2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

aynen benimkide teee 3,4 aydır hep yerde cocuk yatak ne uykusunda bılır sadece :KK53:
o parke sevdasını anlamıs degılım,yapma dıyorum komsular sıkayete gelecek takan kim :KK70:

ıyı kuzucum,ev,ev işi,bebek derken gcıyor gunler.
maşallah şafak 90 lara düşmüş ,nasıl gıdıyor buyudukce zorlasıyor dıımı :)

domatesı cok sevıyor her gun verıyorum,ozellıkle corbalarının ıcıne katmak kolaylık oluyor,inşallah bırsey olmaz, ınek sutune cesare edemedım bır daha, bıraz daha beklesın artık.
sen çalışıyomuydun canım
Bugun dk basi parkeye gitti ogrenms kenarda kosede en yakın nereyse oraya gidiyo sipaa ya tirnaklarini cok dipten kesmisim acir mi ki ucundan kesincede hep ciziyo her yerini

Bugun dk basi parkeye gitti ogrenms kenarda kosede en yakın nereyse oraya gidiyo sipaa ya tirnaklarini cok dipten kesmisim acir mi ki ucundan kesincede hep ciziyo her yerini

bende bugun kestim ama sagolsun durmuyor dipten,koseden nasil ararsan var.. kendimde aciyor normalde canim ama insallah onlarin aacimaz..
ya bide diyolarki elleri yuvarlaayaklari duz kesin oldu canim kolaydi sanki.. :KK14:

bende bugun kestim ama sagolsun durmuyor dipten,koseden nasil ararsan var.. kendimde aciyor normalde canim ama insallah onlarin aacimaz..
ya bide diyolarki elleri yuvarlaayaklari duz kesin oldu canim kolaydi sanki.. :KK14:
Evet ama cok zor yuvarlak kesmek ben duz kesiyorm valla ayak bas parmağını da zar zor kesiyorm hep bukuk :KK70:

Evet ama cok zor yuvarlak kesmek ben duz kesiyorm valla ayak bas parmağını da zar zor kesiyorm hep bukuk :KK70:

duzde kesince yanlar kaliyor sonra kendini ciziyor,kalmasin keseyim derkn ^ boyle bisi oluyor :KK53:
Hah evet ayak parmaklar hep oyle,cok hosuma gidiyor.

ay buaksam biri dedi bak seninki nasil oturuyor,sesi cikmiyor diye, 5dk gecmedi basladi miz miz miz.. bayadir fisarsa boyle yapmazdi,nasil huysuzdu .. tamam evdede oyleydi ama disarda gormen lazim.. bu millete rahatmi batiror,ugrasacak kimselerimi yok herkez gelip bi laf soyluyor bebeklerin uzerine anlmiyorum..
bi masallah demeyi bilmezler :sopa:

duzde kesince yanlar kaliyor sonra kendini ciziyor,kalmasin keseyim derkn ^ boyle bisi oluyor :KK53:
Hah evet ayak parmaklar hep oyle,cok hosuma gidiyor.

ay buaksam biri dedi bak seninki nasil oturuyor,sesi cikmiyor diye, 5dk gecmedi basladi miz miz miz.. bayadir fisarsa boyle yapmazdi,nasil huysuzdu .. tamam evdede oyleydi ama disarda gormen lazim.. bu millete rahatmi batiror,ugrasacak kimselerimi yok herkez gelip bi laf soyluyor bebeklerin uzerine anlmiyorum..
bi masallah demeyi bilmezler :sopa:
Canim biri bisey diyince hemen yuzune karşı felak nas suresini okuyup ufle caktirmadan nazari degmesn 2 gun once disari cikardgmda kadinin biri nasil guzel bu bebek dedi masallahda dedi heralde tam hatrlamiyorm ama yinede okudum

domatesı cok sevıyor her gun verıyorum,ozellıkle corbalarının ıcıne katmak kolaylık oluyor,inşallah bırsey olmaz, ınek sutune cesare edemedım bır daha, bıraz daha beklesın artık.
sen çalışıyomuydun canım
çalışıyorum canım

Canim biri bisey diyince hemen yuzune karşı felak nas suresini okuyup ufle caktirmadan nazari degmesn 2 gun once disari cikardgmda kadinin biri nasil guzel bu bebek dedi masallahda dedi heralde tam hatrlamiyorm ama yinede okudum

nazar duasini okuyorum,ozamanda okudum ama Rabbim korusun ciddn .. dismi cikaracak anlamadim ustler bryazlamis , resmen senin giviydim bugun bende evi kucagima alarak supurdum.. supurgeyle oynamak istiyor,birakiyorum ne bicim agliyor sanki bir yeri aciyor kucaga alinca susuyor.. anlamadim noldu bu cocuga masallah simdiye kadar ne usluymus benim oglum,cani sag olsun sabretcez artik bisekilde birun bayilip kalmazsam :)

pek geln giden olmamis bugunn..
kislik hazirlamaya baslainizmi kizlar?
kendim yapmaya karar verdim artik annem ben veririm nedn ugrasicaksin diyor ama ekmek elden su golden fazla oldu :)

buzluga atmalik bisiler istiyorum ama bakalim duman91 duman91 MutluBulut_ MutluBulut_
kislik diyince aklima siz geliyosunuz canlar yaptinizmi bisiler

