2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

canım selam.
bende de ilk gebeliğimde adetime 2 gün varken aynen bu şekilde silik çıkmıştı.hatta yok canım diildir diye inanmamıştım
ama önceki günlerde de bikaç tane test yaptıgım için biliyordum eğer gebe değilden ikinci çizgi hiç görünmüyor.
kıpkırmızı oluyo ilk çizgi negatif olma durumunda.
bence hamilesin.gerçi yaklaşık 10 gün önce bunu yazmışsın belki öğrenmiş bile olabilirsin.

sağlıklı bir şekilde bebeklerimzi kucaklarımıza alalım inşaalah kızlarrr

sağlıklı bir şekilde bebeklerimzi kucaklarımıza alalım inşaalah kızlarrr

Amin canım amnin. CAnlar benm kasuıklarım cok agrıyo. Bi problem olabilir mi acaba? Allah korusun ama. Bide tansiyonum cok dusuyo. Aşırı yorgunum. Yediklrimden mi acaba diyorum ama. Siz nasıl besleniyorsunuz kızlar.

Amin canım amnin. CAnlar benm kasuıklarım cok agrıyo. Bi problem olabilir mi acaba? Allah korusun ama. Bide tansiyonum cok dusuyo. Aşırı yorgunum. Yediklrimden mi acaba diyorum ama. Siz nasıl besleniyorsunuz kızlar.

tansiyonun hormonlardan dolayı düşüyodur canım.beta hcg belirli bi seviyeye gelene kdr böyle oluyomuş
yorgun olman çok dağal , içinde senin bile tahmin edemeyeceğin kadar ummalı bi çalışma var:)
aldıgın besinlerin vitaminini bebeğin aldığı için sana yorgunluk olarak dönüyo, bu yüzden bol bol viitamin depola derim ben.
ne kadar güzel bişi bunlar ya kıymetini bilmek lazım canım.bende 4 ay önce yaşamıştım,çok güzeldi ama sonlandı.

Arkadaşlar ben de cumartesi günü gittim doktora önce üstten baktığında göremedi hiç bişey sonra da kan tahlili istedi. tahlil sonucu 2000 üstünde çıkarsa alttan bakmamız gerekecek çünkü dış gebelik olabilir dedi. sonuç 4000 çıkınca alttan baktı ve keseyi gördü çok şükür. iki haftasına gün verdi. şubatta boş gebelik sonucu kürtaj oldum maalesef rabbimden duam bir daha öyle bir sonuçla karşılaşmadan hayırlısıyla sağlıkla bebeğimizi kucağıma almak. Rabbim hepinize hayırlısıyla yavrularınızı kucağınıza almayı nasip etsin ... dualarınızı bekliyorum.....:18:

Kızlar merhaba Çok şükür Allahın izniyle bende hamileyim, 19 temmuz cuma öğrendim.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin, inşallah sağlıkla mutlulukla alırız kucaklarımıza bebişlerimizi

canım benim bende mayısta kürtaj oldum geçen sene, benim ilk gebeliğimde boş gebelikti, İnşallah bu sefer sağsalim kavuşucaz

Kızlar selam geçen gün yazmıştım 3 aydır deniyoruz diye batım 20 temmuzdu. 2 gün geçince bu sabah kan testine gittim. Hcg 550 çıktı:) hiç idrar testi yapmadım şimdiye kadar. Meraktan aldım akşama gönül rahatlığı ile yapacağım:)
Çok mutluyum. Allah herkesin gönlüne göre versin!

Kızlar merhaba Çok şükür Allahın izniyle bende hamileyim, 19 temmuz cuma öğrendim.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin, inşallah sağlıkla mutlulukla alırız kucaklarımıza bebişlerimizi

hayırlı olsun tatlım. aynı gün öğrenmişiz.bende 19 temmuzda öğrendim. sat'ın neydi, birde hcg ne kadar çıktı sende?

Kızlar herkese merhaba bol bebişli günler:) ben bat dündü.bu sabah test yaptım çift çizgiyi gördüm ama laboquick diye dandik bi marka:) sonra inanamadım evde başka test de vardı miratech marka onda da 1. Çizgi kadar koyu olmasa da hatrı sayılır koyulukta 2. çizgiyi gördüm:) hala şoktayım eşime söylemedim henüz yarın kan tahlili yaptırıcam çok heyecanlıyım Allah isteyen herkese nasip etsin:)))

Selam arkadaşlar.. Şimdi dr dan geliyorum :) 7+4 olduk ve bugün hem kesemizi hemde bebişimizin kalp atışlarını gördük.. Tarif edilemez bir mutluluk.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. Sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah :) gelecek randevumuz 21.8. Ahhh 1 ay nasıl gececek :)

