2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sen daha yeni dogum yaptin ne bekliyo ki yaa boyle seymi olurmus

Aynen canim ya benim kadir gecesinden kandilden haberim mi var bi goruyorum duyuyorum aa kandilmiş diyorum sonra unutup gidiyorum yani kafam hic yerinde dgl ki ben yeni dogum yaptm ben niye arayayim o hic aramaz etmez bi kere de sitem msji atacagina nasilsin diye msj atsa ölür

Gunaydin kizlar :KK54:

Herkesin ramazan bayrami kutlu olsun.
Biz bugün aksam yola cikcaz.
Buyuk ihtimal yarin yazamam orda net çekmiyo çünkü kendinize iyi bakin insallah guzel bi bayram geciririz hepimiz :KK68:
Hepinizi opuyorumm:KK74:

Nereye gidiyorsunuz canim:)

PembeLokum PembeLokum ondan degildir canim,aksine disari cikinca rahatliyolar aslinda .
kv deye cok saskinim,akil var manyik var,ondan yok bu belli oldu gerci. Bi zahmet o arasin asil nasilsin,birseye ihtiyacin varmi diye. indan birak aramayi ,wc ylunu zor buluyorsun. Yok ne desem az,birak sinirlenme hic,sutunu etkiletme onlar yuzundn . Allah sabir versin gercekten

I ilknurrr22 iyi yolculuklar canim,Arda bey uslu durur insallah :) uzunmu yol?
iyi bayramlar o zamaan :KK68:

Mia- Mia- bazen doktorsa giriyor,yani burda hem doktor hem ebeler giriyor.
Kendi doktorum karnimi bastirmisti,dikis aatmisti.
Gerisi ebelere aitti.
orda nasil bilmiuorum ama seni takip eden dr girince insan daha rahat oluyor insan sanki,nasil olsa biliyor hamilelogini falan

Aynen canim wc ye zor gidiyorum bebis aglasa da bazen mecbur kalkip gidiyorum dayanamiorum napiyim

Nasilsin diye aramaz anca sikayet eder bayramda da aramicam ben de

I ilknurrr22 o hep oyle olur illa durmazlar biryere gdilecekse.
cok yakin degilmis aslinda,insallah sorunsuzca saglikla varirsiniz canim :)

PembeLokum PembeLokum amaaan salllaaaa..
seni uzenleri bir kenara koy,uzulme bebisin eykilenmesin :)

Herkese iyi bayramlar
Benim Gül kızımla ilk bayramım:)
Bayramlık elbisesini de aldık kızımın:)

Bu arada ailemden bana bi bayram sürprizi
Annem de bundan sonra her gün gelirim artık dedi akşamına babam da bundan sonea her gün geliriz artık dedi

Ben şok

Yuh abartmayın benim de bi hayatm var evliyim ben her gün gelinir mi demenin kibar yolunu arıyorum:işsiz::işsiz::işsiz:

seker000 seker000 PembeLokum PembeLokum MutluBulut_ MutluBulut_ I ilknurrr22 duman91 duman91 SirriEyvan SirriEyvan Ladypurple Ladypurple nehirnil111 nehirnil111 Yusam Yusam @makbuleorhan Mutella Mutella Zerence Zerence Mrs Sahin Mrs Sahin anatkh018 anatkh018 Mia- Mia-

canlariim bayraminiz mubarek olsun :)
Nice saglikli huzurlu bayramlara insallah sevdiklerimizle.
Minnaklarinizi cok opuyorum ,hepiniz seviliyorsunuzz :KK200:

Unuttugum varsa affola..

Lokumum cok guzel bayram hediyen :KK70:
ilk aylar oyleler ama zamanl anlarlar hergun gelinmeyecegini, canlari sag olsun gerekirse tatli dille soylersin bugune planimiz var ,bu aksama boyle boyle yapariz gibi zamanla annen anlar .. yoksa haklisin grcekten zor oluyor kendi aanne baban bile olsa..

seker000 seker000 PembeLokum PembeLokum MutluBulut_ MutluBulut_ I ilknurrr22 duman91 duman91 SirriEyvan SirriEyvan Ladypurple Ladypurple nehirnil111 nehirnil111 Yusam Yusam @makbuleorhan Mutella Mutella Zerence Zerence Mrs Sahin Mrs Sahin anatkh018 anatkh018 Mia- Mia-

Unuttugum varsa affola..

ilk aylar oyleler ama zamanl anlarlar hergun gelinmeyecegini, canlari sag olsun gerekirse tatli dille soylersin bugune planimiz var ,bu aksama boyle boyle yapariz gibi zamanla annen anlar .. yoksa haklisin grcekten zor oluyor kendi aanne baban bile olsa..
Sagol tutkum seninde bayramin mubarek olsun :))

Unuttugum varsa affola..

Senin de mübarek olsun canımm ayazı öpüyorum♡♡

Herkese iyi bayramlar
Benim Gül kızımla ilk bayramım:)
Bayramlık elbisesini de aldık kızımın:)

Bu arada ailemden bana bi bayram sürprizi
Annem de bundan sonra her gün gelirim artık dedi akşamına babam da bundan sonea her gün geliriz artık dedi

Ben şok

Yuh abartmayın benim de bi hayatm var evliyim ben her gün gelinir mi demenin kibar yolunu arıyorum:işsiz::işsiz::işsiz:
Tam bir bayram süprizi:) benim annem de sen gel bizde kal dedi ..bu halde nasıl gidim hem ben kocamı özlerim:işsiz:

Unuttugum varsa affola..

