2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 seker000 gececek canim nasipsr.
banada kuzenim.hep mesaj atiyordu bak gececek,hele 40i ciksin rahatlayacaksin,gececek diye diye hep sakinlestiriyordu beni ki gercekten geciyormus..
kimlik cikmis bu arada hadi hayirli olsun isminiz :)
Mia- Mia- dayanirain dayanirsin insallah :) bebis dogum pozisyonu aldimi?

I ilknurrr22 demin yemek yedirirken patates buyuk geldi herhalde ogurmeye basladi,nefesinkesilir gibi oldu al sana panik, cocugu alip kucagima kostur kostur yatak odasima gittim,suyu ordadir diye meger yan koltuktaymis.
bi yandan one dogru egmisim ayazi,oyle kosuyorum Allahim cok panigim ya gercekten.
iste sirrf bu yuzdn blw deneyemiyorum :KK51:

banada kuzenim.hep mesaj atiyordu bak gececek,hele 40i ciksin rahatlayacaksin,gececek diye diye hep sakinlestiriyordu beni ki gercekten geciyormus..

I ilknurrr22 demin yemek yedirirken patates buyuk geldi herhalde ogurmeye basladi,nefesinkesilir gibi oldu al sana panik, cocugu alip kucagima kostur kostur yatak odasima gittim,suyu ordadir diye meger yan koltuktaymis.
bi yandan one dogru egmisim ayazi,oyle kosuyorum Allahim cok panigim ya gercekten.
Ben blw denicem cok panik deglm allahtan :KK70: panik olmak daha cok hataya sebep oluyo bence

İnşallah canım..evet çıktı kimliğimiz amin:KK51:

Mia- Mia- gayet normal canim, hele artik buyudugu icin.
benimde basina asagidsn bakiyodu donmusyur belki.
cevaplsmiyirmu sorunca :)

I ilknurrr22 aynen ama elde degil iste.
bir ysndan dusunuyorum bevekler blwyi ogrenene kadar zaten kendileri yiyecekleri yasa geliyorlar :KK70: yada ben kendimi oyle avutuyorum :KK70:

Zaten ultrasona baska yere gönderiyo kendi bir kere baktı.
sonuçlara bakıyo 3 hafta sonra gel diyo.
sonra diğer kişiye geçiyo.
geçen ay demir vs ilaçlar midemi etkiliyodu. içme o zaman dedi.tuhaf bi dr.
bide 6. ayımda basladım bu dr. diğerleri daha iyidi ama bu hastanede doğum yapıcagım için mecbur katlanıyorum :)

I ilknurrr22 aynen ama elde degil iste.
bir ysndan dusunuyorum bevekler blwyi ogrenene kadar zaten kendileri yiyecekleri yasa geliyorlar :KK70: yada ben kendimi oyle avutuyorum :KK70:
Canim hic biseyi mi kendi yemiyo en azndan biraz onun kendi yemesine izin versen bu yontemi ben hem kendi yemeyi ogrensin hemde doydugu zaman biraksn zorlamak istemyrm gorumcemin çocukları dogru duzgn yemek yemiyo mesela 8 9 yaslarindalar babalari yediriyo zorla

Mia- Mia- oyle olunca zor ya,bizde kendi doktorumuza guvenmedigimiz zaman kendimiz bask doktora daha cikiyorduk.
baya gec degistirmissin birde ama olsun ne kaldi sunun surasinda , insallah doguma iyi biri girer :)

I ilknurrr22 sorun orda benim oglanin eline mesela salatalik verdim gecen igrenir gibi bakiyor,avucun bakiyor sonra yere aatiyor.
gecen koltuga yemek dokulmesin diye altina bisi attim,yok farkli ya dokunmak istemiyor ellerini,ayaklarini degdirmek istemiyor.
oyle bir huyu var,sadece 1 kez yedi verdigim yemeyi sonrasinda yine igrwnircesine atti neden oyle yapiyor bilmem.
bakalim tekrae ddenesem iyi olucak

