2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

siz izmirin köylüğünde yaşamıssınız canım şehir gercekten güzel ama bakalım bi iş bulayımda antalyada güzel
Ben sehiri biliyorum eşim orda uni okudu...guzel izmir ama çok kalabalık velhasıl dediğim yerler de izmir ama aklimda hoş hatiralar bırakmadı..:)
Bulursun insaAllah tatlim:KK66:

Ben sehiri biliyorum eşim orda uni okudu...guzel izmir ama çok kalabalık velhasıl dediğim yerler de izmir ama aklimda hoş hatiralar bırakmadı..:)
Bulursun insaAllah tatlim:KK66:
bakalım artık inş calışmaya alışınca zor oluyo evde oturmak

Ohhh ne iyi yaptın vallahi... Biz daha baslamadik...kayinvalidemlerde yapacağız kışlıklari nasip olursa :KK66:
Nihanin düğünu oldu muuu, aaa çok mutlu oldum... Karışık diyordu en son... Allah mutlu mesut etsiin...
Perimmm bir ömür boyu mutluluklarrr

Evlenince sorumluluk biniyor omuzlara eskisi kadar burda sohbet muhabbet edemiyoruz... Bende bugün ütüye sardim... Mutfağı ayrıntılı temizledik...o zaten çok zaman alıyor :KK66:
Öptüm kizceler sizi...
Tutkummm tatilun güzel geçmiş çok sevindimmm... Hayat devam ediyor yakında okulun başlıyor daha da yoğun olacaksin... Ben evdeyim.. ilk defa eylülde okula gitmeyecegim garip bir duygu :)
ben baya heveslendim hala.yapasim var :) canim inan konusmadim sitenin bu hali cok zor ozel msjda atamadim.cidden dogru diyorsun ya pc olsa girerim ama dsigim givi burdan yazmak zor.geliyo.bide instagrama taktim bu aralar ona giriyorun tek

edaam:KK19:
iyi olmana sevindm kuzum.. daha bugun eda nerelerde acaba die düşünürken burda yazmışsınki..
kimse gelmiyo diye uğramıyodum bende topiğe:KK51:

oo kışlıklar hazır desene, ben yapmadım canım ya, pek aram yok öyle kışlıklarla, sevmiyorum. eşimde o kadar sevmiyo.. kayınvalideler sağolsun 3*5 tane onlardan alırsak yeter sanırım..
intstada takibindeyim ama sen doyuyomusunki onlarla kuzum:KK22:
diyetlik neyin var o kadar, iyisin iyi:nazar:

hoş geldin canım..
haklısın sağlık,huzur olunca evlilik gibisi yok..
bende ne kınama doyabildim,ne düğünüme.. keşke 40 gün 40 gece oolsaydı:KK28:

esmamm:KK19:
evet kuzum geldi geçti tatil.. çok şükür faydasını buldum sanırım canım..
sen iyisindir inşallah:KK68:

aaaa takiptemisin adin.ne orda bende takip.edeyim :) alistim artik canim ya hic acikniyorum cok sukur :) cok ozledim sizi yaa

hoş geldin canım:KK25:
hayırlısı inşallah.. çocuk istiyosunuz ne güzel, yaşınkaç

edaam:KK19:
iyi olmana sevindm kuzum.. daha bugun eda nerelerde acaba die düşünürken burda yazmışsınki..
kimse gelmiyo diye uğramıyodum bende topiğe:KK51:

oo kışlıklar hazır desene, ben yapmadım canım ya, pek aram yok öyle kışlıklarla, sevmiyorum. eşimde o kadar sevmiyo.. kayınvalideler sağolsun 3*5 tane onlardan alırsak yeter sanırım..
intstada takibindeyim ama sen doyuyomusunki onlarla kuzum:KK22:
diyetlik neyin var o kadar, iyisin iyi:nazar:

hoş geldin canım..
haklısın sağlık,huzur olunca evlilik gibisi yok..
bende ne kınama doyabildim,ne düğünüme.. keşke 40 gün 40 gece oolsaydı:KK28:

esmamm:KK19:
evet kuzum geldi geçti tatil.. çok şükür faydasını buldum sanırım canım..
sen iyisindir inşallah:KK68:

aaaa takiptemisin adin.ne orda bende takip.edeyim :) alistim artik canim ya hic acikniyorum cok sukur :) cok ozledim sizi yaa

hoş geldin canım:KK25:
hayırlısı inşallah.. çocuk istiyosunuz ne güzel, yaşınkaç

kuzum az once yazdim msjim arada kalmis.kullanici.adin ne bende seni takip edeyin cok ozledim valla sizi :) alistim canim ya cok sukur hic acikmiyorum :)

