2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

tebriklerrrrrrr:)

Cok şükür cok sevindim senin adına, inşallah bende gittiğimde keseyi görür ve kalp atışlarını duyarım... Cok değişik birşey ya bi yanda mutluluk bir yandan korku.. Kac haftalıksın?

korkma canım seninde hayırlı haberlerini duyarız.
benim ki 6 haftalık canım ama doktor iki haftasını adet öncesi dersek 4 hafta 3 günlük dedi. 19 temmuzda kalp atışlarını duyacağız inşallah.

Hepimiz bu tebriği hak ediyoruzz :)) Sen daha öndesin sanırım..Gelişmeler neler?? Mide bulantıları başladı mı :S

Cok şükür miğde bulantım kusmam yok, sadece üzerimde bi yorgunluk var ve başımı koyduğum an uyuyabiliyorum.. Sende nasıl geciyor? Merağımdan catlicam, 22 temmuzda randevum hem bebişi hemde kalp atışlarını inşallah ozaman göreceğim:)

Bebeğim bana anneliği hissettirdi 5 temmuzda hiç test yapmadan, sonra 6 temmuzda test yaptık iki çizgi bizi sevindirdi. Ardından 8temmuzda Beta-HCG 1068, 10 temmuzda 2694 :) 12 temmuzda da iki kese :) elhamdülillah çok şükür emeklerimizin karşılığını aldık

iki kese mi:) oyy:) ikiz mi seninkiler :)) hayırlı olsun

hepinizi tebrik ederim arkadaşlar, inşallah kucağnıza aldığınız günleri de kolayca görürsünüz:)

bi de kızlar, ben hamileliğimin ilk 4 ayında çok bulantı yaşadım hamileliğim zehir olmuştu resmen, ama şimdi düşünüyorum da belki o bulantıları yaşamasaydım bebeğe odaklanıp devamlı acaba iyi mi acaba kalbi atıyo mu acaba düşecek mi vs evhamlanacaktım devamlı, iyi ki de mide bulantılarıyla geçirmişim de böyle şeylerle kafamı meşgul edememişim... çünkü bebeğe odaklanıp evhamlanmak insanı çok yıpratıyor, buyüzden aklınıza hiç kötü şeyler getirmeyin hep olumlu düşünün, bebeğim sağlıklı hiçbir skıntı çıkmayacak diye gidin kontrollere... rabbim hepinizin gönlüne göre versin:)

Merhaba arkadaşlar 1 temmuzda test yaptım cift cizgiyi gordum 3 temmuz da doktora gittim beta hcg 270 çıktı bir hafta sonra gittim kese göründü cok şükür. Bundan 6-7 ay önce bos gebelik yaşadım tekrar ayni şeyleri yasamaktan cok korkuyorum onun icin hic sevinemiyorum kimseyle paylasamadim hamile olduğumu iki hafta sonra tekrar doktora gideceğim Allah nasip ederse kalp atislarini dinlemeye. Rabbim hepimize hayırlı hamilelik nasip etsin

kızlar meraba.. Allah hepimize bebişleri kucağımızda nasip etsin İnşallah.

benim daha günüm geçmedi.. aslında yumurtlama döneminde farkettim bişiler olduğunu, göğüslerim çok büyüdü ve acıdı. adetime 12 gün varken test yaptım :) negatifti :).. adetime 7 gün varken test yaptım biri pozitif biri negatifti :O.. neyse ertesi gün doktora gittik tabii sadece merak.. beta HCG 72 çıktı. hala adetime 6 gün var..
Şimdi forumu çok okudum sanırım mol gebelik, boş gebelik, dış gebelik en çokda kimyasal gebelik korkmaya başladım.. keseyide bebeğide görene kadar rahat yok :/

