2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen öyle çok kalabalık her yer, bir yerden bir yere gitmek insanı yoruyor. Neyseki işim evime yakın :)
En güzeli de o zaten..Bayan için iş ev zaten yorucu oluyor.Bir de ona yol, trafik eklenseydi daha zor olurdu.. Ben de beş on dk da yürüyerek gidiyorum :)

En güzeli de o zaten..Bayan için iş ev zaten yorucu oluyor.Bir de ona yol, trafik eklenseydi daha zor olurdu.. Ben de beş on dk da yürüyerek gidiyorum :)

seninki yine iyi yürümelikmiş benimki 25 dk otobüs yolculuğu :) Allahtan kabalık bir hat değil :)

ay kızlar koyanlarında resmini bulamadm :) aynen tutkum ya iyi oluyo fiyonk raf var dekoratif onlardan yapıyorum hem zevkli hemde iyi bi iş :)

Çok şükür iyiyim tutkucumm annemdeyim hala evime bi gideyim de inşallah gelir o hevesleri :) sen nasilsin

hee aman anne yaninda durmak daha guzel :) bosver orguyu morguyu sen :)
iyiyim bende canim ya.. halimize sukur diyelim :)

Evet erkek ve kadınlara ayrı kelime kullanmayı bırak kelimeler de dişil , eril ve diğerleri diye ayrılıyor... sonlarındaki harfe göre sıfatını düzenliyorsun :KK57:
Renkte bile öyle yaw... amaaan konuşabileyim de yanlış konuşsam da olur :KK48:

yaaa cok zor onlar.. sirf onlari sasiririm diye konusmaktan kaciniyorum.. guluyolar sonra bize ..keske onlar turkce ogrnseydide bende gulseydim.. nekadar sacma hersey..

buradaki sohbet iştah açıyor resmen :) bende 3,5 aylık evliyim aranıza yeni katıldım :)

hos geldin canim :)
agustos gelinimi oluyp 3,5 aylo evlilik :) hesaplayamadim ggitti

Tabi canim anneye doyum olmuyor valla ama evimi çok özledim. Kocamla başbaşa olmayi özledim evde birbirimizi yakalayıp gidiklamayi özledim :) ne özlemisim ya yazinca bi kez daha anladim valla :)
hee aman anne yaninda durmak daha guzel :) bosver orguyu morguyu sen :)
iyiyim bende canim ya.. halimize sukur diyelim :)

yaaa cok zor onlar.. sirf onlari sasiririm diye konusmaktan kaciniyorum.. guluyolar sonra bize ..keske onlar turkce ogrnseydide bende gulseydim.. nekadar sacma hersey..

hos geldin canim :)
agustos gelinimi oluyp 3,5 aylo evlilik :) hesaplayamadim ggitti

Günaydın canııım :)) Amiiin amin misafir güzeldir :)

Evet canım o servisler için 2 numara tığ. Alize marka bambu veya merserize ip kullanılıyormuş canım.. :) Aynen çok eğlenceli oluyor..Ben de elimdeki antrenmanlık şeyi bitirince servis ve yastık kılıfı hedefim var..OLur inşallah..Evet canım yaaa o dikiş işini de çok seviyorum..Hatta geçen netten masaörtüsü bakıyordum, çok pahalı geldi dedim kumaş alsam, çeksem kenarlarını elde.Olur heralde.Yarın pazarımız var bizim de bakıcam :)Senin de eline koluna sağlık edacım, güle güle kullan el emeklerini..Maşallah cidden topicte beceri potansıyeli varmış :KK48:

Ben de kendi adıma hobi arayışları peşindeyken böyle şeylere merak saldım.Ama çok iyi oldu, çok güzel vakit geçiyo.Eşimi beklerken sıkılmıyorum artık :))

