2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar eşimin atamasi 26 kasim itibariyle yapilacak bizim için dua edin de beni götürebilsin yaninda ve hakkimizda en hayirli yer neresiyse orasi olsun. Çok heyecanliyim dua bile edemez hale geldim. Atama yerlerini duyunca resmen oturdum kaldim ama 5 tane iyi yer var inşallah en iyisi olur. :KK43:

aslinda duz kesim cok hos duruyor..
ne yaparsan yap eminim.yakisacak kuzum :)

canim.benim insallah en en hayirli yer neresiyse oraya atanir esin..
26 kasim dedigine gore bugun degilmi..
insallah hep beraber kalirsiniz canim :)
İnsallah canimm :) sanki duz yuzimu tombul yapiyo gibo gerci gibi diyorum ama o sekilde ilkokulda kestirmistim o zamanla simdi bir mi dimi :)
:)) geç evlenenlerdenim canım ben 27 yaşındayım :) ama minyon tipliyim :)

o model herkeste hoş durmuyor. Yüzün küçükse güzel olabilir. Saçlarında düzse tabi dalgalı saçta sürekli düzleştirmen lazım

Canim eskiden dalgaliydi ama duzlestirici sayesinde 2-3 yildir dumduz ama cok belli olmaz oyle kestirirsem aradaki fark model gostercemde telefondanda koyamiyprum ki
Günaydın canımcımmmm :) valla ben de girip çıkıyorum öyle ama basiretim mi bağlandı nedir, yazmaya elim gidemedi bir türlü :) Halbuki bu ara işim yok pek, boş zamanımda cok, kitap aldım işyerine yanıma ona da elim gitmiyor.Bu ara birazcık instagram kusu oldum,o yüzden galiba :KK22: ama sinir oluyorum çok fazla mb yiyo, internet paketim bitiyor hemen :KK43:

Maşallah canım yıllaaar yıllar sonra atkıya nıyetlendın he, bırakma bence güzel meşgale :) Ben de o başladıgım yuvarlak modeli bitirdim..Şuan sürahi bardak altına koydum, öyle kullanıyorum :) Sonrasında güzel servis fotoları paylasmıstım, bir tane dıkdörtgen seklınde pembe vardı ona başladım, bayagı da örmüştüm sonra dedim bunu ben oruyorum ama ben eminimki böyle servis kullanmam, yemek dökülür leke olur sinir olurum :KK48: O yüzden onu söktüm..Şuan güzel bir model arıyorum, elimdeki ipleri güzel değerlendireyim dedim, bebek battaniyesi örücem :KK58::)

Aaaaa vazmo gectin servisten bende yarin ip alicam cok hevesliyim..bebek battaniyesi he supheler varmi bakim geleilirmi bebis :)
Güzel bir karar canım :) Benim de belimdeydi saçlarım, hep kestiresim vardı düğünü bekliyordum..Düğünden bir ay sonra falan kısacık kestirdim, önden uzun arkaları kısa model..Acaip rahatlıkmış.. :) Ama insanların aa bu yeni evlenenler de hemen saclarını kestırıyor demesine sinir oluyorum :mad: Halbuki ben kestirmek için düğünü bekliyordum ama işte ,neyse yapacak bir şey yok, isteyen ıstedıgını desin :))) Naptın, kestirdin mi bu arada? :)
cok iyi yapmissin canim ayy banada demesinler gerci 7 aya gidiyoruz..ama dedigin gibi.insan gelon basi icin kestiremiyo bende aslinda hemen.dugunden sonra kestircektim ama bu zamana kadar ertelendi :) yok canim yarin saat 9 gibi sabah kuaforde olcam insallah guzel olurrr :)

:KK48: Ben de tam bu model kestirdim işte ... Çenemin altında, omzumun üstünde boyu ve arkadan öne dogru uzun :))) Düzse sacın güzel olur canım :)Ama böyle bir modele karar verirsen ve sacın düzse arkası cok katlı olmasın :) Dalgfalı sacta sekıllendırıcı falan kullanılıyor güzel oluyor da , düz sacta karışık duruyor..
sacim duz canim :) yok canom kat iatemiyorum bombeli gibi olmasin :)

Canlarim belli oldu atama. Canim dikildi ama Allah herşeyin hayirlisini versin. Tunceli ovacık atama yerimiz :KK43:

Hic gitmemis olsada esimin memleketi:) guzel dusun canim hakkinizda hayirlisi olsun esinin meslegi neydi

İnşallah hayirlisi böyledir canim. Uzman çavuş eşim
İnsallah canimm :) sanki duz yuzimu tombul yapiyo gibo gerci gibi diyorum ama o sekilde ilkokulda kestirmistim o zamanla simdi bir mi dimi :)

