2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

bana da idrara sıkışmış olarak gel demişti öyle olunca kese daha iyi görünüyormuş..hatta ben çok sıkışamamıştım :d zor gördü keseyi

mid_night_sun cnm inş güzel haberler almıssındır bugun merakla bekliyoruz güzel haberlerini

günaydın kızlaaaarrr,

dün doktora gittik, minnoşum ilk pozunu verdi eşime gösterdim, bu yuvarlak bi şey yaa diyor dedim dur daha, haftaya o da gelecek doktora, bu hafta toplantısı vardı çıkamadı...

neyse, doktormuz her şey normal dedi, ultrason da 5+2 hesapladı.. günler tutuyor dedi.. beslenme kesesi oluşmuş onu gösterdi.. çok bi şey anlaşılmıyor ama kafa salladım hep karından baktı... haftaya perşembe gelin tatil öncesi bir kez daha bakalım, belki pıtpıtları duyarız dedi... bööle işte , haber vereyim dedim

bu arada yeni hamişlerimiz gelmiş, hepinize hayırlısı olsun burda birlikte süper bir hamilelik geçirelim ve sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah...

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. bende dün öğrendim. 3 haftalık hamileyim hcg 40 çıktı. henüz dr için erken diye düşünüyorum. belirli aralıklarla hcg mi kontrol edip 6 nci hafta içinde gidicem inş dr tabi o zamana kadar dayanabilirsem :)

Son düzenleme:
Bende ikinci bebeğime hamile olduğumu dün öğrendim. Çok mutluyum. Allah isteyen herkese de nasip etsin.

Hamile olan arkadaşlar inşallah Allah kucağınızada almayı nasip eder.bende son günlerimi bekliyorum kızım olacak.Allah herkeze tattırsın bu güzel duyguyu inşallah.Kendinize dikkat edin bol bol.

aranızda ankaralı varmı arkadaşlar doğum tarihlerimiz aynı zamanlara denk geliyor galiba nereyi düşünüyorsunuz doğum için

kızlar bende adetim 2 gün geçince kan testi yaptırdım sonuç 17.5 sonuç nasıl sizce 2 gün gecikme için

kızlar bende adetim 2 gün geçince kan testi yaptırdım sonuç 17.5 sonuç nasıl sizce 2 gün gecikme için

cnm değerlerin aralıkları çok geniş olabiliyor.. önemli olan 2 günde katlanması ve bebeğin gelişiminin görülmesi...
hayırlısı olsun cnm

ay böyle okudukça korkuyorum allahım şu ramazan ayında hepimizin yardımcısı olsun.

Maalesef bugün kanamam başladı düşük yapıyorum. Beklenen doğum tarihi benimle aynı olanları içim giderek okuyordum. Kalp atışı duyarsak ben de eklerim, o zaman sadece okumam sık sık yazarım diye düşünüyordum. Bu sefer keseyi bile göremedik. Allah sizlerin yardımcısı olsun, hepiniz bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

geçmiş olsun canım Allah hepimize hayırlı zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin geçen ay bende kimyasal yaşadım testim pozitif çıktığı halde çok sancılı bir adet oldum mahvoldum resmen 4 aydır bende her ay bu ay hamileyim galiba diye düşünüp sonunda hüsrana uğruyorum geçen ay ilk kez 2.çizgiyi gördüm ama adet oldum demek ki bizim için doğru zaman değilmiş ben Allahımdan hep hayırlısını istiyorum senin içinde öyle olsun kucağımız biran önce sağlıklı hayırlı evlatlarla dolsun inşallah

Amin. Ben de isyan etmiyorum, hayırlısı buymuş. İlerleyen haftalarda kaybetmekten iyidir diyorum, öylesi daha yıkıcı olurdu. Doktorum da çok pozitif hamile kalabiliyorsun şükret, hamile kalabilmek için yıllarca tedavi olup başaramayanlar var diyor. Hakkımızda hayırlısı inşallah.

Bende Mart 2013 de düşük yapmış biri olarak , yeniden anneliği tatmak istiyorum.
Bu mübarek ayda anneliğe ilk adım atan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

tatlım çok geçmiş olsun. Rabbim herşeyin hayırlısını ve zamanını bilir. daha öncesinde sıkıntılar yaşadım. geç evlendim. 36 yaşımda ilk bebeğime hamile kaldım. fakat boş kese oldu bebek görünmedi onu aldırmak zorunda kaldık. sonrasında hamile kalmak için biraz daha uğraşmam gerekti ve sonra ilk 2010 aralıkta ilk bebeğime hamile kaldım. 2011 ağustosta 1 tane oğluşum oldu. ee bu arada yaşımda geldi 39'a dayandı tabi :) şimdi rabbim nasip ederse 3+3 tekrar hamileyim. rabbim anne olmayı isteyen, özlemle o günü bekleyen ve dilinde dualarını düşürmeyen tüm kullarının dualarını kabul etsin. aminnn ...

Canım geçmiş olsun acını çok iyi anlıyorum bunu yaşamış biri olarak söylüyorum
kendine çok dikkat et ,ayaklarını hiç üşütme.bikaç ay sonra tekrar denemek için kendini kollamaya bak.
rabbim sabırlar versin canım.

cnm çok geçmiş olsun... her şeyin hayırlısı demek lazım tabi ama acını azaltmayacaktır tahmin ediyorum.. moralini yüksek tutup, önümüzdeki aylara odakla kendini... hamile kalabildiğini biliyorsun, bu çok önemli bir şey.. en kısa zamanda hayırlısıyla güzel haberlerini bekliyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…