2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

sorma cnm ya usengeclik bendede varda baslamis bulundum.. bende en son sisi elime gercekten ilk okul yillarimda almistim.. bu cesaret nerden esti bilmem simdi :)
universite dediginee goree kac yasindasinki canim sen..
ben seni nedense 20-21 yaslarinda hayal etmisim sanirim resimden etkilendim :)

:)) geç evlenenlerdenim canım ben 27 yaşındayım :) ama minyon tipliyim :)

Oyle tabi canim arkadan kisa one dogru uzun mi yaptirsam yoksa duz mu kararsizim gerci onlere dogru uzayamda belli belirsiz oluho ama sanki daha mi hos olur

o model herkeste hoş durmuyor. Yüzün küçükse güzel olabilir. Saçlarında düzse tabi dalgalı saçta sürekli düzleştirmen lazım

Kizlar eşimin atamasi 26 kasim itibariyle yapilacak bizim için dua edin de beni götürebilsin yaninda ve hakkimizda en hayirli yer neresiyse orasi olsun. Çok heyecanliyim dua bile edemez hale geldim. Atama yerlerini duyunca resmen oturdum kaldim ama 5 tane iyi yer var inşallah en iyisi olur. :KK43:

inşallah ikiniz içinde en hayırlısı olur canım. İçini ferah tut

gunaydin guzel gelinler, iyisiniz insallah :)

SirriEyvan SirriEyvan kuzusum yoksun yine ozlettin kendinii..

@kayacans sende ozlettin kendinii canimm ..

Ladypurple Ladypurple meltemcim sende kayiplrdasin

duman91 duman91 canimcim.sende yoksunkii
nerdesiniz kizlar yau :). orguyemi daldi herkez

Günaydın canımcımmmm :) valla ben de girip çıkıyorum öyle ama basiretim mi bağlandı nedir, yazmaya elim gidemedi bir türlü :) Halbuki bu ara işim yok pek, boş zamanımda cok, kitap aldım işyerine yanıma ona da elim gitmiyor.Bu ara birazcık instagram kusu oldum,o yüzden galiba :KK22: ama sinir oluyorum çok fazla mb yiyo, internet paketim bitiyor hemen :KK43:

Maşallah canım yıllaaar yıllar sonra atkıya nıyetlendın he, bırakma bence güzel meşgale :) Ben de o başladıgım yuvarlak modeli bitirdim..Şuan sürahi bardak altına koydum, öyle kullanıyorum :) Sonrasında güzel servis fotoları paylasmıstım, bir tane dıkdörtgen seklınde pembe vardı ona başladım, bayagı da örmüştüm sonra dedim bunu ben oruyorum ama ben eminimki böyle servis kullanmam, yemek dökülür leke olur sinir olurum :KK48: O yüzden onu söktüm..Şuan güzel bir model arıyorum, elimdeki ipleri güzel değerlendireyim dedim, bebek battaniyesi örücem :KK58::)

tutkum allahtan bu işe başladımm stresim bi nebze olsun gidiyo :) şuan streç folyo ve havluluk yapıyorumm çok cici renklere boyuyorummm bakalım bitince ne olacak kocişimle gittik biraz malzeme aldık yenii bakalım kimlere gidecekk :)yaptıklarım

Oyy bu hobi işleri pek eğlenceli oluyor..Ben de bi ara kavanoz boyamaya merak salmıştım, devamını getirebilseydim iyiydi :) Kolay gelsin canım.. :)

Canım günaydın, hayrolsun noldu kii? :/
Günaydın canım, benle veya eşimle alakalı değil, akrabam ile ilgili evlilerleri ile ilgili ne bileyim üzüldüm, üzülüyorum, yazacak söyleyecek o kadar çok şey var ki ve ben hiçbirşey yapamıyorum, içim buruk resmen çok hüzünlüyüm...

