2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ah kuzum en hayırlısı olsnn artık çocuk çok güzel bir şey ama planlı yapmak gerektiği de açık... Yine de Rabbimdir veren , o ne zaman verirse bizde eyvaAllah deriz :)
Sağlıklı olsun da bebislerimiz...:KK66:
Benim bu ay adetim 9 gün gecikti... İlk korunmasiz ayimizdi..rahim hazirliyor kendisini herhalde :KK70:
Dün Kocisim başıma masaj yaptı sonra 11 gibi yattık sabah kalktığımda geçmişti agrim ohh şükür ama bugün de adet ağrılarım var artık gelecek :)

Dikkat et tatlim Usutmeee , biz ekim sonu geleceğiz bulgaristana donacagim ben büyük ihtimal orda :KK70:

oh inşallah hadi kuzum,inşallah bu kez olur:nazar::KK68::emir_bebek:

evet kuzum eylül ayı işte bir sıcak bir soğuk..
düğündeyim bendekuzum çıkayım, eşimde gelmedi daha geçkaldık sanırım düğüne:KK51:

oh inşallah hadi kuzum,inşallah bu kez olur:nazar::KK68::emir_bebek:

evet kuzum eylül ayı işte bir sıcak bir soğuk..
düğündeyim bendekuzum çıkayım, eşimde gelmedi daha geçkaldık sanırım düğüne:KK51:
Hayırlisi bitanem... Şu kirmizilarim gelse de çalışma yapsak da bir daha ko ay güzel haberler versem insaAllahekim ayı hem eşimin doğum günü hem evlilik yıldönümümuz olması itibariyle zaten çok güzel bir ay birde bebis gelirse daha güzel olacak :KK70:bisey olmaz azcik geç kalmaktan , oynama kız fazla :KK70:

Hayırlisi bitanem... Şu kirmizilarim gelse de çalışma yapsak da bir daha ko ay güzel haberler versem insaAllahekim ayı hem eşimin doğum günü hem evlilik yıldönümümuz olması itibariyle zaten çok güzel bir ay birde bebis gelirse daha güzel olacak :KK70:bisey olmaz azcik geç kalmaktan , oynama kız fazla :KK70:

inşallah kuzum inşallah güpgüzel haberler bekliyorum :nazar:
hakkaten ya 1 yıl oluyo maşallah ne çabuk geçmiş zmn:nazar:

düğünde iyi geçti çok şükür canım, azıcık fazla oynamışım, ayaklarım ağrıyo çok:KK30:

inşallah kuzum inşallah güpgüzel haberler bekliyorum :nazar:
hakkaten ya 1 yıl oluyo maşallah ne çabuk geçmiş zmn:nazar:

düğünde iyi geçti çok şükür canım, azıcık fazla oynamışım, ayaklarım ağrıyo çok:KK30:
İnsaAllah bitanemmm :KK70:
Evet hiç anlamadım desem , yani bana en fazla 5 ay oldu gibi geliyor ama 1 sene doluyor..
Ah ah...
Deli kız ayaklarini agritincaya kadar oynadin demek :KK70:
Dinlen şimdi evde artık ne diyem sana :KK70:
Benim de.çok isim.var bugun... Ama hala popomu kaldiramadim :)

belim çok ağrıyor:KK42:

zorluyomu bebiş canım:KK51:
Rabbim sabır verir inşallah, hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşallah kuzum..

cinsiyeti belli oldumu

İnsaAllah bitanemmm :KK70:
Evet hiç anlamadım desem , yani bana en fazla 5 ay oldu gibi geliyor ama 1 sene doluyor..
Ah ah...
Deli kız ayaklarini agritincaya kadar oynadin demek :KK70:
Dinlen şimdi evde artık ne diyem sana :KK70:
Benim de.çok isim.var bugun... Ama hala popomu kaldiramadim :)

oynamışım hakkaten:KK22:
kv çalışmıyo bu hafta canım ya kışlık falan yapıcaz ..

hayırdır ev işimi onlar, bitmeyen ev işi daha doğrusu:KK69:

Geçmiş olsun , bebistendir elbette rahat ol :)

Evet canım bebekten ama geceden beri hiç uyuyamadım sağa sola dönmekten:KK64:

Rabbim sabır verir inşallah, hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşallah kuzum..