nazar duasini okuyorum,ozamanda okudum ama Rabbim korusun ciddn .. dismi cikaracak anlamadim ustler bryazlamis , resmen senin giviydim bugun bende evi kucagima alarak supurdum.. supurgeyle oynamak istiyor,birakiyorum ne bicim agliyor sanki bir yeri aciyor kucaga alinca susuyor.. anlamadim noldu bu cocuga masallah simdiye kadar ne usluymus benim oglum,cani sag olsun sabretcez artik bisekilde birun bayilip kalmazsam :)
Bizimde cikmadi daha ellerini yiye yiye bi hal oldu kuzum insallah rahat cikarir yarin asimiz var korkyrm 4 tane birden nasl dayancak yavrum :KK43:
kendim yapmaya karar verdim artik annem ben veririm nedn ugrasicaksin diyor ama ekmek elden su golden fazla oldu :)

buzluga atmalik bisiler istiyorum ama bakalim duman91 duman91 MutluBulut_ MutluBulut_
Geçen sene kendim yapmstm herseyi bu sene yapablcej miyim acaba bi tursu kurmstm herkes bayildi hazir sandilar kutur kuturdu bu sene de tutturabilirim insallah

Selam arkadaslar kızımın gece gündüz aģlaması nedeniyle biraz usandım

Yavrumun bi suçu da yok bilerek de yapmıyoe ki bebek iste

Ama ben biraz bunaldım.. :KK43:

:)
valla canım daha başlamadım henüz ama yaprak bastık 5 kiloluk yağ bidonlarına..
ben kendi asmamızdan topladım dolaba sarma sardım koydum.. bahçeden ara ara taze fasulye topluyorum onu hafif kavuruyorum içine de biraz domates koyup attım.. ama bamya biraz ucuzlasın en çok onu koycam çok seviyorum çünkü :) menemenlik içinse daha erken domates de ucuzlamadı burda.. geçen seneden patlıcan kırmızı biber közlemiştm ondan hala var o yüzden bu sene yapmıcam.. birde vişne koydum dolaba komposto yapmak için, vişne reçeli yaptık birazda..dereotu nane kuruttum.. bizim buralarda "çir" denir kayısı kuruttum.. şimdi de kekik kurutuyorum:)
salçamı ve turşumu kv yapıyor sağolsun.. Bu kadar benim hazırlığım canım :)

Selam arkadaslar kızımın gece gündüz aģlaması nedeniyle biraz usandım

Yavrumun bi suçu da yok bilerek de yapmıyoe ki bebek iste

Ama ben biraz bunaldım.. :KK43:
Canım biraz sabret ileriki aylarda çok tatlı oluyorlar..
Ama elifin o kadar çok ağlaması yoktu maşallah... Bir yeri falan ağrıyor olabilir mi acaba? ya da doymuyor? Gerçi bu iki seçeneği sana söyleyen çok olmuştur

İyiyim canım işe geldim, öğlen olsunda bir an önce eve gideyim istiyorum:) elifi çok özlüyorum, eve gidince de temizlk yemek yapmaktan kızla doğru düzgün ilgilenemiyorum öyle yaaa:KK43:
sen nasılsın ne yapıyorsun? eşin tamamen iyileşti mi_?
Öğlene kadar mı çalışıyorsun canım ne kadar süre kullanabiliyorsun bu hakkını peki:KK68:Daha iyi çok şükür canım fizik tedavisine devam ediyoruz:KK16:

haftanın 1 günü sadece tam gün çalışıyorum canım, diğer günler yarım gün..ekime kadar bu şekilde olacak sonra 3,5 da çıkıcam 6 ay boyunca..
Tekrardan çok geçmiş olsun canım, inşAllah bir an önce eski haline geri döner

I ilknurrr22 oh insallah agrisiz cikartir,bizim alt disler cok sukur pek sorjn cikartmadi sadece istahsizdi bir ara ama bakalim dierleri nolcak.
4 tanemi ooy kiyamamm cokmus ,vaemi baska asisi bundn sonra
hamisleinde canini cektiricez ama ozelden mi alsam yapilisini canim bend yapayim bu sene

duman91 duman91 masallah yapmissin yine bya canim,taze fasulyeyi dusunuyorum bakalim .
bahce olunca farkli demi elinin altinda hersey.
gecen seneden asma yapragim var ama dayanirmi acaba yenisinimi atsam bilemedim.

bamya hic yemedim desem :) pek denk geledim buralarda:)

PembeLokum PembeLokum kolik bir bebek herhald canim,bizimkide cok agliyordu, 6,7 saat gunduz yemek yemedigim zamanlar olmustu ,uykusu desen 10,15dakikaydi.. zor oluyor canim ama gececek nasipse, simdi o gunleri unuttuk hepimiz.
ha sinirler bozukuyormu evet bozuluyor,mesela buaralar Ayaz gik dese sinirleniyorum bagirip cagirasim geliyor.. hersey birikince sonunda boyle oluyor ama degiyor herseye ,zaman ciddn hizli geciyor bu gunler cok aranir buyuyunce bebek kokusu bambaska cunki.
40landiniz herhalde degilmi

nehirnil111 nehirnil111 sanada hayirli cumalar canim
sen yaptinmi kislik bisiler

@sumeyra1990 nasilsin canim,sirayi sana verdik hazirmi hersey :)

X