2013 Ocak Anneleri Dokuz Doğuruyor :) Doğum Hikayeleri ve Tablo

ayşecim canım benım inan okurken bıle cok duygulandım senı cok merak ettim neler yaşamışsın canım benım bıtanem allah yardıcınız olsun eşine acil şifalar versın canım cok methanetlısın sen senın böyle hayata sıkı sıkı tutunmam benı cok gururlandırıyor canım benım eşin iyi olacak emınım çünkü senın gıbı bır eşi var bebğin içinde tebrık ederim maşallah süpanallah cok güzel babasıda ıyıleşsin cok güzel günleriniz başlıcak bıtanem allaha emanet olun

ayşecim ağlayarak okudum hikayeni, zor günler geçiriyosunuz ama eşin kendine gelsin bu sıkıntıların hepsi unutulur gider inşallah... güzel haberlerini bekliyoruz cnm.

Cnm Allah yardimcin olsun okurken agladim ama eminim hepsi gececek esin iyilesecek. Sen birsuru sey atlattin hamileligin boyunca hepsi gecti bu da gececek. Tum kalbimle dua ediyorum Allah esini sana ve minik kiziniza bagislasin.

turkuaz benımde dun aksam hafif bir kan geldi ama nişan mı değilmi anlayamadım sümüksü bir akıntı degıldı ama hemen geçti geceden beri tetikteyim devamı olmadı aradım hastaneyi ağrınız varmı,suyunuz geldimi diye sordular tabi kan haricinde hiç bir belirti yok dedım beklemedeyim yani benim anlayamadığım bu nişan denen şeyin illa sümüksü kıvamdamı olması gerektiği

ayşe.....
oturdum bı güzel ağladım şimdi hala aglayarak yazıyorum..
vala çok çile çektin ne denir nasıl teselli edilir ki bilemedim ama zor birkaç gunun kalmış inşallah... her işte bir hayır vardır bebişin erken gelmesi belkı seni daha güçlü kılıyor, o minicik kızın üzüntünü hafifletmeye yardımcı oluyordur.... eşinde çıksın ve bıtsin bu üzüntülü sayfalar... hergunun bırbırınden mutlu geçsin,Allah hiç kotu gun yaşatmasın bir daha...

ayşe hanım gözlerim dolarak ağlayarak okudum ben de doğum hikayenizi..Eşinize acil şifalar diliyorum,inşallah bi an önce sağlığına kavuşur ve bebeğinizi birlikte öpüp okşar seversiniz.tüm dualarım sizinle.Allah bebeğinizi analı babalı büyütmek nasip etsin.

canım ben genelde yazmadan okuyanlardanım.ama yazdıkların,yaşadıkların gerçekten kaldırması çok zor şeyler.inana gözyaşları içinde sanki ben yaşamışım gibi okudum.allah yar ve yardımcın olsun.rabbim eşini de bebeğini de sana bağışlasın.inşallah güzel günlerinin de haberlerini alırız.

Ayşecim,neler yaşıyorsun biz buradan etkilenip nasıl ağladık.Sen çok güçlü bir anne ve eşsin.Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün eşinle bebeğinle,ailenle birlikte nice güzel ömürler işallah cnm

doğum hikayeni okudum çok duygulandım..Allah yardımcın olsun....umarım herşey gönlünce olur.eşin iyileşir ve o minik kıyafetleri birlikte giydirirsiniz.....

ayşe, ne kadar zor şeyler bunlar. "eşim hala bilmiyor" yazmışsın ya ağlaya ağlaya helak oldum. Rabbim sağlık versin üçünüze de
inş atlatacaksınız şu son günleri de
eşin sapasağlam yanınıza gelecek inş.

