2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bi senede anca gidiyoms o hissizlik daha fazla bile suruyoms

Allah yardimcimiz olsun ya valla gecen dusunuyordum da 10lu yaslarimizdan beri adet sancisi cekiyoruz, evleniyoruz her genc kiz evliligin ilk gecesinden korkuyor, hamile kaliyoruz aci cekiyoruz, dogumda aci cekiyoruz, dogum sonrasiaci cekiyoruz, emzirirken aci cekiyoruz

Kadin olmak ne kadar acili ya

Allah yardimcimiz olsun ya valla gecen dusunuyordum da 10lu yaslarimizdan beri adet sancisi cekiyoruz, evleniyoruz her genc kiz evliligin ilk gecesinden korkuyor, hamile kaliyoruz aci cekiyoruz, dogumda aci cekiyoruz, dogum sonrasiaci cekiyoruz, emzirirken aci cekiyoruz

Kadin olmak ne kadar acili ya
Oyle canim valla cok zor ilk gece korkusu bende baya fazlaydi kocakarilarin abartilms anlatmlari yuzunden bizim ilk gecemz evlendikten 1 ay sonra oldu

Aynen oyle dogum icin korkuturlar dogum yaparsin sutun yok mu diye diye basının etini yerler

Bi de aman şöle sütun kesilir böyle sütün gider diye diye insanın sütunü kesecekler psikolojik etkileyerek

--

Bu arada yeni evinizde durumlar nasil iiice yerlestiniz mi memnun musunuz

Bi de aman şöle sütun kesilir böyle sütün gider diye diye insanın sütunü kesecekler psikolojik etkileyerek

--

Bu arada yeni evinizde durumlar nasil iiice yerlestiniz mi memnun musunuz
Hic duyma canim onlari kesilmez bisey olmaaz insallah coktan yerleştik canim tasindik ertesi gun esimle herseyi bitirmistk obur evime zor alismstm ama buraya hemen alistim yaa cok sukur memnunum ama buyuk evin temlizligi hic btmyo :temizlik: bide arda emekliyo artik her gun evi silip supurmek zorunda kalıyorum gecen gun bi baktim parkeyi yaliyoo hemen cektm kenara :skandal:

I ilknurrr22 seker000 seker000
ya aksam kinaya gittim,annem buber patlican felan getirdim dedi,eve gidince kizartirim diye dusundum,gelince nasil ugrasirim diye dusunurken poseti bir actim aa hazir kizartilmis hepsi, varya bu mutluluk taeif eedilemez :KK53:
anneler iyi varlar :KK200:

sekerim yemek yapmaya zamanin oluyormu? insan ac geziyor resmen ilk aylar ya :)

PembeLokum PembeLokum o kocakarilara gore bebeklerin ayak alti opulmezmos,habire soyleniyor beynime islemis artik opemiyorum, inanmak istemiyor insan ama o korku yer bitirir insani..
daha neler neler var akli almaz insanin amaan bosverelim cidden annenin isini zorlastirmaktan baska bisi ddegil..

demin babaannem ben 6 ccugu nasil buyutmusum diyor, tarlaya felan giderdik diyor ya valla nasil buyutmus eskiler hemde fazla yas arasi yokmus,dogum desen evde olurmus.. zamanmi kotu oldu,bizmi vok nazliyiz bilemedim

ya aksam kinaya gittim,annem buber patlican felan getirdim dedi,eve gidince kizartirim diye dusundum,gelince nasil ugrasirim diye dusunurken poseti bir actim aa hazir kizartilmis hepsi, varya bu mutluluk taeif eedilemez :KK53:

PembeLokum PembeLokum o kocakarilara gore bebeklerin ayak alti opulmezmos,habire soyleniyor beynime islemis artik opemiyorum, inanmak istemiyor insan ama o korku yer bitirir insani..
daha neler neler var akli almaz insanin amaan bosverelim cidden annenin isini zorlastirmaktan baska bisi ddegil..

