2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende öyle hissediyorum. Ama evde temizlik yapmam lazım bunu düşündükçe bir ağırlık geliyor üstüme :KK70:
:) Ben dün akşam yaptım, hafta sonuna genelde iş bırakmamaya çalışıyorum, çünkü ya misafirim geliyor, ya da biz biryere gidiyoruz, bu hafta kayınvalidemlerdeyiz hafta sonu:)

:) Ben dün akşam yaptım, hafta sonuna genelde iş bırakmamaya çalışıyorum, çünkü ya misafirim geliyor, ya da biz biryere gidiyoruz, bu hafta kayınvalidemlerdeyiz hafta sonu:)

Benim 2 haftadır evde kayınvalidemler vardı. Yeni gittiler. Kardeşimi bile çağırdım yardıma dip köşe temizlik yapayım diye :))

Aynen canım temizlik gibisi yok :) Soğuk havada yapması zor oluyor ama :)
Aynen camı açayım biraz havalandırayım dedim, resmen buzzz:KK43: Tabi sabah ne yaptım dolaptan bal çıkartırken elimden kaydı hoop yere döküldü kırıldı paramparça (çok sakarımdır da) akşam kaldığım yerden temizliğe devam ettim yani:)

Aynen camı açayım biraz havalandırayım dedim, resmen buzzz:KK43: Tabi sabah ne yaptım dolaptan bal çıkartırken elimden kaydı hoop yere döküldü kırıldı paramparça (çok sakarımdır da) akşam kaldığım yerden temizliğe devam ettim yani:)

Cam açmasanda evden koku gitmiyor :KK43: Bende her bardak takımımdan bir tanesini kırdım bu ara :) Eşim diyorki 5ledin takımları hepsinden birer tane gitmiş :KK70:

Cam açmasanda evden koku gitmiyor :KK43: Bende her bardak takımımdan bir tanesini kırdım bu ara :) Eşim diyorki 5ledin takımları hepsinden birer tane gitmiş :KK70:
:)) MaşAllah bizlere nazar çıkmış nazar, Ne yapayım öyle teselli ediyorum artık kendimi:cry:

selam kizcelerr :)
bugunlerde annem is yerinden is getirdi onlarls oyalaniyorum.. hemde kazaniyorum bu isten.. uzun zamandir kendi parami cikarmamistim :) cok iyi geldi bu is

Selam canlarim... İyisiniz inşaAllah...
Ben size nakislarimi eklemek istedim...makine nakisi havlularim...ilkini bitirdim ikincisine geçtim :)

Eklentiler

• 1417363781155.jpg
    1417363781155.jpg
    992,9 KB · Görüntüleme: 63
  • 1417363839748.jpg
    1417363839748.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 71
X