2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

merhaba cokkkk tatlı hamiş anneler.....sag saglım bebeişlerinizi kucagınıza alırsınız inşşşşş.......bakalım ben bu ay bu topike gelebilecek miyim

bende 12 temmuzda test yaptım vee ıkı cızgıyı gordum cok sukur.ama hersey o ıkı cızgıyı gormekle bitmiyormus.kese ve kalp atısı da cok onemlıymıs.bugun doktora gıttım ama kan testi yapmadı dr um ıkı hafta sonra gel kesene baklım dedı bugun baktı çok erken oldugundan gozukmedı ama rahim kalınlıgın ıyı dedi.inşş sevincimiz kursagımızda kalmaz musmutlu haberler alırız nasıl beklıycemm ıkı hafta sımdı ben onu dusunuorumm:18::18::18:

kızlar selam :)) ben de 12 Temmuz'da hamile olduğumu öğrendim :))))) çok heyecanlıyım yaaa :) Allah hepimizin doğumlarını tamamına erdirsin ve sağlıkla yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin innnşallah :))))))))

merhaba kızlar,
ben de yeni öğrendim.. kan testi yaptırdım. 3435 çıktı..
son adetim 12 hazirandaydı...
cuma günü için doktordan randevu aldım... kese görünür heralde di mi? kalp atışını ne zaman görebiliyoruz yaa?
ben haftaya cuma da tatile gidiyorum, 2 haftalığına

hepimize, sağlık ve huzurla bebişlerimizi kucağımıza almak nasip olsun inşallah

bende hamile olduğumu dün öğrendim idrar testınde adet gunum 13 temmuzdu ama geçtı haftaya pazartesı doktora gıtmeyı düşünüyorum kese görünür demı arkadaşlarrrrr?????????????????????????????????????????????????????????????????????*******

Hayırlı olsun arkadaşım benimde son adet tarihim 13 haziran, bende cuma günü dr a gidiyorum ve bende çok merak ediyorum kese görünür mü, kalp atışları duyulur mu ????????

Bir ayda kese görünüyor diye biliyorum ama kalp atışını duymak için 5-7 haftalık olması gerekiyormuş sanırım, bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

Bir ayda kese görünüyor diye biliyorum ama kalp atışını duymak için 5-7 haftalık olması gerekiyormuş sanırım, bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

ewetttt cnm bende oyle bılıyorum geç döllenme olunca gozukmuyormus kesee

Selam kizlar :)Aramiza yeni katılan arkadaşlar siz de hosgeldinuz :) Hayirly olsun hamilileginiz.. Allah hepimize saglikli evlatlar versin insallah.. Gebeligi ilk ogrenme heyecani superdir :) korunurken hamile oldugu dusunen bir arkadas vardi bize bilgi verebilir misin acaba, sonuc ne oldu ?? Biz de dogumdan sonra ne yapmamaliyiz dusunelim. Prezervatif saglikli bir yol degilse baska yontemlet deneyelim o halde.. Kizlar bir de 7. Haftama girdim ben bugun ufak ufak mide bulantilarim basladi birkac gundur siz ne alemdesiniz?

dün itibariyle çizft çizgiyi gördüm adete 4 gün var ama testler hamilesin diyo 2014 nisan annesi olcam nasip olursa

merhaba kızlarrr bende dün ögrendim hamile olduğumu :))cok mutluyum allah isteyen herkese nasip etsin tarif edilmez bi duygu kist tedavisi görüyordum umudumu yitirmiştim ve hiç ummadıgım bianda aldım haberi bugn tekrar kan vericem birdaha degerlere bakılacak hayırlısı bakalım...

cnm ben cuma günü gidicem, sana haber veririm göründü mü
son adet tarihi önemliymiş, benimki 12 hazirandı...

Hayırlı olsun arkadaşım benimde son adet tarihim 13 haziran, bende cuma günü dr a gidiyorum ve bende çok merak ediyorum kese görünür mü, kalp atışları duyulur mu ????????

ayy 1 gün aramız var hepimizinki hayırlı olsun cnm.. sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
cuma haberleşiriz o zaman kalp atışları için erken bence ama kese görünür heralde..

cnm ben de çok tecrübesizim.. cuma doktora sorucam bakalım pıt pıtları ne zaman duyarız diye...
size de haber veririm...

hoşbulduk cnm.. bende pek bir belirti yok henüz..

dün itibariyle çizft çizgiyi gördüm adete 4 gün var ama testler hamilesin diyo 2014 nisan annesi olcam nasip olursa Eki Görüntüle 757417
tebrikle cnm..

tebrikler hayırlısı olsun inşallah cnm, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi

temmuz ayı bitmeden inşallah bende hamileyim derim ALLAHIN izniyle burdan.çok istiyorum çoookkk.24 haziran SAT .bu ay 13 temuzda yumurtladım.umarım hayırlısıyla olmuştur.hafif bi kasık sancılanmam var.ama ara ara çok değil.eğer hamile kalırsan inşallah doğumum eşimin doğum günlerine denk geliyodualarınızı eksik etmeyin lütfen

ben daha 5. haftamdayım ıkı hafta sonra dr a gidicem inş.şimdilik şükür öyle bulantım yok hafif ama genelde buradan gördüğüm 6.haftadan sonra şiddetleniyor inş artmaz diye dua ediyorum.hayırlısıyla inş hepimizde keselerimizi görürürz kalp atışlarını duyarız veee saglıklı bir şekilde 9 ay sonra bbebişlerimizi kucagımıza alırız

aynıyız cnm seninle, ben de bugün 5+0ım..1 gün farkımız var.. inşallah sağlıkla geçiricez bu dönemi...
bulantı olsa da çekicez artık minnoşlar için değer, yeter ki sağlıklı olsunlar di mi

benımde 16 hazırandı haftaya pazartesı gıtmeyı dusunuyorummm haber ver cnmmm merak edıyorummm

ok, cuma akşamı yazıcam cnm, merak etme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…