Bende bulursam.o markayi alayim bari canim :) evet ya ben kumasi 11 tl ye aldim masaortusu cikti he yemek masasinada oluyor ama kenarlardan cok sarkmiyor buyuk masada ama olsun isimi goruyor :) zaten genelde mutfakta kullabiyorum :) runnerde yapmak istiyorun ama yarim metre vermiyolarmis bende kalan.kumasi ne yapicamki..tabo canim ya hemde harika sofralar kurarsin ben seviyorum renkli sofralari

git kuzum git erteledikce daha cok agriyo..
nasil is kuzum, sildim ben instayi ya..
ama iyi olmus deryam bla duracagimizq evde bali buaeyler yapmak iyi..

evet canim.. yaza anca takarim galiba :KK48:

YAZILDIGi gibi okunmaai kolay canim.. aslinda cok zorkanacagini dusunmuyorum kuzum, sadece erkeklwre ve kadinlara ayri kelimeler kullaniliyor onda biraZ zorlanabilirain..
ben bile halaaaa anlamadim onlari :)

bir hamarat gelin dahaaaa :)
edam masallah .. basla basla sende orguye..
en azindan bos zamanari degerlendiriyoeuz..
tek sorunum hemen bitirmek istiyorum.. sabirsizim..
ahh kuzum bendee o var hemen bitirmem lazim onu bide ayni renkten 6 tane yaparsam sikilirim ben kesin ondanda renk renk yapmam lazim sanirim oyleki ceyizime havlu kenari yaparken hep 2. Kenarda sikilip yeni modele gecmek istiyodum :)

Hayırlı cumalar hamarat gelinler, ay ben tembelim bi ip bulamadım:) Bende anca pasta börek yapıyorum eşimi şişiriyorum:KK48:

olsun canim benim esimde yese bende cok ck yaparim ama pek yemek en cok sevdigi sekerpare sik sik onu yaparim ama :)

Canım MaşAllah elinde nasıl dikmeyi başarabildin yani tebrik ederim seni :)

oluyo kuzum ya yakinda olsaydin gosterirdim sanada :)

buradaki sohbet iştah açıyor resmen :) bende 3,5 aylık evliyim aranıza yeni katıldım :)

hosgeldin canim bende 6,5 aylik evliyim :)

Tabi canim anneye doyum olmuyor valla ama evimi çok özledim. Kocamla başbaşa olmayi özledim evde birbirimizi yakalayıp gidiklamayi özledim :) ne özlemisim ya yazinca bi kez daha anladim valla :)

sorma canim ya hakkaten oyle oluyo.. bizde 1 aksam kaldik amaa evo gibisk yok insanin.. anne evine bile sigamiyosun.. hic booyle olacagini dusunmezdim :)
Rabbim huzurumuzu bozmasin insallah :)

sen calisiyomudun canim

Aynen canim bekarken olduğu gibi olmuyor anne evi. Calismiyorum canim açiköğretimden okula devam ediyorum ama 2 senedir 2.sinifta takili kaldim bu dönemde hepten boşladim vaktim de olmuyor zaten artik önümüzdeki dönem daha sıkı sarilcam derslere :KK66:
sorma canim ya hakkaten oyle oluyo.. bizde 1 aksam kaldik amaa evo gibisk yok insanin.. anne evine bile sigamiyosun.. hic booyle olacagini dusunmezdim :)
Rabbim huzurumuzu bozmasin insallah :)

sen calisiyomudun canim

günaydın canım :) cumartesi çalışmak kadar sıkıcı birşey yok :KK64:

keşke çalışsamda cumarteside çalışsamm:KK69:
boşver canım iş insanın aynasıdır.. çalışın:KK76:

Aynen canim bekarken olduğu gibi olmuyor anne evi. Calismiyorum canim açiköğretimden okula devam ediyorum ama 2 senedir 2.sinifta takili kaldim bu dönemde hepten boşladim vaktim de olmuyor zaten artik önümüzdeki dönem daha sıkı sarilcam derslere :KK66:

hee sarıl canım sarıl.. 2 sene boşa uzamış okul hayatın :KK51:
ne okuyosun peki

X