2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 sana cekmis arda sanirim :) aynen kizi olablar ozellikle alisis ya kizim diye sevmeye bizimkide ilk erkek torun cocuu simdi herkez kizim diyor esim artik baya bozuluyor bu duruma. ccugun beynine yerlesiyor iyice kizim kelimesi :KK53:

seker000 seker000 ya kisi coook severim ama bu kis rrsmen bunalimla gecti milletin boyle baskisi olmasa.. halvuki simdi bakiyorum millet dogum yapip haftasida disari atiyor kendini, simdiki aklim olsa o gunleri sanki daha farkli yasardim gibime geliyor.
hegun bisi ogreniliyor iste.

ya sahi dikis atiliyormu :KK51: normal dis cekilmesinde atilmiyor galiba,keske atilmasa
nehirnil111 nehirnil111 kuzum bizi bi aydinlatsan dis cektimen ne kadar surmustu su 20lik olan? agzina bisini takiyolar acik durshn diye,kendinmi aciyorsun, asiri fobim var su aagiza bisi takiyolar ya mesela dolgu yaparken o disimde kalirrdiye korkuyorum.
Agrisi oldumu cektikten sonra.

cok sordum ama 2 tane cekilmek icin bekliyor ama hala cesaret edemiyorum

I ilknurrr22 sana cekmis arda sanirim :) aynen kizi olablar ozellikle alisis ya kizim diye sevmeye bizimkide ilk erkek torun cocuu simdi herkez kizim diyor esim artik baya bozuluyor bu duruma. ccugun beynine yerlesiyor iyice kizim kelimesi :KK53:

seker000 seker000 ya kisi coook severim ama bu kis rrsmen bunalimla gecti milletin boyle baskisi olmasa.. halvuki simdi bakiyorum millet dogum yapip haftasida disari atiyor kendini, simdiki aklim olsa o gunleri sanki daha farkli yasardim gibime geliyor.

ya sahi dikis atiliyormu :KK51: normal dis cekilmesinde atilmiyor galiba,keske atilmasa
nehirnil111 nehirnil111 kuzum bizi bi aydinlatsan dis cektimen ne kadar surmustu su 20lik olan? agzina bisini takiyolar acik durshn diye,kendinmi aciyorsun, asiri fobim var su aagiza bisi takiyolar ya mesela dolgu yaparken o disimde kalirrdiye korkuyorum.

Tutkum çok basit bir işlem yarı gömük olan dişimi 10 dakika sürmedi çekmesi önce uyuşturdu hissetmedim hemen yardı ufak bir yarık zaten sonra baskı uyguladı ve hemen aldı dişimi dikişi ne ara attı hatırlamıyorum çok çabuk olmuştur ve korktuğuma değmedi:KK48:Benim ki uzmandı ama dışarıdan bir çok kişi onun için geliyordu o yönden şanslıydım sonrasında aman aman ağrı olmadı hafif sızladı ama gün içerisinde yayılan bir ağrı değildi ağrı kesici verdiler hemen onun etkisi geçene kadar ağrı falanda geçmişti çok sıcak ve soğuk bir şeyler yiyip içmedim bir kaç gün sonrada gittim dikişleri çabucak aldı doktorum sağolsun:KK68:

Kiza benziyoms canm oyle diyolar bide kiz demi diyolar o kadar eminler yani :KK70: benm esimde sinir oluyo

Tutkum çok basit bir işlem yarı gömük olan dişimi 10 dakika sürmedi çekmesi önce uyuşturdu hissetmedim hemen yardı ufak bir yarık zaten sonra baskı uyguladı ve hemen aldı dişimi dikişi ne ara attı hatırlamıyorum çok çabuk olmuştur ve korktuğuma değmedi:KK48:Benim ki uzmandı ama dışarıdan bir çok kişi onun için geliyordu o yönden şanslıydım sonrasında aman aman ağrı olmadı hafif sızladı ama gün içerisinde yayılan bir ağrı değildi ağrı kesici verdiler hemen onun etkisi geçene kadar ağrı falanda geçmişti çok sıcak ve soğuk bir şeyler yiyip içmedim bir kaç gün sonrada gittim dikişleri çabucak aldı doktorum sağolsun:KK68:
kız sana instagram DM den yazdım insan bir bakar :lülülü::KK48:

Ardayi taktim kanguruya ciktim disari oh ne guzelde gezdik oglumla etrafa bakip durdu hava biraz sicakti ama olsn gunes almis oldu bende hava aldm kac gundur evde bunalmstm

Ben hiç sevmedim kışı sevemicem de bence..

