2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hiç denemedim de o kokulu mumlar yanınca bariz koku veriyor mu tütsü gibi?
Canım ben ancak gül kokulu bulabildim, satıcı ıspartadan gül kremleri, kolonyaları, parfümleri mumları ne varsa getirmiş, kolonya ikram etti, çok güzeldi, hala elimde kokusu ben mumu yaktım ama bariz belli değildi yani geliyordu ama çok değil hatta kolonyanın kokusu geliyordu belki elimde olduğu için bana öyle gelmiş olabilir bilemiyorum, çok uzun uzun yakmadım o yüzden anlayamadım ben de ilk defa deniyorum çünkü:)

Hmmm, peki :)

Hoşgeldin canım bu arada, Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin, hayırlı uğurlu olsun İnşAllah:)

Hoşbuldukk :) aminn inşallah sizindee

Ben niyet aşamasına adım atmış durumdayım, zaman göstericek.. :) Ama iki bebek bekleyen arkadaşımız var :)

hadi hayırlısı niyetin kabul olsunnn :):):):) bende çok niyetliyimde bana erken daha off iki bebiş ohh sağlıkla kucaklarına alırlar inşallah

hadi hayırlısı niyetin kabul olsunnn :):):):) bende çok niyetliyimde bana erken daha off iki bebiş ohh sağlıkla kucaklarına alırlar inşallah

İkisine de amiiiiiin :) 7 buçuk ay olmuş yıne bayagı ama herkesin plan program başka :) Hayırlı zamanda olsun inşallah sizin de :)

Hehe ben örgü işlerine bayılırım... Şu an battaniye oruyorum... Yama gibi... Çok severim...:) tv de bir dizide örneğini görmüş çıkarmıştim.. seninki biraz kalin olmuş ama güzel tatlim.. ellerine emeğine sağlık
..dediğin gibi hasir gibi olmuus:)

guzel olmasina cok sevindim kuzum.. ay hala cok seviniyorum geldigine kiii :)

yok kuzucum bizded bebis daha.. esim cok istiyor ama hazir dgilim.sanki daha ..
Rabbim en hayirli zamanda nasip eder insallah..

bilmemmi senin yemeklerinii nedn oyle oldu acaba..
erkeklere et ver zaten canim.. benimkde sabah aksam et yese doymazkii

Benimki de öyle...ama bende çok seviyorum eti hehe
Nasılsın canim beniiimmm:)

Kuzum hatirladin mi beni :)

Benimki de öyle...ama bende çok seviyorum eti hehe
Nasılsın canim beniiimmm:)

sizden uzak kaldıma şuan çok üzüldümm ki bennn oyyy siirrieyvann canımmm hayırlı olsn bebişin sağlıklı kucağına al up uzun ömrünüz olsn beraber :-* valla bende etçitim ama bi insan bu kadarmı köfte der yinede yapıyorum güzel oluyo ama seçenek azaldı

O
ooy canim kalmasaydin keşke :)
Allahım razı olsun tatlimmm... Sizlere de nasip olsun hayırlı zamanda...:)
Benim eşim de yemek seçer , zorlansam da yapılıyor bir şeyler ne yapalım, sağlıklı olalım da kuzucumm...senin iyi olmana da.çok sevindimmm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…