22 eşimde 26na gircek bi iş bulup hemen bebek istiyorum ailelerimiz izmirde biz antalyadayız komsuluk 0 cok yanlızlık cekiyorum burayı bulduguma cok sevindim :)

hadi inşallah nasip olur canım benim:nazar:
hakkaten zor yalnız olmak.. kendiniz istemişsiiz sanırım başka şehirde olmayı.. bende çok istiyodm ama olmadı.. kvdeler yakınımızda olduğu için ya onlar bizde ya biz onlardayız sürekli.. o yüzden hiiç canını sıkma bence.. tabi ailenle uzak olmak zor ama napalım, alışmak zorundayız:KK51:

herkese merhaba ben de 2,5 aylık evliyim ama sanırım ikimiz de henüz evliliğe alışamadık genelde iyiyiz mutluyuz ama ara ara tartışmalarımız da olmuyo değil yani

hoşgeldin canım..
tartışmalar büyük olmadıkça tadı tuzu diyip geç canım.. gerçekten çıktığın zamanla bu evlilik hali hiç hiç aynı değil.. asıl huyunu suyunu şimdi öğreniyoruz.. biizde 6 yıl çıktık ama meğer bilmediğim yönleri varmış
:KK14:

İyiyim tatlimmm nasil olayım..hep aynıii sizleri özledim :KK66:
Umarım yakında güzel haberler veririm size...dua et tutkucum. :*

Yarın küçük kaynimin sünnet töreni var ona gideceğiz nasipse.. biraz değişiklik 'olacak...:KK66: sende ne var ne yok tutkucum...

inşallah kuzum bekliyorum zaten güzel haber :nazar::p
sorma canım ya eşim o kadar çok istiyoki bebeği, artık sırf sussun diye çocuk yapasım geliyo.. öyle şeyler konuşoki benide heveslendiriyo ama çok erken esmam ya..Rabbim bilir yinede ama en azından okulumn 3.senesini bitireydm. .sonra artık idare ederim ama az daha sabır nasip olur inşallah kocişe:KK51:

gidin kafa dağıtın azcık.. bizde arkadaşın kınasındayız bu akşam nasipse, azcık kurtları dökeyim:KK22:

Slm kizlar. Haziran 2014 geliniyim. Topic super olmus :). Evlilik cok guzelmis allah herkese sevdigi adamla evlenmeyi nasip etsin insallah :KK60:

hoşgeldin canım..
hakkaten evlilik çok güzelmiş.. Rabbim hepimizi huzurlu etsin inşallah:nazar:

kuzum az once yazdim msjim arada kalmis.kullanici.adin ne bende seni takip edeyin cok ozledim valla sizi :) alistim canim ya cok sukur hic acikmiyorum :)

evet kuzum okudum..
hakkaten telefondan hiç uğraşası gelmyo insanın.. aşırı sinir bozucu..

kuzum resim yok bende, öylesine açmıştım kimseyi takip etmiyorum ztn öyle arada girersem..

ya kızlar ben bişey sorucam ama durum biraz karısık ben evlendim 1 hafta sonra adet oldum sonraki ay adetim 10 gün gecikti bu ayda 2 kere oldu şaştım iyice adet günümü hesaplayamıyorum

hadi inşallah nasip olur canım benim:nazar:
hakkaten zor yalnız olmak.. kendiniz istemişsiiz sanırım başka şehirde olmayı.. bende çok istiyodm ama olmadı.. kvdeler yakınımızda olduğu için ya onlar bizde ya biz onlardayız sürekli.. o yüzden hiiç canını sıkma bence.. tabi ailenle uzak olmak zor ama napalım, alışmak zorundayız:KK51:

hoşgeldin canım..
tartışmalar büyük olmadıkça tadı tuzu diyip geç canım.. gerçekten çıktığın zamanla bu evlilik hali hiç hiç aynı değil.. asıl huyunu suyunu şimdi öğreniyoruz.. biizde 6 yıl çıktık ama meğer bilmediğim yönleri varmış
:KK14:

inşallah kuzum bekliyorum zaten güzel haber :nazar::p
sorma canım ya eşim o kadar çok istiyoki bebeği, artık sırf sussun diye çocuk yapasım geliyo.. öyle şeyler konuşoki benide heveslendiriyo ama çok erken esmam ya..Rabbim bilir yinede ama en azından okulumn 3.senesini bitireydm. .sonra artık idare ederim ama az daha sabır nasip olur inşallah kocişe:KK51:

gidin kafa dağıtın azcık.. bizde arkadaşın kınasındayız bu akşam nasipse, azcık kurtları dökeyim:KK22:

hoşgeldin canım..
hakkaten evlilik çok güzelmiş.. Rabbim hepimizi huzurlu etsin inşallah:nazar:

evet kuzum okudum..
hakkaten telefondan hiç uğraşası gelmyo insanın.. aşırı sinir bozucu..

kuzum resim yok bende, öylesine açmıştım kimseyi takip etmiyorum ztn öyle arada girersem..
Oyyy bebis hasreti yaşatmasin kimseye Rabbim ama evet sana dost tavsiyesi okulun azcik ilerlesin, hem sen rahat olursun hem bebisin anne hasreti cekemz... İnan daha iyi olur yoksa bence hemen yapın derdim :KK66:
Güzeldi kafa dağıttık geldik ama benim çok başım ağrıyor :KK43:
Rüzgar mi çarptı ki diyorum geçer insaAllah...

netten biraz araştırdım kis felan olabilir yazıyodu ondan korktum ya :KK43::KK43:

ya kızlar ben bişey sorucam ama durum biraz karısık ben evlendim 1 hafta sonra adet oldum sonraki ay adetim 10 gün gecikti bu ayda 2 kere oldu şaştım iyice adet günümü hesaplayamıyorum

olur öyle canım, evlendikten sonra adet düzensizliğini çok kişiden duydum.. hem çocuk istiyomuşsunuz onunda etksi vardır..
netide boşver insan okudukça daha çok korkuyo..

Oyyy bebis hasreti yaşatmasin kimseye Rabbim ama evet sana dost tavsiyesi okulun azcik ilerlesin, hem sen rahat olursun hem bebisin anne hasreti cekemz... İnan daha iyi olur yoksa bence hemen yapın derdim :KK66:
Güzeldi kafa dağıttık geldik ama benim çok başım ağrıyor :KK43:
Rüzgar mi çarptı ki diyorum geçer insaAllah...

aynen kuzum keşke bu tavsiyeyi biri eşimede etse:KK14:
neyse hayırlısı nasılsa öyle olur inşallah..

soğuktan korun canım,orda nasıl bilmem ama burası donuyorr:KK17:
bizde kınada dağıttık iyice düğünde oynamaya halim kalmadı sanırım:KK51:

kızlar bide iki gündür sabah kalkıyorum camasırım cok ıslak sabahları aşırı akıntı var ama nasıl anlatsam yapışkan değil seffaf bi akıntı

olur öyle canım, evlendikten sonra adet düzensizliğini çok kişiden duydum.. hem çocuk istiyomuşsunuz onunda etksi vardır..
netide boşver insan okudukça daha çok korkuyo..

aynen kuzum keşke bu tavsiyeyi biri eşimede etse:KK14:
neyse hayırlısı nasılsa öyle olur inşallah..

soğuktan korun canım,orda nasıl bilmem ama burası donuyorr:KK17:
bizde kınada dağıttık iyice düğünde oynamaya halim kalmadı sanırım:KK51:
Ah kuzum en hayırlısı olsnn artık çocuk çok güzel bir şey ama planlı yapmak gerektiği de açık... Yine de Rabbimdir veren , o ne zaman verirse bizde eyvaAllah deriz :)
Sağlıklı olsun da bebislerimiz...:KK66:
Benim bu ay adetim 9 gün gecikti... İlk korunmasiz ayimizdi..rahim hazirliyor kendisini herhalde :KK70:
Dün Kocisim başıma masaj yaptı sonra 11 gibi yattık sabah kalktığımda geçmişti agrim ohh şükür ama bugün de adet ağrılarım var artık gelecek :)

Dikkat et tatlim Usutmeee , biz ekim sonu geleceğiz bulgaristana donacagim ben büyük ihtimal orda :KK70:

amin inş her ay kendimi hamile zannediym hevesleniyom öyle davranıyom inş bu ay olmustur

X