Ayşe kardeşim Allah eşine acil şifalar versin inşallah bebeğinizle beraber nice güzel yıllarınız olsun inşallah

Geçmiş olsun arkadaşım çok zor günler geçirmişsin okurken ağladım valla Allaahın izniyle eşinle bebeğinle güzel günler çok yakında biraz sabır üzme kendini bebeğinin sana ihtiyacı var

ayşe,okuyan herkes gibi ben de gözyaşlarımı tutamadım
bebeğin hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah eşinin bugün ki ameliyatı da başarılı geçer ve en kısa zamanda mutlu yuvanızda üçünüz sevgiyle yaşarsınız

arkadaşım ben bu topikten değilim
şöyle bir bakayım derken hikayeni okudum
ALlah eşini sana ve yavruna bağışlasın
bağışlayacak
Dua edeceğim siizn için.
Eşinin son ameliyatı iyi geçsin ve evinize dönsün yavrunuzla sağlıklı huzurlu bir ömür geçirin
Çok büyük geçmiş olsun
ALlah dermansız dert vermesin

canım hikayeni okudum rabbim kızına uzun ömürler versin , eşine saglık versin onu sana ve minik kızına bagışlasın dualarım eşinle ve sizinle inş.saglıgına kavuştugunu da okuruz burdan amin..

hakkınızda hayırlısı olsun canım rabbim hiçbir kulunu darda zorda bırakmasın kortuguna ugratmasın dua edelim bol bol inş.herşey çok ama çok güzel olacak amin..

Kasım 2012 annelerinin de duaları sizinle

dualarınız güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim

inşallah bu günleri ataltıcaz...Rabbim sabrını da veriyor demek ki dayanabildik...herseden sonra yavruma kavustum ınsallah

eşime de tekrar kavusurum Allah kımseyı sevdıklerınden ayırmasınnn

canim bogazimda hala bir dügüm okuduklarimin etkisindeyim hala. Rabbim ins en yakin zamanda hayalini kurdugunuz o 3 lü ailede muhabbet dolu anlari yasamayi nasip etsin. yavrun hayirli ols ins. dualarim seninle

ayşecim ağlayarak okudum hikayeni, zor günler geçiriyosunuz ama eşin kendine gelsin bu sıkıntıların hepsi unutulur gider inşallah... güzel haberlerini bekliyoruz cnm.

Cnm Allah yardimcin olsun okurken agladim ama eminim hepsi gececek esin iyilesecek. Sen birsuru sey atlattin hamileligin boyunca hepsi gecti bu da gececek. Tum kalbimle dua ediyorum Allah esini sana ve minik kiziniza bagislasin.

doğum hikayeni okudum çok duygulandım..Allah yardımcın olsun....umarım herşey gönlünce olur.eşin iyileşir ve o minik kıyafetleri birlikte giydirirsiniz.....

Ayşe kardeşim Allah eşine acil şifalar versin inşallah bebeğinizle beraber nice güzel yıllarınız olsun inşallah

Geçmiş olsun arkadaşım çok zor günler geçirmişsin okurken ağladım valla Allaahın izniyle eşinle bebeğinle güzel günler çok yakında biraz sabır üzme kendini bebeğinin sana ihtiyacı var

Kasım 2012 annelerinin de duaları sizinle

Ayşem ağlayarak okudum, Allah'ım sağlıkla kavuştursun eşine.
Ameliyattan güzel haberlerle çıksın.Yaşadığınız en son aksilikler olsun bunlar.
Tüm dualarım seninle canım arkadaşım.

Aysecim cok gecmis olsun bebegine kavusmana cok sevindim ama mutlulugunu tam olarak yasayamamissn cok uzuldum esinin durumuna yasadiklarin cok agir seyler allah sabrini versin sen cok guclu bi kizsin eminim bununda ustesinden geleceksiniz esin sen ve bebegin guzel gunler gororsunzu insallah dualarim sizinle

Canım yazdıklarını şimdi okudum çok üzüldüm bebeğin doğumunu babasının bilmeyişi beni çok etkiledi inşallah dilerim Rabbimden bu zor günleri bi an önce atlatırsınız eşinle ve bebeğinle huzurla geçer güzel günler gelir bi an önce inşallah Allah gücünü arttırsın bebişine kavuştun ne güzel canım inşallah eşin de düzelecek Rabbim sizi birbirinize bağışlasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…