2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 oy baya sicakta cikmissin, ben 6;30dan sonra cikiyorum,toplanmamiz 9u buluyor. Yemek falan onceden yapiyorum uyursa bir sekild duzene giruyor ama uyumayinca dedigin gibi zor canim.

oha yani illa kiz yapacaklar cogufu tobe tobe..

Zerence Zerence nasilsin canim

nehirnil111 nehirnil111 haha diimi nelere katlanmisiz, 5,10dklik agriyami katlanmayayim dicem ama bakalim katlanabilecekmiyim :KK53:

PembeLokum PembeLokum he iyi bari canim :)

I ilknurrr22 oy baya sicakta cikmissin, ben 6;30dan sonra cikiyorum,toplanmamiz 9u buluyor. Yemek falan onceden yapiyorum uyursa bir sekild duzene giruyor ama uyumayinca dedigin gibi zor canim.

nehirnil111 nehirnil111 haha diimi nelere katlanmisiz, 5,10dklik agriyami katlanmayayim dicem ama bakalim katlanabilecekmiyim :KK53:

Canim 6 bucuktan sonra ciksam gec olur anca yemek felan yiyoruz aksam mutfagi topluyrm 9 bucuk 10 arasi ardayi uyutyrm aynen valla yakinda altini acik gezdrcem o zaman anlarlar erkek olduggunu:KK53: kiz guzelligi var gercekten ama kiz kiyafetleri giydirsem anlasilmaz :KK70:
Bizde cuma gunu 7. Ayimiza basliyorz :KK68:

Katlanırsın aaa bumuydu diyeceksin şahsen ben öyle söyledim inşallah sana da iyi doktor denk gelir :KK53:

nehirnil111 nehirnil111 ay insallah bakalim :)
hepimizde bi dis derdi almis basini gidiyor aman sen sen ol bebise karr vermeden once doktora git,gitmedigime bin pismanim yaptirsaydim su an belki bukadar cekmezdim..

I ilknurrr22 tabi esin erken geliyosu dogru canim erkek aac birakilmazz,birakilirsa beninki pek.bi agresif oluyor.

hah evet basinada bir bandana bisi al sana kiz evlat :KK53:
super dadiyi izliyomuaun bilmem bu sabah bir bebek vardi aman Allahim o ne sacti masallah,supurge gibi resmen ,bende yok okadar sac :)

hepimizde bi dis derdi almis basini gidiyor aman sen sen ol bebise karr vermeden once doktora git,gitmedigime bin pismanim yaptirsaydim su an belki bukadar cekmezdim..

I ilknurrr22 tabi esin erken geliyosu dogru canim erkek aac birakilmazz,birakilirsa beninki pek.bi agresif oluyor.

super dadiyi izliyomuaun bilmem bu sabah bir bebek vardi aman Allahim o ne sacti masallah,supurge gibi resmen ,bende yok okadar sac :)
Haklısın canım bir tanesinden kurtuldum olmadı bebek düşünmeye başladığımda diğeriyle ilgili normal yerde mi diye baktırırım:bicak:

Denk gelince izliyorm ama saabahkini gormedm canim cocklari gorunce ardada mi byle olcak diye korkyrm acikcasi :KK70:

X