ayy canım tebrik ederim sağlıklı sıhhatli geçer hamileliğin inşallah hemde ikizzzz ne güzel doğal yollamı oldu ikizin bende çok istiyorum testim negatif çıktı gerçi kalpdamar ilacı kullanıyorum ilaç dewam ederken olamıycağını bilsemde insan ümitleniyor inşaaallah ağustosta bende diyicem hamileyimmm diyee

insanın aklına gelen başına gelir diye bir söz vardır ya ben bundan önceki gebeliğimde bunu yaşadım. boş gebelik geliyordu hep aklıma aynısı oldu. çok düşünmemeye çalış yoksa 7. haftaya kadar zaman çok zor geçer. ben elimden geldiğince başka şeylere odaklanmaya çalışıyorum.

yook öyle de değil.. kötü bişi olucak diye beklemiyorum, öyle hissetmiyorum .. Allah bilir, Allah verir Allah alır.. ben sadece korktum.. Gönlüm tabiiki sağ salim bir gebelik dönemi ve bebeğime kavuşmaktan yana.. Allah herkese böylesini nasip eder İnşallah..

Şimdi formulunu buldum.. okumuyorum artık belirtileri neymiş nasılmış.. Ha bide bende bu var hastalık hastalığı türünde bişi (endişe bozukluğu), hafif panik atak.. ama gayet iyi idare ediyorum..

Arkadaşlar maşallah yaaa, forum çok iyi gidiyorr..Çok renkli herkesss:))Belki de ortak değerlerimiz olduğu içindir.Hepimiz birbirimşzde az çok bir şeyler bulabiliyoruzz.Kafamızdaki sorulara yanıtlar arıyoruz...Tekrar tüm gebe ark.larımı kutluyırum.İkiz bebek bekleyen ark.ımı ayrıca kutluyorum :)) İnşallah yavrularımızın kalp atışlarını duyarız bir an önce ve her şey yolunda gider..Hepinizi sanal ortamdan virüssüz öpüyorum:))

İnşallah hep böyle devamm ederrr..Herkesin aynı olmuyor çünkü, bulantısız geçiren çok kişi var..Çok şükür benım de yok bulantılarım ama ilk günlerdeki iştahım da yok:) Eşim ilk olarak iştahımın açılmasınıdan anlamıştı hamileliğimi :)) Şimdi bebeğime programlanmış bir şekilde besleniyorum daha çok, yavruma faydalı olmaisteği ve görev bilinciylee.. Kalp atışlarını sen benden önce duyacakasın sanırım..Çok duygulu ve heyecanlı olacaktır emınım..Her şey güzel olacak :) Kaygılanma ve keyfini sür :))

Cümlemize maşallah sübhanallah arkadaşlar. Bende geçen hafta test yaptım adetim geçince ama daha kan testine gitmedim. Daha doğrusu perşembe günü gittikte saçma adreslere ve hiçbiri tahlil yapmayıp aile hekiminize gidin dediler. bende yarına bıraktım nasipse. Gebeliği öğrenince bende araştırmalara başladım tabi ama kötü kötü şeyler görünce benimde moralim bozuldu. İnsanın aklına olmadık şeyler geliyo. kafayı temiz bırakmak en güzeli de bunu kim başarabiliyo

iki kese mi:) oyy:) ikiz mi seninkiler :)) hayırlı olsun

hepinizi tebrik ederim arkadaşlar, inşallah kucağnıza aldığınız günleri de kolayca görürsünüz:)

evet canım ikizler hayırlısıyla :)

Doğal yollarla sayılır sadece tembellik vardı diye klomen kullanıyordum 3 aydır.

Merhabalar onxelikle hepinize hayırlı olsun. Saglikli bi sekilde bebislerinizi kucaginiza alırsınız insallah :) adetim 2 gun gecikti.nirmalde 28 günde ad3t olurdum hic sasmazdi. Prezervatiflw korunuyoruz.hic ihmal etmeyiz. 6 ay daha istemiyoduk bebek. Ya hamile olabilirmiyim acaba.kadiklarimda ve göğüslerimde agri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…