9
Sağol canım benim seninde bayramın kutlu olsun.
KIZLAR HEPINIZ BAYRAMI KUTLU OLSUN SEVDIKLERINIZLER BEBISLERLE NICE BAYRAMLARA

Unuttugum varsa affola..

Sagol canim sizinde bayramınız mübarek olsub

Unuttugum varsa affola..

Sizede ii bayramlar iyiki varsınız:KK200:

Ay arkadasimin annesi pot kirdi, uzerimde biraz bol bisi vardi,bana - nekadar oldun,az kalmistir falan dedi iiiiyy basimdan asagi kaynar sular dokuldu..
dogrdum dedim,9 aylik bile oldu..
askolsun o kadarmi sismanim aa ..:KK51:

Ay arkadasimin annesi pot kirdi, uzerimde biraz bol bisi vardi,bana - nekadar oldun,az kalmistir falan dedi iiiiyy basimdan asagi kaynar sular dokuldu..
dogrdum dedim,9 aylik bile oldu..
askolsun o kadarmi sismanim aa ..:KK51:
Güler misin ağlar mısın biraz komik de olmuş. Fazla kalmadı diyordun kilon sırf bol diye ilginç kadında utanmistir.. Ben aldım başımı gidiyorum 66 kiloyum 10 Kilo fazlam var :)

Aynen canim ya benim kadir gecesinden kandilden haberim mi var bi goruyorum duyuyorum aa kandilmiş diyorum sonra unutup gidiyorum yani kafam hic yerinde dgl ki ben yeni dogum yaptm ben niye arayayim o hic aramaz etmez bi kere de sitem msji atacagina nasilsin diye msj atsa ölür

Nereye gidiyorsunuz canim:)

Aynen canim wc ye zor gidiyorum bebis aglasa da bazen mecbur kalkip gidiyorum dayanamiorum napiyim

Nasilsin diye aramaz anca sikayet eder bayramda da aramicam ben de
Yozgata gittik canim smdide donuyoruz :)

tutkku tutkku gittik donuyoruz canim seninde bayramin mubarek olsn ayazi opuyorm :)

Kizlar biz donuyorz cok sukur arda hasta olmadi

Bugun senlik vardi koyde bi kadin ardayi istedi kizi kucagina alcakms sevmek icin bende vermedm dogal olarak tanimiyorm sonucta kucagimdayken sevsin dedim sonra kadin cocugu olmuyo felan dedi agladi kizda agladi cok uzuldum yaa vermedigime pisman oldm ama nerden bileblrdm ki :KK43:

Güler misin ağlar mısın biraz komik de olmuş. Fazla kalmadı diyordun kilon sırf bol diye ilginç kadında utanmistir.. Ben aldım başımı gidiyorum 66 kiloyum 10 Kilo fazlam var :)

aynn gulermisin aglarmisin..
62 yim simdi, 21 kilo vermisim.surda nasil hamis saniyor aaa, tabi hafif gobus var o gitse tamamdir.
sut icin yiyordun canim sen,emzirmiyorsan artik yavastn menuleri azaltirsin,hele adet olursan bak nasil baslarsin vermeye.
emiyormu elif,azaldi diyordun

I ilknurrr22 bilmiyomussjn canim sonucta vermemekle haklisin tanimadigin birine.
Rabbim her isteyene nasip eder insallah boyle guzelligi,kimseye aratmaz insallah.

haberlerde denk geldinmi bilmem 4 aylik bebegi arabasindan alip kacirmislar..
kimin ne yaptigi belli degil,kimseye guven yokki.. o ailenin ne halde oldugunu dusunmek bile isteniyorum ccugum yokken onlarin yerine koyup anlayamazdim acilarini ama simdi cok iyi anliyor insan.
yani uzulme, sevdilermi sonrA ?

havuza girdimi sahi Arda :) bizde gecen gourduk ama korkuyor insan duser diye,ayaklarini islattik sadece :)

I ilknurrr22 yolculuk nasildi canim, 3 saatlik yolda slrun cikarimi arda? Bayramda gidecektik bizde ama yol uzun diye vazgectik,durmazsa falan arabada diye, birde baska yerde uyumazsa korkusu var

I ilknurrr22 yolculuk nasildi canim, 3 saatlik yolda slrun cikarimi arda? Bayramda gidecektik bizde ama yol uzun diye vazgectik,durmazsa falan arabada diye, birde baska yerde uyumazsa korkusu var
Sonra verdim sevdi canim ama geri aglaya aglaya gitti kiz cok uzuldm evet haberlerde gordm dun sabah onun üstüne zaten veremezdm havuza giremedi canim hem tam bitmemos hemde soguktu hava 2 e kat giydirdm dunncok sicakti tsortle sort giydi yolculuk iyiydi yola cikmadan emzrp uyutmstm 2 saati uyuyarak gecti zaten ondan sonrafa kucagima aldm birwz etrafa bakti koyun havasi carpti galiba ardayi surekli uyudu orda ozledm valla o kadar cok uyudu ki goremiyodm resmen:KK70:

X