Diş gömülü olunca kesi yapıp dişi çekiyorlar sonra da dikiş atıyorlar canım

nehirnil111 nehirnil111 yaa masallah ne kolay gecmis,hemen senin doktoruna gidip agridan kurtulasim geldi.. bakalim ben denk helecekmiyim iyi doktora.
cidden bi ceasaret geldi bakalim cektirsem iyi olacak

seker000 seker000 nehir ne guzel aanlamis,agriyi cekmeye degmez aslinda ama dedii gibi biraz sans isi, mesele iyi doktor bulmakta sanirim.

I ilknurrr22 hadi ya, kiyafettendemi anlamiyor bu insnlar cok gicik bir durum.

snin kadar eve kapansam tekrar lohusalik depresyonuna girerim hee.. sabah aksam mutlaka cikariyorum,gecen gun cikarmadim sabah tum gun miz mizdi alakasi varmidir cikmamakla bilmem ama alisti disariya.
aksam hele 2-4 saat arasi disardayiz. arsa gezilebilecek yerler cikar bence canim,d vitamini alsin cok ihtiyaclari var cunki hem gece rahat uyumaya basliyorlar disarda yorulunca.

nehirnil111 nehirnil111 yaa masallah ne kolay gecmis,hemen senin doktoruna gidip agridan kurtulasim geldi.. bakalim ben denk helecekmiyim iyi doktora.

seker000 seker000 nehir ne guzel aanlamis,agriyi cekmeye degmez aslinda ama dedii gibi biraz sans isi, mesele iyi doktor bulmakta sanirim.

snin kadar eve kapansam tekrar lohusalik depresyonuna girerim hee.. sabah aksam mutlaka cikariyorum,gecen gun cikarmadim sabah tum gun miz mizdi alakasi varmidir cikmamakla bilmem ama alisti disariya.
aksam hele 2-4 saat arasi disardayiz. arsa gezilebilecek yerler cikar bence canim,d vitamini alsin cok ihtiyaclari var cunki hem gece rahat uyumaya basliyorlar disarda yorulunca.
Aynen canım iyi doktor önemli

Parknfelan var yakinda ama canim anca yetisiyorm ev isi yemek uyuyunca bende uyuyorm dinleniyorm belki bu aralar cikaririm bide sicak ya hava ev bile bu kadar sicakken disarisi yaniyodr diye cikmyrm bugn 4de ciktim dusun o kadar sicak vardi ki
Kiyafettende anlamiyolar malesef yada yuzune.mi bakiyolar sadece anlamiyorm erkek dedigimz kisi bile 3 kere kizdi demi diye sorduğu oluyo

PembeLokum PembeLokum aman canim dikkat et,insan iyice ruyada gibi oluyor. Unutkanlik desen ilk sirada..
annen kaliyomu hala

seker000 seker000 ya fusunuyorumsa yazin dogum sanki daha iyi,kisin eve kapaniyotaun resmen..birde lohusa disari cikmamali sekline biseyler var cok fena gecmisti lohusaligim.. halbuki asil annenin disari cikmaya ihtiyaci var. ay kucuk yerde yasamak ne zor.
disin icinde sanirom ameliyat sart canim , nehir cektirmisti 20lik disini. cektirmek lazim ama cooook korkuyorum co,nadil yapiyorlar ,nekadar suuyor falan.. Birde cikmis olan20 lik var onusa cikarmal istolar benim,sapa saglam disi nasil dayanicam cikarirken bilmem..

iyi bari inmis canim,benim birtek pamaklarim hala tam duzelmedi,alyansim olmuyor simdi yenisini siparis ettik .

I ilknurrr22 haha oda var sahi ama bizde aynaya bakarsa 2.cocuk pek yakinda gelirmis :KK70:. bazilarina gore uyasinda korkarmis..
masallah canim ama ne kaldi yazin cokmasina bosver kestirme :) cok sseviyorum bebeklerde normal uzunluktaki saci, ama esim hep kestircem diyo hepsi bir ciksin diye,kendininde kesmisler ama nedense hic oyle bol sacli degil.
boyle onunde yana ddonmus kahkulu var cok hosma hidiyor hic kestirmicem bana kalsa, kiz olsa palmiyeler hazir kafada :)