cinsiyeti belli oldumu
Amin canım ya henüz cinsiyeti belli olmadı 3 hafta sonra inşallah canım:KK48:

cinsiyeti belli oldumu

oynamışım hakkaten:KK22:
kv çalışmıyo bu hafta canım ya kışlık falan yapıcaz ..

hayırdır ev işimi onlar, bitmeyen ev işi daha doğrusu:KK69:
He ya, biter miii...bende kışlık mısır yaptım bugün... Duduklude pisir ayikla dolaba tık :KK70:
Bütün çarşaflari yikamistim onları toplayip yerlerine kaldırdim... Evi supurdum, ama ütülerim duruyor hala, biliyorsun bi sevemedim şu ütüyu :mad:
haftaya kayinvalideyle de biz yapacağız kışlık , cok seviyorum ben kışlık yapmayı yaa :)

Annelik zor tatlim, Allah yardımcin olsun... Bebis iyi olsun yeter ki azcik katlanırsin insaAllah...:)
Az kalmış.cinsiyeti öğrenmenize ne guzeeel..:KK70:

oh az daha sabır ozaman:KK54:
aman sağlıklı olsunlarda :nazar:

He ya, biter miii...bende kışlık mısır yaptım bugün... Duduklude pisir ayikla dolaba tık :KK70:
Bütün çarşaflari yikamistim onları toplayip yerlerine kaldırdim... Evi supurdum, ama ütülerim duruyor hala, biliyorsun bi sevemedim şu ütüyu :mad:
haftaya kayinvalideyle de biz yapacağız kışlık , cok seviyorum ben kışlık yapmayı yaa :)

neey seviyomusun amann gel yer değişelim:KK22:
hiç hiç sevmiyorum yemesinide okadar sevmiyorum..
hatta bugün yaprken düşündüm ah dedim tutku ne acelen vardı evlenmek için şu kışlıkların zamanı bali geçeydi dedim hakkatn:KK48:

oh az daha sabır ozaman:KK54:
aman sağlıklı olsunlarda :nazar:

neey seviyomusun amann gel yer değişelim:KK22:
hiç hiç sevmiyorum yemesinide okadar sevmiyorum..
hatta bugün yaprken düşündüm ah dedim tutku ne acelen vardı evlenmek için şu kışlıkların zamanı bali geçeydi dedim hakkatn:KK48:
Oyyy tatlim...yanlış mi yazdın, yemesini de mi sevmiyorsun ?
Kız kışlık kışın çok rahat olur... Biliyorsun yani büyük dertlerden kurtarır insanı...:)
Gel yer değişeljm diyecegim ama haftaya biz yapacağız , tekrar baştan yaşamak istersen kışlık macerasini gel değişeliiimmm:KK70: :KK70:

Evet az kaldı cinsiyeti öğremeye ama doktorum uzman olmasına rağmen hiç memnun değilim çok taktım adama

Oyyy tatlim...yanlış mi yazdın, yemesini de mi sevmiyorsun ?
Kız kışlık kışın çok rahat olur... Biliyorsun yani büyük dertlerden kurtarır insanı...:)
Gel yer değişeljm diyecegim ama haftaya biz yapacağız , tekrar baştan yaşamak istersen kışlık macerasini gel değişeliiimmm:KK70: :KK70:

yok kız doğru yazdım sevmem hakkaten.. eşimde önüne koyarsan yer koymazsan yemez:p
o konudan daha bi çok seviyorum onu:KK48:
artık kvleder 3-5 verirler idare ederiz:KK22:

hee o zaman kalalım böyle değişmeyelim:KK28:

Evet az kaldı cinsiyeti öğremeye ama doktorum uzman olmasına rağmen hiç memnun değilim çok taktım adama

canım başka doktorlarada çıksan,yani şakaya gelmeyen iş sonuçta..
malum doktorların çoğu artık işinden bıkmış, zorla çalışıyo.. şahsen benim gittiklerimin çoğu öyle.. adım var benim diyip gaayet rahat davranıyolar:KK51:

Merhaba hanimlar,

Ben de Mayis ayinda evlendim. Agustos ayinda da isten ayrildim. Evde sikilmaya basladim :KK43:

Calisiyor olsam da ev islerini ben yapacaktim ama simdi ev isi yapmaktan bunaldim her sabah kalk mutfagi topla :KK43: muhakkak bir gece onceden masaa kalmis olan bir tepsi oluyor :KK43:

komsularimla tanismak istiyorum ama kimseyle karsilasmiyorum, nasil tanisicam bilmiyorum. Karsi komsumun 5 tane cocugu var yani kafama estiginde kahve icmeye cagirabilmem pek mumkun degil.

