2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 oh temiz hava iyi gelmis, uyunmazmi hic :)
uyuyaram gectiyse yolculuk iyi ya,bakalim bizde dusunuyoruz nasipse nasil olacak.
daha yakin bir yer tercih edicez sanirim.

aynn gulermisin aglarmisin..
62 yim simdi, 21 kilo vermisim.surda nasil hamis saniyor aaa, tabi hafif gobus var o gitse tamamdir.
sut icin yiyordun canim sen,emzirmiyorsan artik yavastn menuleri azaltirsin,hele adet olursan bak nasil baslarsin vermeye.
emiyormu elif,azaldi diyordun

I ilknurrr22 bilmiyomussjn canim sonucta vermemekle haklisin tanimadigin birine.
Rabbim her isteyene nasip eder insallah boyle guzelligi,kimseye aratmaz insallah.

haberlerde denk geldinmi bilmem 4 aylik bebegi arabasindan alip kacirmislar..
kimin ne yaptigi belli degil,kimseye guven yokki.. o ailenin ne halde oldugunu dusunmek bile isteniyorum ccugum yokken onlarin yerine koyup anlayamazdim acilarini ama simdi cok iyi anliyor insan.
yani uzulme, sevdilermi sonrA ?

havuza girdimi sahi Arda :) bizde gecen gourduk ama korkuyor insan duser diye,ayaklarini islattik sadece :)
Canım ben 3 aydır hastalaniyorum zaten ama ramazanda oruç tuttum 6 kilo vermişim. 64 um dün tartildim :) 5-6 kilo daha versem yeter. Sutum azaldı ama tamamen gitmedi yine de emziriyorum.. mama da veriyorum ek gıdaya başladık çorbalar yoğurt yumurta meyve hepsinden veriyorum.. bi şekilde idare ediyoruz işte. Göbek için spor şart sanırım. Benim pek yok ama sıkılasmak lazım. . Sen çok iyi kilo vermişsin. Maşallah :)

Canım ben 3 aydır hastalaniyorum zaten ama ramazanda oruç tuttum 6 kilo vermişim. 64 um dün tartildim :) 5-6 kilo daha versem yeter. Sutum azaldı ama tamamen gitmedi yine de emziriyorum.. mama da veriyorum ek gıdaya başladık çorbalar yoğurt yumurta meyve hepsinden veriyorum.. bi şekilde idare ediyoruz işte. Göbek için spor şart sanırım. Benim pek yok ama sıkılasmak lazım. . Sen çok iyi kilo vermişsin. Maşallah :)
Ben daha adet olmadm yaa ne zaman olcam ki disardayken tereddut ediyorm valla ya olursam diye

duman91 duman91 iyi vermissin yine canim, olsun gider yavas yavas . Spor ever sart bir aara yapiyodum ama devanlikik nerdeeee.. bir ara baslariz :KK70:

I ilknurrr22 evet arabayi seviyorlar ama iste dedigin givi duzen bozuluyor.
varya bayramda gezmekten gunduz uykusu 5e cikti, ben 2ye idirmeyi dusunurken.. nasil yorukduys gece hic uyanmadi. Hemen degisiyor huylari.

canim bazilari 2 yil olmuyor,2 yila kadar normal deniyor zaten

bisi srcam kizlar D vitaminini veriyormusunuz yazin? Saglik ocagindakiler bana ver diyor,ayni diktir kuzenlere tanidiklara yazin vermeyin diyor,kafadan atip tutuyorlar. Hem gunes hem vitamin fazla gelirmi acaba bendemi biraksam bilemedim

duman91 duman91 iyi vermissin yine canim, olsun gider yavas yavas . Spor ever sart bir aara yapiyodum ama devanlikik nerdeeee.. bir ara baslariz :KK70:

I ilknurrr22 evet arabayi seviyorlar ama iste dedigin givi duzen bozuluyor.
varya bayramda gezmekten gunduz uykusu 5e cikti, ben 2ye idirmeyi dusunurken.. nasil yorukduys gece hic uyanmadi. Hemen degisiyor huylari.

canim bazilari 2 yil olmuyor,2 yila kadar normal deniyor zaten

bisi srcam kizlar D vitaminini veriyormusunuz yazin? Saglik ocagindakiler bana ver diyor,ayni diktir kuzenlere tanidiklara yazin vermeyin diyor,kafadan atip tutuyorlar. Hem gunes hem vitamin fazla gelirmi acaba bendemi biraksam bilemedim
Aynen canim duzenleri hemen bozuluyo adet olmayi istyrm yaa insan ne kadar korunsada tereddutte kaliyo d vitamini ben kaybettm canim 2 haftadr vermyrm koye feln gittim alamadm pazartesi alcam vermyrm diye uzuluyorm bende zarari olur mu ki

Meraba kızlar.. Bugün doğum yapalı 11.gün hâlâ dikişlerimağrıyor ya geçmezse diye korkmaya başladımo_O dik duramıyorum kambur olcam :KK43:

Normalde 10 saat uyuyan ben 2 saat uykuyla ayaktayım.. uykuya veda ettiğimi yeni idrak edebildim..

