetistirmeyle alakali yani.
iyi bari arda bulmamis hamurlari ya yemege kalkissa..sonucta herseyi agzina goturuyorlar.
Erteso gun temzledm hemen zaten evi yeree koyuyorm surekli ben ardayi oda hemen parkeye dogru gidiyo pat pat vuruyo eliyle hosuna gidiyo sipanin:KK70: bide agzini sürmese

Kolay değil canım damak yarılıyor acısı çok başka :silah:

dıımı yoruluyor ınsan,bız sadece evdeyken boyle yorulurken calısanları dusunemıyorum bıle:110: Rabbim yardımcınız olsun canım. az kaldı dogum gunune prensesin , dişler noldu sahi bizim 2.cıktı altta, sımdıye kadar tek dısle kalmıştı.

bizdede durumlar bıldıgın gıbı canım,alt aç,uyut,gezdır vs vs..
,ne sorcam domates,ınek sutu falan verıyomusun alminaya?
1 yaş altı vermeyın denıyor ama domatesı uzun zamandır verıyorum,alerjı yapmadıgına gore bır sakıncası yoktur dıımı:işsiz: birde akşam annem ınek sutuyle corba yapmıs,verdım sımdılık bır sorun yok alerjı gıbı acaba versem:110:

kızlar sizede sorayım yukardakı soruyu bizden buyuksunuz veryomusun artık domates,sut falan ? @Yusam Makbussss Makbussss

@duman91 cevaplamayı unutmusum canım,işe baslıyacakmışsın oy geldımı iş zamanı.Elıfe kım bakacak peki.
ınsallah etkılenmez minnak:110:
İNEK SÜTÜ VERMİYORUM EMDİRDİĞİM İÇİN AMA İNEK SÜTÜYLE YOĞURT YAPIYORUZ ONU VERİYORUM DOMETESE ALERJİSİ OLMADIĞINI TESPİT EETTİM BAZEN AŞIRI OLMAMAK KAYDIYLA VERİYORUM BİZİM DOĞUM GÜNÜMÜZE AZ KALDI ALTTA İKİ DİŞİMİZ VAR SADECE KUSURA BAKMA UZUN ZAMANDIR GİRMİYORDUM

Erteso gun temzledm hemen zaten evi yeree koyuyorm surekli ben ardayi oda hemen parkeye dogru gidiyo pat pat vuruyo eliyle hosuna gidiyo sipanin:KK70: bide agzini sürmese

aynen benimkide teee 3,4 aydır hep yerde cocuk yatak ne uykusunda bılır sadece :KK53:
o parke sevdasını anlamıs degılım,yapma dıyorum komsular sıkayete gelecek takan kim :KK70:

Burdayim tutkum nasilsin, napiyosun :)

ıyı kuzucum,ev,ev işi,bebek derken gcıyor gunler.
maşallah şafak 90 lara düşmüş ,nasıl gıdıyor buyudukce zorlasıyor dıımı :)

İNEK SÜTÜ VERMİYORUM EMDİRDİĞİM İÇİN AMA İNEK SÜTÜYLE YOĞURT YAPIYORUZ ONU VERİYORUM DOMETESE ALERJİSİ OLMADIĞINI TESPİT EETTİM BAZEN AŞIRI OLMAMAK KAYDIYLA VERİYORUM BİZİM DOĞUM GÜNÜMÜZE AZ KALDI ALTTA İKİ DİŞİMİZ VAR SADECE KUSURA BAKMA UZUN ZAMANDIR GİRMİYORDUM

domatesı cok sevıyor her gun verıyorum,ozellıkle corbalarının ıcıne katmak kolaylık oluyor,inşallah bırsey olmaz, ınek sutune cesare edemedım bır daha, bıraz daha beklesın artık.
sen çalışıyomuydun canım

aynen benimkide teee 3,4 aydır hep yerde cocuk yatak ne uykusunda bılır sadece :KK53:
o parke sevdasını anlamıs degılım,yapma dıyorum komsular sıkayete gelecek takan kim :KK70:

ıyı kuzucum,ev,ev işi,bebek derken gcıyor gunler.
maşallah şafak 90 lara düşmüş ,nasıl gıdıyor buyudukce zorlasıyor dıımı :)

domatesı cok sevıyor her gun verıyorum,ozellıkle corbalarının ıcıne katmak kolaylık oluyor,inşallah bırsey olmaz, ınek sutune cesare edemedım bır daha, bıraz daha beklesın artık.
sen çalışıyomuydun canım
Hep ayni canim :)
Evet canim dustuk cok sukur gecip gidiyor zaman :) evet yavas yavas :) sicaklarinda etkisi var tabi

X