yok kız doğru yazdım sevmem hakkaten.. eşimde önüne koyarsan yer koymazsan yemez:p
o konudan daha bi çok seviyorum onu:KK48:
artık kvleder 3-5 verirler idare ederiz:KK22:

hee o zaman kalalım böyle değişmeyelim:KK28:

canım başka doktorlarada çıksan,yani şakaya gelmeyen iş sonuçta..
malum doktorların çoğu artık işinden bıkmış, zorla çalışıyo.. şahsen benim gittiklerimin çoğu öyle.. adım var benim diyip gaayet rahat davranıyolar:KK51:

Çok iyi doktor aslında ama ne bilim soğudum muayanesinde ultrason yok ayrı biyere gönderiyo orda çekiliyorum bebeği göremiyorum çünkü ultrason belimin hizasında kafama takmış durumdayım istanbulda olsam annem ilgilenirdi ama değilim anneden ayrı olmak çok zor:KK43:
Kayınvalidemde iyi diye tutturdu mecbur kaldım hiç bir yeride blmiyorum :KK61:

Merhaba hanimlar,

Ben de Mayis ayinda evlendim. Agustos ayinda da isten ayrildim. Evde sikilmaya basladim :KK43:

Calisiyor olsam da ev islerini ben yapacaktim ama simdi ev isi yapmaktan bunaldim her sabah kalk mutfagi topla :KK43: muhakkak bir gece onceden masaa kalmis olan bir tepsi oluyor :KK43:

komsularimla tanismak istiyorum ama kimseyle karsilasmiyorum, nasil tanisicam bilmiyorum. Karsi komsumun 5 tane cocugu var yani kafama estiginde kahve icmeye cagirabilmem pek mumkun degil.

Canım bende komşularımla hiç tanışmadım korktum güvenemiyorum karşı dairede bi abla var o arada gelir gider bende çok bunalıyorum .. Ev işine verdim kendimi deli gibi evimi temizliyorum .. Ankaraya gelin geldim anne tarafından kimse yok bi kayınvalidemin tarafı var davet etsem 100 kişi birden geliyor hamile hamile uğraşamıyorum kimse çocuğuna sahip çıkmıyo :KK51:

Canım bende komşularımla hiç tanışmadım korktum güvenemiyorum karşı dairede bi abla var o arada gelir gider bende çok bunalıyorum .. Ev işine verdim kendimi deli gibi evimi temizliyorum .. Ankaraya gelin geldim anne tarafından kimse yok bi okayınvalidemin tarafı var davet etsem 100 kişi birden geliyor hamile hamile uğraşamıyorum kimse çocuğuna sahip çıkmıyo :KK51:
ev isini sevmedim :) saka bir yana elim surekli evin uzerinde ama ben sohbet etmek , konusmak istiyorum. surekli misafir davet ediyorum. her haftasonu yatili bir misafirim oluyor, onlarla guzel vakit geciriyorum.
bende ankarada okudum, cok severim ankarayi.

Merhaba hanimlar,

zor canım ya hakkaten çevre kurmak zor..
sizinkilerden ayrımısın..
halime şükür ama ben bile alışamadım ki düşün ailem 5dk uzaklıkta ama burda yaşadığım çevreye alışamadım.. hergünde gitmemin yakışı kalmıyo annemlere..
komşular desen güvenilmiyo.. bende konuşmayı,gülmeyi özledim hakkaten.. eşim işten gelene kadar kendi içimde konuşmaktan bi hal oldum hakkaten:KK51:
genç sohbetini özledim,unuttum resmen.. eski arkadaşlarımı görünce heyecandan zor sohbet ediyorum hakkaten..
çok zormuş bu alışmak..

Çok iyi doktor aslında ama ne bilim soğudum muayanesinde ultrason yok ayrı biyere gönderiyo orda çekiliyorum bebeği göremiyorum çünkü ultrason belimin hizasında kafama takmış durumdayım istanbulda olsam annem ilgilenirdi ama değilim anneden ayrı olmak çok zor:KK43:
Kayınvalidemde iyi diye tutturdu mecbur kaldım hiç bir yeride blmiyorum :KK61:

eşine söyle canım başka yerede çıkın..
kvdelere kalırsa herşey iyi..
istanbul ankara mesafe ne kadar canım:KK64:

X