Yok canim ramazan bitince annem de gitti 1 ay kalmis oldu toplamda

Evet canim saclari baya uzadi :KK70: elif emeklemeden yurucek demekki bide besigin kenarindan tutup kafasini kaldiriyo nasl tatli oluyo iki eliyle tutsa ayaga kalkar hic. Yanimda yatiramiyorm artik ozledm valla

Bence onla alakasi yok benm sacimi hic kestrmemsler kucukken inanilmaz derecede cok sacim var bazen ardanin sacini baglayasim geliyo zaten herkes kiz mi diyo benm pasama:KK70:
bizde saçları çıksın diye kazıttıralım diyoruz ama sürekli bi düğün oluyor kızımı da öyle götürmek istemiyorum:))dönüyor çabalıyor ama pek ilerleyemiyor. sürekli ayakta durmak istiyor:) birde dişimiz çıktı pek bi huysuz oluyor akşamları..
Canım yatamazsınız artık düşer falan Allan korusun..
Bende özledim kuzucuğumu evde bıraktım işe geldim:KK61:

Eskiler hep korku kulturuyle yetismis cnm bunu da devam ettirmek istiyorlar dedigin gibi elinden opme mikrop kapar cocuk demek yerine daha etkili olmasi icin yok şöle olur yok böle olur demişler işte

Konuşurlar da yürürler de çocuklarimiz Allahin izniyle :)

Canim ben de silikonla emziriyordum biliyorsun oyleyken bile muthis aciyordu ya

Zeytinyagi denemek icin cezveye koydum kaynatacaktim 2 dk cocuk agliyo dye bakmaya gittim evi yakiyodum nerdeyse cezve yanmis:KK57:

Hemen bebisi esimin kucagina tutusturdum onlari disari gonderdim ben cezveyi zar zor lavaboya attim suyu actim evi havalandirdim oyle aldik bebisi geri iceri

Allahim sen koru Yarabbim
geçmiş olsun canım, dikkat et bende dün fasulyeyi yaktım:KK43:

Korkma canım çek kurtul ağrısı normalde bekledikçe daha fazla ne gerek var sen bir annesin ufacık dişten mi korkacaksın:halay:

bizde saçları çıksın diye kazıttıralım diyoruz ama sürekli bi düğün oluyor kızımı da öyle götürmek istemiyorum:))dönüyor çabalıyor ama pek ilerleyemiyor. sürekli ayakta durmak istiyor:) birde dişimiz çıktı pek bi huysuz oluyor akşamları..
Canım yatamazsınız artık düşer falan Allan korusun..
Bende özledim kuzucuğumu evde bıraktım işe geldim:KK61:
Yatrmiyorm mecbur gecen gun aldm yanima hic uyuyamadm duser diye yanlarina yastik koydm ama yinede korkuyo insan canim ya ne zor oluyoddur evde birakiip ise fitmek gitmek ben bi kere kvdemin karsi komsusuna gtmstm benle yasit bi kiz var onla otrmaya arda uyuyodu ay nasl kotu hissettm kendimi halbuki karsi daire

Yatrmiyorm mecbur gecen gun aldm yanima hic uyuyamadm duser diye yanlarina yastik koydm ama yinede korkuyo insan canim ya ne zor oluyoddur evde birakiip ise fitmek gitmek ben bi kere kvdemin karsi komsusuna gtmstm benle yasit bi kiz var onla otrmaya arda uyuyodu ay nasl kotu hissettm kendimi halbuki karsi daire
insan tedirgin oluyor uyuyamıyor da doğru:)
evet canım o kadar zor oluyor ki, eşimle öğlen eve gittiğimizde yüzünde nasıl gülücükler açıyor yerim ben onu yaaa

insan tedirgin oluyor uyuyamıyor da doğru:)
evet canım o kadar zor oluyor ki, eşimle öğlen eve gittiğimizde yüzünde nasıl gülücükler açıyor yerim ben onu yaaa
Oda ozluyo demek ki arda babasi gelince cildiriyo resmen nasl çığlıklar atiyo ustune atlicak resmen sonrada esim bak beni daha cok seviyo diyo :KK70:

Oda ozluyo demek ki arda babasi gelince cildiriyo resmen nasl çığlıklar atiyo ustune atlicak resmen sonrada esim bak beni daha cok seviyo diyo :KK70:
gerçekten anlıyorlar artık canım, valla iyice şuan duygusallaştım. şu 2 saat geçse de eve gitsem. Allahtan ekime kadar yarım gün çalışıcam

X