2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benimki de öyle...ama bende çok seviyorum eti hehe
Nasılsın canim beniiimmm:)

alışacaklaaar..alışmalılaaar herşeyi yemeye
esmammm iyiyim kuzum annemlerdeyim pc dan girdiğim belli

örgüyee başladım bu arada bendeee.. 3 kere söküp yeniden başladım ama olsun..
biraz uzuuuun örmem gerek ama sonuç iyi olur inşallah..

heves ettim ha gayret tutku ha gayreeet

kızlar bu arada konunun ismini 2014-2015 gelinleri yapmak istiyorum ama değiştirilmiyomu acaba.. birkeresinde düzenlemiştim ama şimdi bulamadım varmı bilgisi olan nasıl değişiyodur

Oooo sen olayı aşmışsın canım maşallah.. Tığ ile mi örüyorsun yoksa şiş mi??

Benim biraz sabırsızlığımdan ötürü daha ince ip ve tığ almak iiçin haftasonunu bekleyemedim.Ama iyi oldu, unutmuştum, antrenman oldu bu ,sağol canım :)))

Ben çok örgü yapmışimdir, Tulbent kenarlaro vs. Baya severim yani :):) tig ile bu canim...kolay bir örnek...bitince paylasirim...bugünlerde ona yüklenip bitirmeyi düşünüyorum ama dikiş nakış kursu ve bulgarca kursu da olunca bakalim nasil olacak :):)

Maşallah pek aktifsin, ne güzel :))

esmiiim bende basladimki orguyee :)
hem hevesliydim hem dedim kafam dagilir.
masallah sende ne hmaratmissin :)
kurs nasil gidiyo kuzum

merhaba kzlarrr napıyosunuzz ay dişim çok ağrıyoo zonk zonk

deryam gecmis olsun.. normal dismi , yirmilik disi felanmi..
disciye gitsen

kurs nasil gidiyo kuzum

disciye gitsen

valla yolu göründü herhalde tutkum normal dolgum ağrıyo uff (( örgümü yapıyosunzz bende evde işe başladım baktım dşarda çalışamıyorum belki instag da görmüşsündür tutkum

kurs nasil gidiyo kuzum

disciye gitsen
Ohhh ne güzel...sen şal mi yapıyorsun... Topicce hamaratiz biiiz

Güzel tatlim... Yazı yazıyoruz...malum önce harfler...eşim güzel yazdığımi söylüyor ama umarım dili de öğrenirim hehe :):) yalniz yazıldığı gibi okunması güzel canim...onu sevdim...:)

Kizlarr selam iyi aksamlar hepinize kac gundur gelemedim bir haftadir surekli.misafirimiz vardi ALlah eksik etmesin..bu arda perimcim burayada yazmis kuzumla sonunda kavustuk :)
ayyy kizlar bende cok hevesliyim bu aralar amerikan servislere ama burada tuhafiye var mi bilmiyorum olmadi annemlerin oraya gidince bakicam artik tig kac numara olacak simdi 2 mi ? İnsallah baslayinca soylerim sizede benim hedefim 2 ser tane ormek ama bakalim misafirgelincede rengarenk yaparim diyorum masami ama bakalim bir ipten ne kadat cikacak :) heee bide kumasa taktim kafayi makinem yok makinede dikisde bilmiyorum ama elimde ugrasiyorum1 tane masaortusu yaptim simdilik sari puantiyeli dikisi guzel yapmisim annem eski terzi olarak begendi makine gibi olmus dedi nazar degmesin insallah orguyude basaririm:) uzun yazdim kizlar sizden.naberr :)

Günaydın canııım :)) Amiiin amin misafir güzeldir :)

Evet canım o servisler için 2 numara tığ. Alize marka bambu veya merserize ip kullanılıyormuş canım.. :) Aynen çok eğlenceli oluyor..Ben de elimdeki antrenmanlık şeyi bitirince servis ve yastık kılıfı hedefim var..OLur inşallah..Evet canım yaaa o dikiş işini de çok seviyorum..Hatta geçen netten masaörtüsü bakıyordum, çok pahalı geldi dedim kumaş alsam, çeksem kenarlarını elde.Olur heralde.Yarın pazarımız var bizim de bakıcam :)Senin de eline koluna sağlık edacım, güle güle kullan el emeklerini..Maşallah cidden topicte beceri potansıyeli varmış

Ben de kendi adıma hobi arayışları peşindeyken böyle şeylere merak saldım.Ama çok iyi oldu, çok güzel vakit geçiyo.Eşimi beklerken sıkılmıyorum artık :))

valla yolu göründü herhalde tutkum normal dolgum ağrıyo uff (( örgümü yapıyosunzz bende evde işe başladım baktım dşarda çalışamıyorum belki instag da görmüşsündür tutkum

git kuzum git erteledikce daha cok agriyo..
nasil is kuzum, sildim ben instayi ya..
ama iyi olmus deryam bla duracagimizq evde bali buaeyler yapmak iyi..

evet canim.. yaza anca takarim galiba

YAZILDIGi gibi okunmaai kolay canim.. aslinda cok zorkanacagini dusunmuyorum kuzum, sadece erkeklwre ve kadinlara ayri kelimeler kullaniliyor onda biraZ zorlanabilirain..
ben bile halaaaa anlamadim onlari :)

bir hamarat gelin dahaaaa :)
edam masallah .. basla basla sende orguye..
en azindan bos zamanari degerlendiriyoeuz..
tek sorunum hemen bitirmek istiyorum.. sabirsizim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…