demin babaannem ben 6 ccugu nasil buyutmusum diyor, tarlaya felan giderdik diyor ya valla nasil buyutmus eskiler hemde fazla yas arasi yokmus,dogum desen evde olurmus.. zamanmi kotu oldu,bizmi vok nazliyiz bilemedim
Esimde bana zorluk cikarmadi sagolsn atistirmalik yedik oyle ama ben hazrlamstm salatayla tavugu bi pilav yapcaktm bugn yaparm artk onlarida canim eskiler çocuklarıyla ilgilenmiyoms ki karnini doyurup atiyolarms bi kenara sanki oturup bizim gbi ilgi mi gosteryolar yanlarindan mi ayrilmyolar bazen butun isimi birakip ardayla ilgileniyorm öpmeye sevmeye doyamiyorm kucaga alstrma diyolar yaa sinir oluyorm zaten buyuyunce alamicaz kucagimiza bide hareketlendiler mi hic kucakta durmicaklar smdi tam tadini cikarma vakti

Eşim tutarsa bebeği yapabiliyorum yoksa malesef yapamıyorum durmuyor hiç

İki gündür 20lik dişim çok kötü ağrıyor gömülü olduğu için çıkamıyor iltihap olmuş ilaç kullanamıyorum diş ağrısı baş ağrısı uykusuzluk yorgunluk açlık ne ararsan bende:KK53:

Benim menu iptal oldu :KK70: salatayi yapmstm tavuguda soslamstm tavuk buzluga gtti salatayida dolaba koydum allahtan soganini dogramamstm ton baligi ve rus salatasi yeni menu sandvic yicez
Ton balığına da bayılırım gerçi bu ara pek bi iştahsızım neden bilmiyorum acıkıyorum ama canım bişey istemiyor:işsiz:

I ilknurrr22 aynen ..is yaparken gelip bana bakiyor,ama ben farkinda degilim arkadi dondugumde gulup emekleyerek kacmaya baskiyor,oyun oynamak istiyor yani.. o yuzden kendime cok kiziyorum,varya seytan diyor birak evi .. gotursun,cocufunla ilgiwn bi gunler geri gelmeyecek ama amasi var iste..

iyi olmus canim,bugune bir pilavin kalmis :)

seker000 seker000 diimi olmuyor baska turlu.
canim benimde gomukuydu 20lik dis,baya agri cektim hem hamileyken. hem sonra. Emzirdigim icin doktorum pamuk gibi bisi kiydu hep oraya, 2 ay kadar gittim hep pamuk koydu ben 1 saat sinra cikariyodum onu, dis baya cikti hani cikmasina yardim etti yoksa hala cikmazdi sanirim.
Bir sor dojtoruna istersen, hele gece tutan dis agrisi cok fena

SC20160723-163426.png

baktikca aa ben diyorum resmen :) ne gunlerdi :)

I ilknurrr22 aynen ..is yaparken gelip bana bakiyor,ama ben farkinda degilim arkadi dondugumde gulup emekleyerek kacmaya baskiyor,oyun oynamak istiyor yani.. o yuzden kendime cok kiziyorum,varya seytan diyor birak evi .. gotursun,cocufunla ilgiwn bi gunler geri gelmeyecek ama amasi var iste..

iyi olmus canim,bugune bir pilavin kalmis :)

seker000 seker000 diimi olmuyor baska turlu.
canim benimde gomukuydu 20lik dis,baya agri cektim hem hamileyken. hem sonra. Emzirdigim icin doktorum pamuk gibi bisi kiydu hep oraya, 2 ay kadar gittim hep pamuk koydu ben 1 saat sinra cikariyodum onu, dis baya cikti hani cikmasina yardim etti yoksa hala cikmazdi sanirim.
Bir sor dojtoruna istersen, hele gece tutan dis agrisi cok fena
Once kendin rahat olcaksn ki evin ne durumda oldugunu umursama ama ben duramam ki
Bugun ardaya kendi sutumle muhallebi yaptm bakalım yicek mi

X