2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canım MaşAllah elinde nasıl dikmeyi başarabildin yani tebrik ederim seni :)

Hayırlı cumalar hamarat gelinler, ay ben tembelim bi ip bulamadım:) Bende anca pasta börek yapıyorum eşimi şişiriyorum

Sana da hayırlı cumalar canıım..Neyse haftasonu geldi, merkeze inersen inşallah bulursun :) Olsun mutfak marifeti de ayrı bir şey..Öyle ilginç bir tarif var mı yaptığın ? :)

Sana da hayırlı cumalar canıım..Neyse haftasonu geldi, merkeze inersen inşallah bulursun :) Olsun mutfak marifeti de ayrı bir şey..Öyle ilginç bir tarif var mı yaptığın ? :)
Ayy yazmıştım gönderememiş yahuuu...
Bu hafta sonu kayınvalidemlere gitmeyeceğiz sanırım ama anneannemden başka bir yer öğrendim oraya bir gidip bakacağım umarım bulabilirim. Valla eşim öyle değişik tariflere açık olmadığı için mecburen anneanne yemekleri pastaları yapıyorum bende, birgün mercimekli salata yapmıştım hiç beğenmedi ama en çok gül tatlısını ve profiterolü sever. Yemek olarak da patlıcan kebabını sever:)

Evet erkek ve kadınlara ayrı kelime kullanmayı bırak kelimeler de dişil , eril ve diğerleri diye ayrılıyor... sonlarındaki harfe göre sıfatını düzenliyorsun
Renkte bile öyle yaw... amaaan konuşabileyim de yanlış konuşsam da olur

Hmmm o biraz kötüymüş..İnsan evlenince değşik değişik şeyler yapayım da eşim yesin istiyor :))) Gül tatlısı serbetli mi? Aayyy profiterole ben de bayılırım, bizimki de.Olsa da yesek :))

Hmmm o biraz kötüymüş..İnsan evlenince değşik değişik şeyler yapayım da eşim yesin istiyor :))) Gül tatlısı serbetli mi? Aayyy profiterole ben de bayılırım, bizimki de.Olsa da yesek :))
Aynen o yüzden hiç değişik şeyler yapmıyorum kendi bilir, benim de işime geliyor:) gül tatlısı evet canım şerbetli, biz karı koca tatlı severleriz:) sabahta kahvaltıya poğaça istedi, evde süt yok yoğurtla yapsam olur heralde değil mi:)

Olur tabi..hatta 3 2 1 poğaça var biliyor musun..Sadece yoğurt sıvıyag kt ve unla yapılıyor..

Ay yapmıştım ama kabarmadı canım böyle pofidik pofidik olsun istiyorum o yüzden bu sefer maya ile deneyeceğim
Heee tamam o zaman canım , öyle bir tarif varsa elinde ben de alabilirm :)

Ben de geçen gün tavada pasta keki yaptım var ya pek hoş oldu :)))

Heee tamam o zaman canım , öyle bir tarif varsa elinde ben de alabilirm :)

Ben de geçen gün tavada pasta keki yaptım var ya pek hoş oldu :)))
Valla internetten bir tarif buldum, yapayım güzel olursa sana da söylerim canım, Ellerine sağlık geçen anneannemde yapmış valla hiçbir farkı yoktu üstelik çok da güzel kabarmıştı, ama benim kabartma tozuyla aram hiç iyi değil maalesef kalıpta yaptığım keklerim dışında tepside falan yaparsam asla kabarmıyor

Tamam canım olur, ben de mayayı hiç beceremiyorum :) Ama benim keklerim de pek kabarmaz. :) Bu ara muffin keklerden yapıyorum, onlar güzel oluyor.. 20 dk da pişiyor, hem de yumuşacık :)

Tamam canım olur, ben de mayayı hiç beceremiyorum :) Ama benim keklerim de pek kabarmaz. :) Bu ara muffin keklerden yapıyorum, onlar güzel oluyor.. 20 dk da pişiyor, hem de yumuşacık :)
Ay acıktım yaaa, öğlende yemek yapıcam derken bişey yiyemedim...

buradaki sohbet iştah açıyor resmen :) bende 3,5 aylık evliyim aranıza yeni katıldım :)

Merhaba, hoşgeldiiiin Birkaç gündür hobi muhabbeti geçiyordu, bugün yemeğe döndü..Kayınvaliden seviyormuş , yemek üstüne geldin?
Hayırlı olsun, benim de 3 buçuk ay olucak..Allah daim etsin innşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…