2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İyi aksamlarr kizlar :) ben karar verdim insallah bu hafta icinde saclarimi.kestircem baya bi :) acayip dokukuyo ve kiriliyo tararken hele..ve her yerden sacim cikiyo en iyisi kestirmek 2 senedir kestirmemistim..kuaforum anneme yakin insallah o gun hem anneme giderimhende tuhafiyeye ip almaya :)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız ben nedense çok duygusalım bıktım artk kendimden herşeyi kafama sorun eden bu halimden sonu sonu piskolga gitcem

Günaydın kızlar :)

İyi aksamlarr kizlar :) ben karar verdim insallah bu hafta icinde saclarimi.kestircem baya bi :) acayip dokukuyo ve kiriliyo tararken hele..ve her yerden sacim cikiyo en iyisi kestirmek 2 senedir kestirmemistim..kuaforum anneme yakin insallah o gun hem anneme giderimhende tuhafiyeye ip almaya :)

kestir canım kırıkları gidince hem daha çabuk uzar :)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız ben nedense çok duygusalım bıktım artk kendimden herşeyi kafama sorun eden bu halimden sonu sonu piskolga gitcem

hayırdır canım çok kafana takma herşeyi bazen akışına bırak.

MutluBulut_ MutluBulut_ edam kestir kuzum ddegisiklik iyidir.. hemn annene gidersin nasipse :)
uzunmuydu cok

D deryaoka deryaam ah biz neden hep ayni durumdayiz :)
bende herseyi cok takarim,en ince detaya kadar dusunurum, takintilarim bile baslamisto kiii solugu psikologta aldim..
takma akisina birak.. hersey olacagina variyor.. saglik olsun napalim..

nasilsiniz kizlar :)
ben bu aatkiyi bitiremedim daha ya.. or or bitmiyo sanki..
azicik pisman oldum basladigima

nasilsiniz kizlar :)
ben bu aatkiyi bitiremedim daha ya.. or or bitmiyo sanki..
azicik pisman oldum basladigima

iyiyiz canım sen nasılsın. Ne güzel başlamışsın biter merak etme ben o konuda çok üşengecim :) en son elime şişi üniversitede aldım :KK70:

iyiyiz canım sen nasılsın. Ne güzel başlamışsın biter merak etme ben o konuda çok üşengecim :) en son elime şişi üniversitede aldım :KK70:

sorma cnm ya usengeclik bendede varda baslamis bulundum.. bende en son sisi elime gercekten ilk okul yillarimda almistim.. bu cesaret nerden esti bilmem simdi :)
universite dediginee goree kac yasindasinki canim sen..
ben seni nedense 20-21 yaslarinda hayal etmisim sanirim resimden etkilendim :)

tutkum allahtan bu işe başladımm stresim bi nebze olsun gidiyo :) şuan streç folyo ve havluluk yapıyorumm çok cici renklere boyuyorummm bakalım bitince ne olacak kocişimle gittik biraz malzeme aldık yenii bakalım kimlere gidecekk :)yaptıklarım

D deryaoka hissettiklerimi yazmissin kuzum.. benimde durumum ayni aynii..

doktor ne diyecek kuzum takma takma takma..
nekadar sacma oldugunu dusun dedi, seni seven guler yuzlu esin var, daha neyi takiyosun dedi.
hayatini en guzel sekilde yasamak varken ne ddiye hayatini mahvediyosun dedi..
bir sure cocuk dusunmeyin dedi, hazir olmadigimi anladi..
ki cok hakli.. insallah gecer bu gunler deryam ya..
halimize cok sukur yinede.. sabir sabirr

tutkum allahtan bu işe başladımm stresim bi nebze olsun gidiyo :) şuan streç folyo ve havluluk yapıyorumm çok cici renklere boyuyorummm bakalım bitince ne olacak kocişimle gittik biraz malzeme aldık yenii bakalım kimlere gidecekk :)yaptıklarım

cok sevindim kuzum iyi geldigine.. hakkaten iyi geliyor aslinda.. dusunceyi bir kenara birakiyosun..
insallah emeginin hakki verilir kuzum, zaman bosa gececegine kendi cabamizla bari calisalim :)

Son düzenleme:
cok sevindim kuzum iyi geldigine.. hakkaten iyi geliyor aslinda.. dusunceyi bir kenara birakiyosun..
insallah emeginin hakki verilir kuzum, zaman bosa gececegine kendi cabamizla bari calisalim :)

aynen tutkum bi kenara bıraktmın demin farkına vardım gerçekten rahatadım :) aynen kendi çabamızla çalışalım bari

Günaydın

kestir canım kırıkları gidince hem daha çabuk uzar :)

hayırdır canım çok kafana takma herşeyi bazen akışına bırak.
Oyle tabi canim arkadan kisa one dogru uzun mi yaptirsam yoksa duz mu kararsizim gerci onlere dogru uzayamda belli belirsiz oluho ama sanki daha mi hos olur

MutluBulut_ MutluBulut_ edam kestir kuzum ddegisiklik iyidir.. hemn annene gidersin nasipse :)
uzunmuydu cok

D deryaoka deryaam ah biz neden hep ayni durumdayiz :)
bende herseyi cok takarim,en ince detaya kadar dusunurum, takintilarim bile baslamisto kiii solugu psikologta aldim..
takma akisina birak.. hersey olacagina variyor.. saglik olsun napalim..
baya bir uzamisti canim simdi cenemin altinda omzumun ustunde gibi o boylarda kestircem

Kizlar eşimin atamasi 26 kasim itibariyle yapilacak bizim için dua edin de beni götürebilsin yaninda ve hakkimizda en hayirli yer neresiyse orasi olsun. Çok heyecanliyim dua bile edemez hale geldim. Atama yerlerini duyunca resmen oturdum kaldim ama 5 tane iyi yer var inşallah en iyisi olur. :KK43:

Oyle tabi canim arkadan kisa one dogru uzun mi yaptirsam yoksa duz mu kararsizim gerci onlere dogru uzayamda belli belirsiz oluho ama sanki daha mi hos olur

baya bir uzamisti canim simdi cenemin altinda omzumun ustunde gibi o boylarda kestircem

aslinda duz kesim cok hos duruyor..
ne yaparsan yap eminim.yakisacak kuzum :)

Kizlar eşimin atamasi 26 kasim itibariyle yapilacak bizim için dua edin de beni götürebilsin yaninda ve hakkimizda en hayirli yer neresiyse orasi olsun. Çok heyecanliyim dua bile edemez hale geldim. Atama yerlerini duyunca resmen oturdum kaldim ama 5 tane iyi yer var inşallah en iyisi olur. :KK43:

canim.benim insallah en en hayirli yer neresiyse oraya atanir esin..
26 kasim dedigine gore bugun degilmi..
insallah hep beraber kalirsiniz canim :)

gunaydin guzel gelinler, iyisiniz insallah :)

SirriEyvan SirriEyvan kuzusum yoksun yine ozlettin kendinii..

@kayacans sende ozlettin kendinii canimm ..

@vet_ruzgar meltemcim sende kayiplrdasin

duman91 duman91 canimcim.sende yoksunkii
nerdesiniz kizlar yau :). orguyemi daldi herkez
Günaydın canım, ben buradayım ama izlemeyedeyim resmen, biraz moralim bozuk, dua edin olur mu?:KK43:

X