Evet canim bugün sabirsizlikla gelecek haberi bekliyorum yazarim zaten hemem buraya :)
aslinda duz kesim cok hos duruyor..
ne yaparsan yap eminim.yakisacak kuzum :)

canim.benim insallah en en hayirli yer neresiyse oraya atanir esin..
26 kasim dedigine gore bugun degilmi..
insallah hep beraber kalirsiniz canim :)

İyi aksamlarr kizlar :) ben karar verdim insallah bu hafta icinde saclarimi.kestircem baya bi :) acayip dokukuyo ve kiriliyo tararken hele..ve her yerden sacim cikiyo en iyisi kestirmek 2 senedir kestirmemistim..kuaforum anneme yakin insallah o gun hem anneme giderimhende tuhafiyeye ip almaya :)

Güzel bir karar canım :) Benim de belimdeydi saçlarım, hep kestiresim vardı düğünü bekliyordum..Düğünden bir ay sonra falan kısacık kestirdim, önden uzun arkaları kısa model..Acaip rahatlıkmış.. :) Ama insanların aa bu yeni evlenenler de hemen saclarını kestırıyor demesine sinir oluyorum :mad: Halbuki ben kestirmek için düğünü bekliyordum ama işte ,neyse yapacak bir şey yok, isteyen ıstedıgını desin :))) Naptın, kestirdin mi bu arada? :)

Günaydın canım, benle veya eşimle alakalı değil, akrabam ile ilgili evlilerleri ile ilgili ne bileyim üzüldüm, üzülüyorum, yazacak söyleyecek o kadar çok şey var ki ve ben hiçbirşey yapamıyorum, içim buruk resmen çok hüzünlüyüm...
Hmmm.. :/ Neyse mesele İnşallah yoluna girer, inşallah yoluna gırecek bir meseledir diyeyim canım..E haliyle insan yakın oldugu insan için ister istemez üzülür.. Ama malesef herke bu evlilik konusunda sanslı olmuyor, nasip... Ne diyeyim ki..Yanii böyle konularda bir yere kadar müdahale edebilir..O yüzden sen bir şey yapamıyorum diye üzülme canım, dua et inşallah iyi olsunlar diye..

Hmmm.. :/ Neyse mesele İnşallah yoluna girer, inşallah yoluna gırecektır diyeyim canım..E haliyle insan yakın oldugu insan için ister istemez üzülür.. Ama malesef herke bu evlilik konusunda sanslı olmuyor, nasip... Ne diyeyim ki..Yanii böyle konularda insan ister istemez bir yere kadar müdahale edebilir..O yüzden sen bir şey yapamıyorum diye üzülme canım, dua et inşallah iyi olsunlar diye..
İnşAllah canım, bazen seçimlerimiz bizi yanıltıyor işte, Rabbim iyi insanlarla, vicdanlı, merhametli, inançlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi..

Oyle tabi canim arkadan kisa one dogru uzun mi yaptirsam yoksa duz mu kararsizim gerci onlere dogru uzayamda belli belirsiz oluho ama sanki daha mi hos olur

baya bir uzamisti canim simdi cenemin altinda omzumun ustunde gibi o boylarda kestircem

:KK48: Ben de tam bu model kestirdim işte ... Çenemin altında, omzumun üstünde boyu ve arkadan öne dogru uzun :))) Düzse sacın güzel olur canım :)Ama böyle bir modele karar verirsen ve sacın düzse arkası cok katlı olmasın :) Dalgfalı sacta sekıllendırıcı falan kullanılıyor güzel oluyor da , düz sacta karışık duruyor..

Canlarim belli oldu atama. Canim dikildi ama Allah herşeyin hayirlisini versin. Tunceli ovacık atama yerimiz :KK43:

gunaydin guzel gelinler, iyisiniz insallah :)

SirriEyvan SirriEyvan kuzusum yoksun yine ozlettin kendinii..

@kayacans sende ozlettin kendinii canimm ..

Ladypurple Ladypurple meltemcim sende kayiplrdasin

duman91 duman91 canimcim.sende yoksunkii
nerdesiniz kizlar yau :). orguyemi daldi herkez
Mide bulantim geri döndü hemde felaket halde... İlk defa kustum dün...hiç ha lim yoktu bitanem...

Haftasonu nakış kursuna başladım orda çok mutlu oldum..çok güzel bir havlu işledim..elleklerim buraya da nasipse :)
Onun haricinde bu aralar Kotuyum tatlim..sen nasılsın...

X