Mia- Mia- oyle olunca zor ya,bizde kendi doktorumuza guvenmedigimiz zaman kendimiz bask doktora daha cikiyorduk.
baya gec degistirmissin birde ama olsun ne kaldi sunun surasinda , insallah doguma iyi biri girer :)

I ilknurrr22 sorun orda benim oglanin eline mesela salatalik verdim gecen igrenir gibi bakiyor,avucun bakiyor sonra yere aatiyor.
gecen koltuga yemek dokulmesin diye altina bisi attim,yok farkli ya dokunmak istemiyor ellerini,ayaklarini degdirmek istemiyor.
oyle bir huyu var,sadece 1 kez yedi verdigim yemeyi sonrasinda yine igrwnircesine atti neden oyle yapiyor bilmem.
bakalim tekrae ddenesem iyi olucak
Kucucuk basiyla huy edinmis:KK70: ben eline veryrm salatalik felan agzina gotryo direk zaten ne alsa eline agzina sokuyo direk :KK70: benm derdmde sadece emerken uyumasi baska hic bi turlu uyumuyo

Iyi pazarlar kızlar
Ramazan da bitti gitti :)
Ben tabi nasil gectigini anlamadim hizlu gecti benim icin :)
Esim icin zor oldu ama bu Ramazan bebiş olunca :)

Gül kızım 27 günlük oldu maşallah:emir_bebek:

I ilknurrr22 aa agzina birsey goturmede ilk sirada ama yemek olunca gotutmuyor ne ilginc bir cocuk :KK53:
auy hala oylemi uyuyor,emzikle uyunuyormu? buyudukce birakir bence o huyunu

PembeLokum PembeLokum oh masaAllah koca kiz oldu bile prensesimiz :nazar: cok hizli geciyor diimi zaman,gunler hemen bitiyor. ciktinizmi disari hic:)

I ilknurrr22 aa agzina birsey goturmede ilk sirada ama yemek olunca gotutmuyor ne ilginc bir cocuk :KK53:

PembeLokum PembeLokum oh masaAllah koca kiz oldu bile prensesimiz :nazar: cok hizli geciyor diimi zaman,gunler hemen bitiyor. ciktinizmi disari hic:)

2 kere yuruyuse ciktik 2sinde de gece cok sancisi oldu acaba ciktik diye mi oldu anlamadim ya ramazanda da koca orucken cikmak zor oluyordu zaten ramazandan sonra deneriz tekrar

Bir de iftar yemegine disari ciktik:)
Bayramda bir yerlere gitmeyi dusunuyoruz bakalim

Yok ya emzik almiyo ki artik 2 aydir emmiyo emzk felan cigniyo verince

Ya benim KV yememiş içmemiş gecenin 3ünde bana ve eşime gene sitem dolu uzuuuuun bi msj döşemiş

Aramıyoruz diye sitem etmiş uzun uzun (kadir gecesiydi ya)

Ben de öyle bi haldeydim ki bebeğim aç, sütüm gelmiyor, sağıyorum gelmiyor, emziriyorum gelmiyor ki tum gün zaten emzirdim, mama veriyorum içmiyor, emzik veriyorum tutmuyor, ne yapsam olmuyor doyuramıyorum ben de uzuuun uzuuun msj döşedim kv ye eşime de gösterdim ahan da bunları yazdım diye

Eşim de cevap yazmadı

Ben gecenin 3ünde şu şu şu haldeyim diye uzun uzun yazdım benim değil kimseye hal hatır sormak kandilini kutlamak nefes almaya vaktim yok ayrıca aramaya hal hatır sormaya isteğim de yok daha da uzun yazardım da benim bebegimden başka kimseye sabrım yok fln dedim

Sabır Ya Rabbi Sabır!

:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

Ya benim KV yememiş içmemiş gecenin 3ünde bana ve eşime gene sitem dolu uzuuuuun bi msj döşemiş

Aramıyoruz diye sitem etmiş uzun uzun (kadir gecesiydi ya)

Ben de öyle bi haldeydim ki bebeğim aç, sütüm gelmiyor, sağıyorum gelmiyor, emziriyorum gelmiyor ki tum gün zaten emzirdim, mama veriyorum içmiyor, emzik veriyorum tutmuyor, ne yapsam olmuyor doyuramıyorum ben de uzuuun uzuuun msj döşedim kv ye eşime de gösterdim ahan da bunları yazdım diye

Eşim de cevap yazmadı

Ben gecenin 3ünde şu şu şu haldeyim diye uzun uzun yazdım benim değil kimseye hal hatır sormak kandilini kutlamak nefes almaya vaktim yok ayrıca aramaya hal hatır sormaya isteğim de yok daha da uzun yazardım da benim bebegimden başka kimseye sabrım yok fln dedim

Sabır Ya Rabbi Sabır!

:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:
Sen daha yeni dogum yaptin ne bekliyo ki yaa boyle seymi olurmus

mecburi değiştirdim canım eski dr memnundum zaten yine gidicem eski dr.
dogumu ebeler yapıyor zaten.
az kaldı sabır edicem ne yapıyım.

Gunaydin kizlar :KK54:

Herkesin ramazan bayrami kutlu olsun.
Biz bugün aksam yola cikcaz.
Buyuk ihtimal yarin yazamam orda net çekmiyo çünkü kendinize iyi bakin insallah guzel bi bayram geciririz hepimiz :KK68:
Hepinizi opuyorumm:KK74:

PembeLokum PembeLokum ondan degildir canim,aksine disari cikinca rahatliyolar aslinda .
kv deye cok saskinim,akil var manyik var,ondan yok bu belli oldu gerci. Bi zahmet o arasin asil nasilsin,birseye ihtiyacin varmi diye. indan birak aramayi ,wc ylunu zor buluyorsun. Yok ne desem az,birak sinirlenme hic,sutunu etkiletme onlar yuzundn . Allah sabir versin gercekten

I ilknurrr22 iyi yolculuklar canim,Arda bey uslu durur insallah :) uzunmu yol?
iyi bayramlar o zamaan :KK68:

Mia- Mia- bazen doktorsa giriyor,yani burda hem doktor hem ebeler giriyor.
Kendi doktorum karnimi bastirmisti,dikis aatmisti.
Gerisi ebelere aitti.
orda nasil bilmiuorum ama seni takip eden dr girince insan daha rahat oluyor insan sanki,nasil olsa biliyor hamilelogini falan

PembeLokum PembeLokum ondan degildir canim,aksine disari cikinca rahatliyolar aslinda .
kv deye cok saskinim,akil var manyik var,ondan yok bu belli oldu gerci. Bi zahmet o arasin asil nasilsin,birseye ihtiyacin varmi diye. indan birak aramayi ,wc ylunu zor buluyorsun. Yok ne desem az,birak sinirlenme hic,sutunu etkiletme onlar yuzundn . Allah sabir versin gercekten

I ilknurrr22 iyi yolculuklar canim,Arda bey uslu durur insallah :) uzunmu yol?
iyi bayramlar o zamaan :KK68:

Mia- Mia- bazen doktorsa giriyor,yani burda hem doktor hem ebeler giriyor.
Kendi doktorum karnimi bastirmisti,dikis aatmisti.
Gerisi ebelere aitti.
orda nasil bilmiuorum ama seni takip eden dr girince insan daha rahat oluyor insan sanki,nasil olsa biliyor hamilelogini falan
3 bucuk saat felan canim insallah durur arabayi seviyo ya bakalm ama smdi durmayacagi tuttu evi zar zor toparladm daha sacim yapilcak ardayi giydrcem karnim ac

X