Canim eskiden dalgaliydi ama duzlestirici sayesinde 2-3 yildir dumduz ama cok belli olmaz oyle kestirirsem aradaki fark model gostercemde telefondanda koyamiyprum ki

Aaaaa vazmo gectin servisten bende yarin ip alicam cok hevesliyim..bebek battaniyesi he supheler varmi bakim geleilirmi bebis :)

cok iyi yapmissin canim ayy banada demesinler gerci 7 aya gidiyoruz..ama dedigin gibi.insan gelon basi icin kestiremiyo bende aslinda hemen.dugunden sonra kestircektim ama bu zamana kadar ertelendi :) yok canim yarin saat 9 gibi sabah kuaforde olcam insallah guzel olurrr :)

Hic gitmemis olsada esimin memleketi:) guzel dusun canim hakkinizda hayirlisi olsun esinin meslegi neydi

Evet şimdilik vazgectim, bayagı da güzel cıkarabiliyordum örenegi halbuki ama daha işe yarar bir sey olsun dedim :) Bakalım canım önümüzdeki günler belli edecek :) Kısmet :) Ama olsun ben şimdiden başlasam, ancak örerim :KK48:

Valla ertelediğin iyi olmuş :) Yok canım senin yarı sene olucak maşallah, demezler birsey diye düşünüyorum ama belli olmaz bu millete :))) Hadi bakalım yarın gönlüne göre olur inşallah canım :)

Kiz bizde merak ettik senii...evlendi kiz kayboldu dedik...doğrudur bitmez o kosusturmaca.
Rabbim dareyn saadeti nasip etsin tatlim, ilk günkü heyecanla, her geçen gün artan bir aşkla bağlı olun her daim birbirinize :)

Amin canım çok teşekkür ederim İnşallah hep birlikte çok mutlu olalım.
Bu arada bebeğini sağlıkla kucağına al İnşallah :)
Bu arada bende İzmirdeyim :)

caniim hele sukurrr.. nasil.sevindim yazdigina anlatamam.. gercekten endiselenmistik..

masallah cok sukur kavustuk hepimiz :)
nasilsin kuzum iyimisin, ailen yakinmisin, alisabildinmi evlilige :)

Canım benim iyiyim sağolasın, aileleri tam ortaladık arabayla ikisinede 15 dk. Alıştım evliliğe ama koşturmaca gerçekten.
Sabah kalk hazırlan işe git eve gel yemek hazırla hemen eşim gelior yemek ye kaldır ortalık topla çamaşır ser topla derken her akşam benim oturuşum 8,30-9 oluyor, yorgunluktan da insanın hiç birşeye hali kalmıyor gerçekten.
Sizinde ne güzel ya 6. ayınızdasınız, Darısı bize İnşallah.

iyiyim canım şükür, hafta sonu geliyor diye mutluyum bende. Kahvaltı yapmayı özledim :)

Günaydın kuzucuklar... Oh çok şükür bugün daha iyiyim, sizleri sormalı marifetli bayanlar?

Günaydın canım, ben buradayım ama izlemeyedeyim resmen, biraz moralim bozuk, dua edin olur mu?:KK43:

canimcim iyimissin bugun..
Rabbim hepimizin hakkinda ennn hayirlisini versin insallah..

o model herkeste hoş durmuyor. Yüzün küçükse güzel olabilir. Saçlarında düzse tabi dalgalı saçta sürekli düzleştirmen lazım

hee yanlis hissetmisim. demek :)
gec olsun guc olmasin canim..
esinin yeri belli olmus..
sende gidebilecekmisin yanina canim.
hayirlisiyla insallah hersey canim

Günaydın canımcımmmm :) valla ben de girip çıkıyorum öyle ama basiretim mi bağlandı nedir, yazmaya elim gidemedi bir türlü :) Halbuki bu ara işim yok pek, boş zamanımda cok, kitap aldım işyerine yanıma ona da elim gitmiyor.Bu ara birazcık instagram kusu oldum,o yüzden galiba :KK22: ama sinir oluyorum çok fazla mb yiyo, internet paketim bitiyor hemen :KK43:

