2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

Ultrasonda doktor bebeğimin 1 hafta geriden gittiğini söylemişti. Hamilelik takvimine bakıyorum epey fark var bu haftalarda gelişim açısından. Nasıl olabilir ki böyle bişi?

Fikri olan var mı?

kızlar bende adetim 2 gün geçince kan testi yaptırdım sonuç 17.5 sonuç nasıl sizce 2 gün gecikme için

Hamile olmayan bir bayanda B-HCG değeri 0-5 mIU/ml oluyormuş, hamile olabilirsiniz yani,bir doktora gösterin sonucu bence. Bende 4 günlük gecikmeyle 35 mIU/ml çıktı. İki gün sonra doktora gidicem. Hakkınızda hayırlısı olsun Allah gönlünüze göre versin

Herkese Allah Hayırlı hamilelik geçirmesini nasip etsin. Bakalım bu heyecanlı bekleyiş nasıl geçecek

Aynı hisler bendede vardı geçen hafta..
Bu haftada aşırı sinirliyim , nedenini bile bilmiyorum

demek ki normal... çoğumuz yaşıyoruz

Ultrasonda doktor bebeğimin 1 hafta geriden gittiğini söylemişti. Hamilelik takvimine bakıyorum epey fark var bu haftalarda gelişim açısından. Nasıl olabilir ki böyle bişi?

Fikri olan var mı?

cnm geç döllenme olabilir, hep 1 hafta geride kalırsa sorun yok bence ama tabi doktor daha iyi bilir.. önemli olan farkın açılmaması gibi geliyor bana... hayırlısı olsun, sen stres yapma, içini ferah tut ..

Merhaba arkadaşlar, ben de aranıza yeni katıldım.Adetim 5 gün gecikti.İdrar tahlili yaptım.2. çizgi silik çıktı.Bu gün kan tahlili yaptırdım sonucunu bekliyorum.Ama benim kasıklarımda ağrı oluyo ara ara, bu normal mi acaba?

Şimdi tahlil sonucumu aldım.B-hcg 376,3 çıkmış.Doktor , hamilesin ama inşallah yükselir, yükselmezse gebelik sonlanır dedi, canım sıkıldı biraz kasıklarımda da hafif de olsa ağrı var.bi sıkıntı olabilir mi acaba.Bi taraftan da forumlara bakıyorum.Benden düşük değeri çıkanlar hamileyim diye seviniyo, kafam karıştı

hayırlı olsun inşallah bu test sonuçlarıyla biz de karşılaşırız Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah

galiba benim mide bulantılarım başlıyo, midem hem eziliyor hem bulanıyo, bişe atim ağzıma geçsin diyorum ama ne tatlı ne tuzlu bişe yemek içmek istemiyorum , çalışırken zor olucak heralde

Aynı hisler bendede vardı geçen hafta..
Bu haftada aşırı sinirliyim , nedenini bile bilmiyorum

İnşallah çabuk geçer bu hislerimiz canım. Herhalde başlangıçta böyle oluyor, tabi kolay değil bütün hayatımız değişecek artık ona endeksli yaşıycaz, bunu kabullenmek de çok zor geliyor benim gibi özgürlüğüne düşkün birine. Üzülüyorum da günaha giriyorum böyle düşünerek. Sinir bende de var eşime çok çektiriyorum bu ara. Ahh bu hormonlarrr

Merhabalar :) Bende bugün ayağımın ağrısından hastaneye gittim. Röntgen çekeceklerdi. Hamile olabilirim dedim biraz umutsuzdum ama :) Kan testi yaptırdım b Hcg 1145 çıktı :)
5 aydır olmuyordu çok mutluyumm :))
Allah kucağımıza almayı nasip etsin :)

Doktor niye öyle söyleyip kafanı karıştırıyor ki. Ben kan tahlili yaptırdığımda hcg 340 çıkmıştı doktor hamilesiniz dedi sadece. Şimdi de 7. hafta oldu. Daha düşmedi benimki , senin ki neden düşsün. Kasık ağrısı olabiliyor bildiğim kadarıyla. Bende de çok nadir aşırı değil ama arada oluyor. Hayırlı olsun, senin adına sevindim. Umarım rahat bir dönem geçirirsin. Tebrikler

Senin de hayırlı olsun canım, inşallah ben de çabuk atlatırım üstümden bu gerginlik ve tedirginliği.

Bi tek ben değilim yani böyle olan değil mi ? Daha annelik duygusu falan gelmedi içime, bişey hissetmiyorum. Umarım herşey hepimiz için yolunda gitsin ve mutlu olalım...

sağol arkadaşım, forumları falan da okuyunca biraz rahatladım zaten perşembe günü gidicem tekrar doktora, inşallah bir sıkıntı olmaz

bir hafta önce burnumdan ameliyat oldum ve bugün hiç beklemediğim halde hamile olduğumu öğrendim. Eşimle korunuyorduk ikimiz de çok şaşırdık. sevinsek mi üzülsek mi bilemedik çünkü ameliyat öncesinde tomografi ve röntgen çektirmiştim. Genel anesteziyle ameliyat oldum. Ardından bir sürü ilaç içtim. Endişeliyim ama hayırlısı diyorum. Doktor eğer etkilendiyse bebek oluşmayacağını ve düşeceğini söyledi fakat etkilenmediyse bir şey olmaz dedi. Hakkımızda hayırlısı olsun diyorum. Bu arada b-hcg 534 çıktı. Ne kadarlık oluyor bebek? Bir de ultrasonda kese falan görünmedi sadece ufak bir beyazlık...

mrb kızlar bende size birşey sormak istiyorum. benim adetim normalde hep 26-28 arasında olur. 28. gün geçince test yaptım çıkmadı. 29. günde yeniledim yine çıkmadı. 31. gün kan verdim kan tahlilinde de 1.20 nin altı negatif dediler. daha sonra 2 gün daha geçti ve 33. günde gebelik testinde çift çizgiyi gördüm. daha sonra kan verdik 48. 52 idi. 2 gün sonra doktorum tekrarladı ve 131.93 e yükseldi. cumartesi doktora gideceğim ama aklımda hep bir şüphe var. sizce normal mi?

cnm 5 gün sonra tekrar yaptım kan testini 1.0 a düşmüş çok üzgünüm hala adet olmadım 9 günüm geçiyo ve her zaman düzenlidir adetim .bilmiyorum neden böyle oldu dk da bişey demedi adet kanamanı bekle dedi çokk çokk kötüyüm 2 senedir istiyorum ama olmadı

kızlarrrr bende dün öğrendim beta hcg 1227 çıktı ama kaç haftalık oluyor bilmiyorum nasıl hesapladınız iki gün sonra doktor kontrolüm var.

Öncelikle hayırlı olsun. Kaç haftalık olduğu son adet tarihine göre hesaplanıyor. İsterseniz ............'da otomatik hesaplayıcı var.Muhtemel doğum tarihini söylüyor. Ama doktorun bebeğin gelişimine göre vereceği tarih daha önemli tabi.

Bende diş röntgeni çektirmiş ve 20'lik diş ameliyatı olmuştum. Hiçbir sıkıntı olmadı. İnşallah sizin de olmaz.

Bildiğim kadarıyla kanama sorununuz yoksa durup dururken B-HCG değerinizin düşmemesi gerekir. Başka bir doktora daha gitseniz iyi olur bence. Allah en hayırlı zamanda sağlıkla bebeğinize kavuştursun İnşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…