Meraba kızlar.. Bugün doğum yapalı 11.gün hâlâ dikişlerimağrıyor ya geçmezse diye korkmaya başladımo_O dik duramıyorum kambur olcam :KK43:

Normalde 10 saat uyuyan ben 2 saat uykuyla ayaktayım.. uykuya veda ettiğimi yeni idrak edebildim..

canım benım daha cook ama cok yenisin, zamanla ıyıleseceksn,hem psıkolojık olarak toparlayacaksın merak etme, herkesin farklı oluyor kımı hemen ıyılesır kımının bıraz uzun surer.
Dikişler alındınmı, sorsan oraya alırken?
ama bence korkmana gerek yok, kolay degıl sonucta amelıyat oda, koca bebek cıkıyor ordan,şimdi hem rahım toparlanıyor,hem vucudun eskı halıne donmesi falan bırsuru neden var agrılar ıcın.

uykuya gelınce evet ılk aylar 2,3 saat uykuyla duruyor ınsan, 1dk uyku bıle 1 saat gıbı gelıyor ama 2-3.aydan sonra uykuları cogunun duzene gırıyor.
Kolıklı bebekmi,erkekler biraz daha kolikli oluyor

I ilknurrr22 aynen en ıyısı adet olmak, eskıden of puf yapardım ama artık yapmam sanırım, Rabbim buyuk,onunda varmıs nedeni olmayınca benım ıcım cok sıkılıyor bilmem sende oylemi.

hem gunes, hem vitamin guclu gelır dedi kuzenim, mayıs-eylül arası vermiyoruz dedi. 3 gundur bıraktım ama bende bılemıyorum devammı etseydım acaba dıye aman ne karısık işlermiş

Şu takısına bir turlu karar veremedıgımız dugun geldi çattıı, uzuuun zamandır dugune gıtmıyorum nasipse biraz stres atayım ya kurtlarımı dökesim vaar:halay::KK30: kaç takacagımıza karar veremedık hala o ayrı:rolleyes:

canım benım daha cook ama cok yenisin, zamanla ıyıleseceksn,hem psıkolojık olarak toparlayacaksın merak etme, herkesin farklı oluyor kımı hemen ıyılesır kımının bıraz uzun surer.
Dikişler alındınmı, sorsan oraya alırken?
ama bence korkmana gerek yok, kolay degıl sonucta amelıyat oda, koca bebek cıkıyor ordan,şimdi hem rahım toparlanıyor,hem vucudun eskı halıne donmesi falan bırsuru neden var agrılar ıcın.

uykuya gelınce evet ılk aylar 2,3 saat uykuyla duruyor ınsan, 1dk uyku bıle 1 saat gıbı gelıyor ama 2-3.aydan sonra uykuları cogunun duzene gırıyor.
Kolıklı bebekmi,erkekler biraz daha kolikli oluyor

I ilknurrr22 aynen en ıyısı adet olmak, eskıden of puf yapardım ama artık yapmam sanırım, Rabbim buyuk,onunda varmıs nedeni olmayınca benım ıcım cok sıkılıyor bilmem sende oylemi.

hem gunes, hem vitamin guclu gelır dedi kuzenim, mayıs-eylül arası vermiyoruz dedi. 3 gundur bıraktım ama bende bılemıyorum devammı etseydım acaba dıye aman ne karısık işlermiş
İnşallah toparlarım canım..dikişler alınmıcakmış estetik yapmış ağrı için de normal dedi elimiz kesildiğinde bile ne kadar acıyor bu kaç kat kesik dedi..
çok ağlıyor canım özellikle de gece 4 ten öğlen 12ye kadar ..uykuyu en sevdiğim saatler...

tutkku tutkku evwt canim benimde icimi sknti basiyo ama olmadm daha napalm beklicez ben sorarm bi hemsireye ama gecen ay oyle bisey demedi bana
seker000 seker000 canim daha cok yenisin cok normal agrimasi ben yan yatamyodm cok agriyodu dumduzdr uzaninca sanki dikislerim yirtilcak gibi hissediyodm bacaklarimi kendime dogru cekip yatiyodm benmkide estetik dikisti ama plastk bi ip gbi bisey vardi gttm onu cekti jiletle kesip kendiligndende curuyoms gerci

tutkku tutkku evwt canim benimde icimi sknti basiyo ama olmadm daha napalm beklicez ben sorarm bi hemsireye ama gecen ay oyle bisey demedi bana
seker000 seker000 canim daha cok yenisin cok normal agrimasi ben yan yatamyodm cok agriyodu dumduzdr uzaninca sanki dikislerim yirtilcak gibi hissediyodm bacaklarimi kendime dogru cekip yatiyodm benmkide estetik dikisti ama plastk bi ip gbi bisey vardi gttm onu cekti jiletle kesip kendiligndende curuyoms gerci
benim de ip gibi bişey var ..kendi düşer dedi

seker000 seker000 canım sezeryan çok zor tam anlamıyla 15 günde agrilari unutuyosun ama sonrada cok feci bir yanma basliyor dikis bolgesinde:KK43: keşke bizde normal dogum yapabilseydik :KK43: Ama gecicek elbet agir hic bi hareket yapma

X