Maşallah canım yıllaaar yıllar sonra atkıya nıyetlendın he, bırakma bence güzel meşgale :) Ben de o başladıgım yuvarlak modeli bitirdim..Şuan sürahi bardak altına koydum, öyle kullanıyorum :) Sonrasında güzel servis fotoları paylasmıstım, bir tane dıkdörtgen seklınde pembe vardı ona başladım, bayagı da örmüştüm sonra dedim bunu ben oruyorum ama ben eminimki böyle servis kullanmam, yemek dökülür leke olur sinir olurum :KK48: O yüzden onu söktüm..Şuan güzel bir model arıyorum, elimdeki ipleri güzel değerlendireyim dedim, bebek battaniyesi örücem :KK58::)

bazen bnde oyleyim canim..
bataniye hee :) insallah onu kullanacak bebiste gelir kuzum
Canlarim belli oldu atama. Canim dikildi ama Allah herşeyin hayirlisini versin. Tunceli ovacık atama yerimiz :KK43:

Mide bulantim geri döndü hemde felaket halde... İlk defa kustum dün...hiç ha lim yoktu bitanem...

Haftasonu nakış kursuna başladım orda çok mutlu oldum..çok güzel bir havlu işledim..elleklerim buraya da nasipse :)
Onun haricinde bu aralar Kotuyum tatlim..sen nasılsın...

gecmedimi canim bulantilar.. artik 3.aydasin canim az daha sabir gececek..
kursun iyi gelmesine sevindim..
kafa dagitmak iyidir :)

Canım benim iyiyim sağolasın, aileleri tam ortaladık arabayla ikisinede 15 dk. Alıştım evliliğe ama koşturmaca gerçekten.
Sabah kalk hazırlan işe git eve gel yemek hazırla hemen eşim gelior yemek ye kaldır ortalık topla çamaşır ser topla derken her akşam benim oturuşum 8,30-9 oluyor, yorgunluktan da insanın hiç birşeye hali kalmıyor gerçekten.

hee yakinmissiniz iyi bari canimcim..
benimde ayni canim zaman yetmiyor.. kostur kostur yapiyorum aksam islerimi..
bebis yokmu canim sizde :)

Günaydın canım, ben buradayım ama izlemeyedeyim resmen, biraz moralim bozuk, dua edin olur mu?:KK43:

canimcim iyimissin bugun..
Rabbim hepimizin hakkinda ennn hayirlisini versin insallah..

hee yanlis hissetmisim. demek :)
gec olsun guc olmasin canim..
esinin yeri belli olmus..
sende gidebilecekmisin yanina canim.
hayirlisiyla insallah hersey canim

bazen bnde oyleyim canim..
bataniye hee :) insallah onu kullanacak bebiste gelir kuzum

Mide bulantim geri döndü hemde felaket halde... İlk defa kustum dün...hiç ha lim yoktu bitanem...

Haftasonu nakış kursuna başladım orda çok mutlu oldum..çok güzel bir havlu işledim..elleklerim buraya da nasipse :)
Onun haricinde bu aralar Kotuyum tatlim..sen nasılsın...

gecmedimi canim bulantilar.. artik 3.aydasin canim az daha sabir gececek..
kursun iyi gelmesine sevindim..
kafa dagitmak iyidir :)

hee yakinmissiniz iyi bari canimcim..
benimde ayni canim zaman yetmiyor.. kostur kostur yapiyorum aksam islerimi..
bebis yokmu canim sizde :)

gunaydinlaaar :)
atkimi bitirdimmm, bugun kombinledim bile :)
yine ormeyi dusunuyorum azicik dar yapmak sartiyla

Canım hafta içi kahvaltı yapmıyor musun?:KK43:

fırsat olmuyor canım bu ara yatılı misafirim çoktu geç yatmaktan erken kalkamadım bi türlü :KK43:

tutkku tutkku
Aynen canım Rabbim herkese nasip etsin :)

gunaydinlaaar :)
atkimi bitirdimmm, bugun kombinledim bile :)
yine ormeyi dusunuyorum azicik dar yapmak sartiyla

Maşallah canım eline sağlık :)

fırsat olmuyor canım bu ara yatılı misafirim çoktu geç yatmaktan erken kalkamadım bi türlü :KK43:

tutkku tutkku
Aynen canım Rabbim herkese nasip etsin :)

Maşallah canım eline sağlık :)
Hmm anladım canım, evlenmeden önce kahvaltıyı çok sevmeme rağmen yapamıyordum bende ama bugün bile geç kalkmamıza rağmn hazırladım, bazen insan üşeniyor ama:KK43:

Hmm anladım canım, evlenmeden önce kahvaltıyı çok sevmeme rağmen yapamıyordum bende ama bugün bile geç kalkmamıza rağmn hazırladım, bazen insan üşeniyor ama:KK43:

eşim işe giderken bende hazırlayıp beraber yapıyorduk. 3 haftadır raporlu o olmayınca kahvaltıda benimde yiyesim gelmiyor :) yorgunluktan o üşengeçlik :)

X