Gerçekten bu kadar çok mu mutlu oluyosunuz ? Ya bende bi anormallik var, başta istiyordum, gitgide içimi daha çok korku sarmaya başladı, nedense çok mutsuzum bu günlerde ( Allahın gücüne gitmesin tabi ama neden böyle oldum bilmiyorum, o sorumluluk bana çok ağır gelmeye başladı sanki ( Napıcam ben :'(

hayırlı olsun tatlım. aynı gün öğrenmişiz.bende 19 temmuzda öğrendim. sat'ın neydi, birde hcg ne kadar çıktı sende?

canım ilk kantestinde 108,6 çıktı, bugün tekrar kan testi oldum 273,88 çıktı. Çok şükür gitgide katlanıyo. cuma gene baktırıcam. İnşallah keseyide kalp atışlarınıda duyarım.

Ahhhh, ben şahsım adıma o kadar çok bekledim ki onun gelmesini... Aşılama sonrası çok şükür ki bebeğim geldi Allahın izniyle.
Biz çok bekledik onu, öyle geceler varki ağlaya ağlaya istedim onu Allah'tan...
Sende haklısın kolay değil bizler için hormonlar değişiyo sürekli, duygularımızda etkileniyo. Ama güzel olucak inan bana.

benim duygularım da değişken ama normalmiş cnm.. yani bir çok mutlu oluyorum, seviniyorum, içimde bir heyecan, sonra içimi korku kaplıyor, bakabilecek miyim? artık her şey farklı olacak, sağlıklı mı? şu riskli günleri atlatalım falan gibi.. bu duygu değişimleri normal cnm.. sonuçta kazayla olmadı, isteyerek yaptık di mi? bunların hepsi hormonal... her şey çok güzel olacak

Merhaba kızlar,
iki hafta önce idrar testi yaptım pozitif çıktı, bi önceki bebeğimde 10. haftadayken normal gelişimi varken karnımda öldü.
bugün ultrasona girdim normal adetimin ilk günü 23 mayıs, ultrasonda 6 artı 1 günlük çıktı ve kese boş çıktı, vajinal muayene etmek istedi izin vermedim çok umutsuz konuştu. kese yok bebekte yok , dolayısıyla kalp atışıda yok dedi, çok moralim bozuk kızlar, ne olur başına böyle bişi gelen, ya da duyan varsa bana bişiler söylesin, inanın çok sıkıntıya girdim hele ikincinin de böyle olması çok üzdü beni, herşey Allahtan ama insanoğlu üzülüyor
Cevap yazarsanız memnun kalırım, iyi akşamlar

tam şu an hamile oldugumu ögrendim. ikinci çocuk geliyor insallah. ama yurtdısındayım kafamda hemen sorular olusmaya basladı. türkiyede mi dogum yapsam burda mı. hayırla sonuçlanır insallah...

cnm öncelikle çok geçmiş olsun.. ilk 12 hafta gelişimde bir gerilik olursa düşükle sonuçlanıyor diye biliyorum.. kesenin boş olması ise heralde döllenmenin tam olamayışıyla ya da farklı bir komplikasyonla ilgili olabilir.. çok bir bilgim yok malesef.. ancak hamile kalabildiğini biliyorsun, bu çok önemli..bence kendini biran önce toparla ve şimdiye kadar yaptırmadıysan eğer gerekli tüm tetkik ve testleri yaptır.. belki de basit 1-2 ilaçla her şey yoluna girecek.. ya da belki hiç bir şey yok ve bu iki olay üstüste gelmiş sadece.. dediğim gibi, bir sıkıntı varsa eğer , sorunu bulmak önemli, sonra çözümü bulunur mutlaka, sen yeter ki pozitif ol, biliyorum zor ama elinden gelecek tek fayda bu olabilir.. onun dışında da gerekliyse bir tedavi olursun ve her şey yoluna girer inşallah...

tam şu an hamile oldugumu ögrendim. ikinci çocuk geliyor insallah. ama yurtdısındayım kafamda hemen sorular olusmaya basladı. türkiyede mi dogum yapsam burda mı. hayırla sonuçlanır insallah...

hayırlısı olsun cnm, sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah..

Aynı hisler bendede vardı geçen hafta..
Bu haftada aşırı sinirliyim , nedenini bile bilmiyorum

hayırlısı olsun cnm, sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah.. [/QUOTE]

insallah hepimiz bebişlerimizi saglıcakla kucagımıza alırız. birde benim türkiyede sigortam yok ve sezeryan olucam. acaba cok mu masraflı gelir. ortalama fiyattan bilgisi olan var mı. tüm bu soruların cevaplarına göre dogum yapacagım yeri belirlicem sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…