2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

canm benmde 20 temmuz batım ve bizde 3 aydır denioruz :) inş bu ay olmuştur:))

7 Temmuzda hamile olduğumu öğrendim. Dün doktor kontrolüm vardı. Keseyi görüceğiz diye bekliyorduk sadece ama kalp atışlarını bile gördük. Çok güzel bir duyguydu...

Herkese hayırlısıyla ve sağlıkla bir gelişim süreci diliyorum!

merhaba arkadaslar benm 10nunda adet olmam gerekıyordu ama olmadım.halada olmadım test yaptım birkaç sefer nagetıf cıktı şişkinliğim çok fazla .ne dersiniz bendeki durum hakknıda

arkadaşlar dr kontrolünden geliyorum, keseyi gördükkkkkkkkkkk
iki hafta sonra kalp atışlarını duymak için çağırdı

ay tebrikler cnm, ben de birkaç saat sonra gideceğim.son adet tarihin ne zamandı senin? benim 12 haziran.. acaba ben de duyar mıyım yaa? ayy çok heyecanlıyım...maşallah cnm

merhaba arkadaslar benm 10nunda adet olmam gerekıyordu ama olmadım.halada olmadım test yaptım birkaç sefer nagetıf cıktı şişkinliğim çok fazla .ne dersiniz bendeki durum hakknıda

cnm benim de 2 kez negatif çıktı ama hamileyim kan testi en güvenlisi...ama ben 2 gün geçince yapmıştım, 10 günde çıkması lazım belki de...

arkadaşlar dr kontrolünden geliyorum, keseyi gördükkkkkkkkkkk
iki hafta sonra kalp atışlarını duymak için çağırdı
tebrikler cnm

Kızlar bende dun gece oğrendim hamile oldugumu. Daha cok yeni ama. 4. haftamdayım ben yaa. HCG 128 çıktı. Doktora 2 hafta sonra gideceğim. Randevu aldım o zamana. Cok heyecanlıyım degferim dusukmu kızlar

Kızlar bende dun gece oğrendim hamile oldugumu. Daha cok yeni ama. 4. haftamdayım ben yaa. HCG 128 çıktı. Doktora 2 hafta sonra gideceğim. Randevu aldım o zamana. Cok heyecanlıyım degferim dusukmu kızlar

cnm benim bildiğim değerlerin aralıkları çok geniş.. yani mesela 4. hafta 75 ile 2600 arasında.. düşük olmasının önemi yok, katlanması önemliymiş

tebrikler bu arada cnm

arkadaşlar ben kan testi yaptım hcg 9.32 çıktı şüpheli hamilelik dedi şaşırdım.hamileyimdir değilmi?

Bende 2 gün önce öğrendim beta 115 çıktı :)) çok garip bi duygu tüm duyguları aynı anda yasamaya basladım bile psikolojik galiba :) Allah eşime sabır versin :)Allahh ısteyen herkese nasıp etsınn şimdiden çok güzel bir duyguu bebişş :)

arkadaşlar ben kan testi yaptım hcg 9.32 çıktı şüpheli hamilelik dedi şaşırdım.hamileyimdir değilmi?

cnm 10a kadar vücut kendiliğinden yükseltebiliyormuş nadiren.. kaç gün geciktin? eğer daha erken yaptıysan hamilesindir, değer artacaktır.. ama gecikip de yaptıysan şüpheli olabilir.. 2 gün bekleyip yine yap, 2 katına çıktıysa sorun yok, hamilesindir...
hayırlısı olsun cnm..

hayırlısı olsun cnm.. ben de bir anda öğrendim ve sanki hazır değilim gibi oldu.. karmaşık duygular dediğin gibi.. güzelliklerle geçirelim hepimiz bu dönemi inşallah

Merhaba,

Son adet tarihim 24 Mayıstı benim. 3,5 haftaklıktı kan testinden öğrendim dün de gördüm bebeğimi. İnşallah sen de bu heyecanı ve mutluluğu yaşarsın ...

anladım cnm,saol , ben birazdan gidiyorum ben de zaten.. inşallah güzel haberler alırım, kızlar dua edin
çıkışta haber vericem..

hamilelik takvimine göre aramızda 1 gün var :)) ben ayın 30. da gidicem keseyi görmeye, sana da haber veririm :))

Bende Temmuzda ogrendım Kızlar 2 gun once hemde mucizevi bi şekilde Tedavi görüyordum
Rabbim gerek bırakmadan Bana verdi miniğimi
ilk bhgc 4600 kusur cıktı Tek kese gorundu dr bayramdan sonra gel dedı bakalım hayırlısı:)

merhaba kızlar benim sat 19 haziran bende 15inde eczaneden aldığım testle 16sındada hastanede kan testiyle öğrendim hamileliğimi.
doktor ilk olarak hcgye baktı hcg=210du yeni bir gebelik dedi.sonra ultrasonda baktı rahim ve yumurtalıklar gayet normal görünüyor dedi folik asit verdi. 23 tmmuz salıya idrara sıkışmış olarak gel daha iyi görünür dedi keseye bakıcak herhalde..
inşallah sorunsuz bir gebelik dönemi geçiririz hepimiz kızlarr...

bu idrara sıkışmış olarak gel daha iyi görünür meselesinede netten baktım hiç bişey bulamadım bitek benm gittiğim doktormu söylüyor böyle birşeyi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…