2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 seker000 canım sezeryan çok zor tam anlamıyla 15 günde agrilari unutuyosun ama sonrada cok feci bir yanma basliyor dikis bolgesinde:KK43: keşke bizde normal dogum yapabilseydik :KK43: Ama gecicek elbet agir hic bi hareket yapma
Aynen canım çok zormuş..salı 15 gün olacak doğum yapalı sol tarafta çok yanma var. .

seker000 seker000 I ilknurrr22 Yusam Yusam
normalınde kesınlıkle zor yanları var kızlr, herkes ffarklı evet ama bılıyosunuz ben zor atllattım.
Hala bi sızlama,yırtılacakmıs hıssı var ıyılesırmı bılmem.. bende aksıne sezeryanmı olsaydım dıyorum ama hayırlısını ıstedık hepımız demekkı boylesı hayırlıymış,
ne normak,ne sezo hıc bırı kolay degıl ıste.
inşallah hepımız toparlanırız zor oluyor boyle sanki ne bıleyım ama deger herseye kucagımızı boş bırakmadı cok şükür Rabbim

normalınde kesınlıkle zor yanları var kızlr, herkes ffarklı evet ama bılıyosunuz ben zor atllattım.
Hala bi sızlama,yırtılacakmıs hıssı var ıyılesırmı bılmem.. bende aksıne sezeryanmı olsaydım dıyorum ama hayırlısını ıstedık hepımız demekkı boylesı hayırlıymış,
inşallah hepımız toparlanırız zor oluyor boyle sanki ne bıleyım ama deger herseye kucagımızı boş bırakmadı cok şükür Rabbim
Aynen oyle cnim tabikide. Deger cok sukur cocugumuz oldu herseyin bi zorlugu var hic biseye kolay sahip olamiyorz ki

Evet canım çok şükür..Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

duman91 duman91
tutkku tutkku kizlar arda emeklemeye basladi :skandal:

benden once yazmışsın :KK70:
bizde 2,3 gundur emeklıyoruz tamamen, yazacaktım bır turlu yazamadım:emir_bebek:
masaAllah seninki erkencı baya:KK76:

varya cok heveslıydım emeklemesıne,bazıları emeklemeden yuruyor ya, hep emeklesın ıstıyodum sımdı karınca gibi dolanıyor her yeri cok sukur:nazar:
dun balkona cıkmış, banyoya gırıyor,masaların altına gırıyor artık peşinden ayrılmamak lazım tutunup ayağa kalkmak ıstıyor bugun 3,4 kere basını çarptı yıne sanırım asıl şimdi baslıyor dikkat ısteyen yanı :)

bırakıp bir iş yaamıyorsunkı hep tehlıkelı yerlerdeler,hadı bize kolay gelsin:halay:

benden once yazmışsın :KK70:
bizde 2,3 gundur emeklıyoruz tamamen, yazacaktım bır turlu yazamadım:emir_bebek:
masaAllah seninki erkencı baya:KK76:

varya cok heveslıydım emeklemesıne,bazıları emeklemeden yuruyor ya, hep emeklesın ıstıyodum sımdı karınca gibi dolanıyor her yeri cok sukur:nazar:
dun balkona cıkmış, banyoya gırıyor,masaların altına gırıyor artık peşinden ayrılmamak lazım tutunup ayağa kalkmak ıstıyor bugun 3,4 kere basını çarptı yıne sanırım asıl şimdi baslıyor dikkat ısteyen yanı :)

bırakıp bir iş yaamıyorsunkı hep tehlıkelı yerlerdeler,hadı bize kolay gelsin:halay:
Bizimli smdilik o kadar cok emeklemiyo tabiki ama gidiyo yani halinin ortssindan ucuna kadar gitms daha da gidiyo du ben cektm agzini yuzunu suruyo haliya diye :KK70:
Evet artk isimiz zorlasti bide her gun ev temzlemek lazm :temizlik:

:bicak:
Aynen canım çok zormuş..salı 15 gün olacak doğum yapalı sol tarafta çok yanma var. .
Sabır canım geçicek bak benim oglum 11 aylik hala agriyor bazen
Aynen canim haklisin valla sonsuz şükürler olsun bizimki küçük bi sitem:110:

seker000 seker000 @PembeLokum @MutluBulut_ I ilknurrr22 duman91 duman91 @SirriEyvan @Ladypurple nehirnil111 nehirnil111 Yusam Yusam @makbuleorhan @Mutella @Zerence @Mrs Sahin @anatkh018 Mia- Mia-

canlariim bayraminiz mubarek olsun :)
Nice saglikli huzurlu bayramlara insallah sevdiklerimizle.
Minnaklarinizi cok opuyorum ,hepiniz seviliyorsunuzz :KK200:

Unuttugum varsa affola..

Lokumum cok guzel bayram hediyen :KK70:
ilk aylar oyleler ama zamanl anlarlar hergun gelinmeyecegini, canlari sag olsun gerekirse tatli dille soylersin bugune planimiz var ,bu aksama boyle boyle yapariz gibi zamanla annen anlar .. yoksa haklisin grcekten zor oluyor kendi aanne baban bile olsa..
Sağol Tutkum seninde bayramın mübarek olsun:KK68:

X