2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen ailesine çok düşkün değil ondan zorlanmıyor. Zaten aynı ilde olsakta nerdeyse annemleri 2 haftada bir zor görüyorum iş yüzünden. İstanbulda olunca

Hmm çok ters yerlerdeysiniz,, şehirdışından farksız olur zaten İstanbul da :)

Aynen öyle çok kalabalık her yer, bir yerden bir yere gitmek insanı yoruyor. Neyseki işim evime yakın :)
En güzeli de o zaten..Bayan için iş ev zaten yorucu oluyor.Bir de ona yol, trafik eklenseydi daha zor olurdu.. Ben de beş on dk da yürüyerek gidiyorum :)

En güzeli de o zaten..Bayan için iş ev zaten yorucu oluyor.Bir de ona yol, trafik eklenseydi daha zor olurdu.. Ben de beş on dk da yürüyerek gidiyorum :)

seninki yine iyi yürümelikmiş benimki 25 dk otobüs yolculuğu :) Allahtan kabalık bir hat değil :)

ay kızlar koyanlarında resmini bulamadm :) aynen tutkum ya iyi oluyo fiyonk raf var dekoratif onlardan yapıyorum hem zevkli hemde iyi bi iş :)

Çok şükür iyiyim tutkucumm annemdeyim hala evime bi gideyim de inşallah gelir o hevesleri :) sen nasilsin

hee aman anne yaninda durmak daha guzel :) bosver orguyu morguyu sen :)
iyiyim bende canim ya.. halimize sukur diyelim :)

yaaa cok zor onlar.. sirf onlari sasiririm diye konusmaktan kaciniyorum.. guluyolar sonra bize ..keske onlar turkce ogrnseydide bende gulseydim.. nekadar sacma hersey..

buradaki sohbet iştah açıyor resmen :) bende 3,5 aylık evliyim aranıza yeni katıldım :)

hos geldin canim :)
agustos gelinimi oluyp 3,5 aylo evlilik :) hesaplayamadim ggitti

Tabi canim anneye doyum olmuyor valla ama evimi çok özledim. Kocamla başbaşa olmayi özledim evde birbirimizi yakalayıp gidiklamayi özledim :) ne özlemisim ya yazinca bi kez daha anladim valla :)

Bende bulursam.o markayi alayim bari canim :) evet ya ben kumasi 11 tl ye aldim masaortusu cikti he yemek masasinada oluyor ama kenarlardan cok sarkmiyor buyuk masada ama olsun isimi goruyor :) zaten genelde mutfakta kullabiyorum :) runnerde yapmak istiyorun ama yarim metre vermiyolarmis bende kalan.kumasi ne yapicamki..tabo canim ya hemde harika sofralar kurarsin ben seviyorum renkli sofralari

ahh kuzum bendee o var hemen bitirmem lazim onu bide ayni renkten 6 tane yaparsam sikilirim ben kesin ondanda renk renk yapmam lazim sanirim oyleki ceyizime havlu kenari yaparken hep 2. Kenarda sikilip yeni modele gecmek istiyodum :)

Hayırlı cumalar hamarat gelinler, ay ben tembelim bi ip bulamadım:) Bende anca pasta börek yapıyorum eşimi şişiriyorum

olsun canim benim esimde yese bende cok ck yaparim ama pek yemek en cok sevdigi sekerpare sik sik onu yaparim ama :)

Canım MaşAllah elinde nasıl dikmeyi başarabildin yani tebrik ederim seni :)

oluyo kuzum ya yakinda olsaydin gosterirdim sanada :)

buradaki sohbet iştah açıyor resmen :) bende 3,5 aylık evliyim aranıza yeni katıldım :)

hosgeldin canim bende 6,5 aylik evliyim :)

Tabi canim anneye doyum olmuyor valla ama evimi çok özledim. Kocamla başbaşa olmayi özledim evde birbirimizi yakalayıp gidiklamayi özledim :) ne özlemisim ya yazinca bi kez daha anladim valla :)

sorma canim ya hakkaten oyle oluyo.. bizde 1 aksam kaldik amaa evo gibisk yok insanin.. anne evine bile sigamiyosun.. hic booyle olacagini dusunmezdim :)
Rabbim huzurumuzu bozmasin insallah :)

sen calisiyomudun canim

Aynen canim bekarken olduğu gibi olmuyor anne evi. Calismiyorum canim açiköğretimden okula devam ediyorum ama 2 senedir 2.sinifta takili kaldim bu dönemde hepten boşladim vaktim de olmuyor zaten artik önümüzdeki dönem daha sıkı sarilcam derslere
sorma canim ya hakkaten oyle oluyo.. bizde 1 aksam kaldik amaa evo gibisk yok insanin.. anne evine bile sigamiyosun.. hic booyle olacagini dusunmezdim :)
Rabbim huzurumuzu bozmasin insallah :)

sen calisiyomudun canim

günaydın canım :) cumartesi çalışmak kadar sıkıcı birşey yok

keşke çalışsamda cumarteside çalışsamm
boşver canım iş insanın aynasıdır.. çalışın

hee sarıl canım sarıl.. 2 sene boşa uzamış okul hayatın
ne okuyosun peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…