2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

zor canım ya hakkaten çevre kurmak zor..
sizinkilerden ayrımısın..
halime şükür ama ben bile alışamadım ki düşün ailem 5dk uzaklıkta ama burda yaşadığım çevreye alışamadım.. hergünde gitmemin yakışı kalmıyo annemlere..
komşular desen güvenilmiyo.. bende konuşmayı,gülmeyi özledim hakkaten.. eşim işten gelene kadar kendi içimde konuşmaktan bi hal oldum hakkaten:KK51:
genç sohbetini özledim,unuttum resmen.. eski arkadaşlarımı görünce heyecandan zor sohbet ediyorum hakkaten..
çok zormuş bu alışmak..

eşine söyle canım başka yerede çıkın..
kvdelere kalırsa herşey iyi..
istanbul ankara mesafe ne kadar canım:KK64:

Eşimin işleri çok yoğun canım ve eşim hiç anlamaz hastane işlerinden:KK48: istanbulla ankara arası 5 - 6 saat canım

Eşimin işleri çok yğun canım ve eşim hiç anlamaz hastane işlerinden:KK48: istanbulla ankara arası 5 - 6 saat canım

hee ozmn durum başka canım.. Rabbim yardımcın olur inşallah kuzum..
varmış arası, sağlık olsun canım artık gelip gidilecek sağlık olsun yeterki:KK51:

hee ozmn durum başka canım.. Rabbim yardımcın olur inşallah kuzum..
varmış arası, sağlık olsun canım artık gelip gidilecek sağlık olsun yeterki:KK51:
Sağol canım işte benim durum böyle:KK51:sırf şu hastane olayları yüzünden kvden bile soğudum özünde iyi biri ama nedense soğudum:KK51:ne yapsa gözüme batıyor:KK43:

Sağol canım işte benim durum böyle:KK51:sırf şu hastane olayları yüzünden kvden bile soğudum özünde iyi biri ama nedense soğudum:KK51:ne yapsa gözüme batıyor:KK43:

öyle oluyo canım..ufacık bişide yapsa artık ısınamıyo insan sonra..
napalım sağolsunlar, bişi demeye gelmiyo:KK51:

yarın adet günüm umarım olmam :):):) hamile kalmayıda cok istiyorum iş bulmayıda hangisi daha hayırlısıysa o olsun

yok kız doğru yazdım sevmem hakkaten.. eşimde önüne koyarsan yer koymazsan yemez:p
o konudan daha bi çok seviyorum onu:KK48:
artık kvleder 3-5 verirler idare ederiz:KK22:

hee o zaman kalalım böyle değişmeyelim:KK28:

canım başka doktorlarada çıksan,yani şakaya gelmeyen iş sonuçta..
malum doktorların çoğu artık işinden bıkmış, zorla çalışıyo.. şahsen benim gittiklerimin çoğu öyle.. adım var benim diyip gaayet rahat davranıyolar:KK51:
Hehe p zaman çok güzel, anlaşırsiniz o konuda canım..
Bitti mi bari kışlık maceran güzelim :KK66:.:)

Hoşgeldin :) ben ekim 2013geliniyim...ama kankilerim 2014, bende burdayım:KK66:
Yaş kaç , nerdensin ?

Hoşbulduk teşekkür ederim, 23 yaşındayım, çorumdayım, işteyim şuan ama sıkıldım :KK43:( eve gidincede işler bitmiyor ama olsun kocamı özledim sanki yahuu :) siz neler yapıyorsunuz?

Hehe p zaman çok güzel, anlaşırsiniz o konuda canım..
Bitti mi bari kışlık maceran güzelim :KK66:.:)

yok kuzum ya dünde yaptık bişiler.. kv işe gidene kadar rahat yok sanırım bana..
bugün azıcık annemlere kaçtım, evdede netim gitti.. gelmişken gireyim dedim:KK15:

sen iyisin dimi kuzum

Hayırlı olsun topiğiniz,, bende bende burdayım 2014 gelini olarak :)) Herkese merhabaa... :)

hoşgeldin canımm..
nasıl alışabildinmi evliliğe.. hangi ayın gelinisin:KK68:

Teşekkür ederim canım, ev işi temizlik vs biraz yorucu ama onun dışında alıştım sayılır:) 30 Temmuzda oldu düğünümüz. Sizin?

Hoşbulduk teşekkür ederim, 23 yaşındayım, çorumdayım, işteyim şuan ama sıkıldım :KK43:( eve gidincede işler bitmiyor ama olsun kocamı özledim sanki yahuu :) siz neler yapıyorsunuz?
Aynı yaştayiz :)
Lisans mezunuyum... Ev hanimiyim şu an :)
Ev işi bitmez Kocis de hep ozleniiir :KK66:

yok kuzum ya dünde yaptık bişiler.. kv işe gidene kadar rahat yok sanırım bana..
bugün azıcık annemlere kaçtım, evdede netim gitti.. gelmişken gireyim dedim:KK15:

sen iyisin dimi kuzum

hoşgeldin canımm..
nasıl alışabildinmi evliliğe.. hangi ayın gelinisin:KK68:
İyi etmişsin canimmm
İyi değilim tatlim ya, eşimle gıdadan zehirlendik , ishal, ateş. Halsizlik...ilac kullanıyoruz bakalim...:KK66:

Hoş geLdiniz güzel geLinLeer ve geLin adayLarıı:KK16:..

bu yıl bizim yıLımız oLdu.. çok şükür Rabbimize:KK16::nazar:
lafı fazla uzatmadan konuya gireyim:KK17:
burası bizim topiğimiz olsun.. ailemizi,dertlerimizi,mutLuLuğumuzu ve en önemlisi inşallah sadece güzel haberleri paylaşaLım burda:KK16:

not: böyle bir topic var ama bu yıl evlenen arkadaşlarım çok ve hepimiz dağılmış durumdayız.. burada yeniden muhabbet etmek dileğiğLe..:KK54:

Ben de ağustos gelini..1 aylık taze gelinden selamlar hepinize :KK3::KK3:

Merhaba canım nasıl alıştın mı evliliğe zorlanıyor musun, ne gibi değişklikler oldu? bende meraklı çıktım galiba:)))

Hosgeldiin, yaş kaçtı :)?
Hayırlı uğurlu olsun yeni hayatin inşaAllah , Rabbim ağzınızın tadını bir ömür boyu bozmasin...:)

Hoşbulduuum :KK25: Çok teşekkür ederim, hepimiz için öyle olsun inşallah :) Yaş 25.. Senin? Valla kesin bir yerlerde yazmışsındır ama dönüp okumadım :)

Hoşbulduuum :KK25: Çok teşekkür ederim, hepimiz için öyle olsun inşallah :) Yaş 25.. Senin? Valla kesin bir yerlerde yazmışsındır ama dönüp okumadım :)
Amiiin, 23 ben... 2013 ekim geliniyimm...:)
Lisans mezunu , ev hanimi, koca aşığı :KK70:
Çalışıyor musun ev hanimi misin tatlim ?

X