2013 Ocak Anneleri Dokuz Doğuruyor :) Doğum Hikayeleri ve Tablo

cnm yaaa ağlattın beni çok duygulandım okurken..rabbim sanada bebişlerinede sağlık sıhhat versin inş. cnm

Sensiblegirl Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ,bahtları acık ,kaderleri güzel yazılsın oglullarının inşallah.

hayırlı olsun canım.darısı başımıza.öyle korkuyorum ki bişey olacakl diye bak sen ne güzel kavuşmuşsun...Allahım acılarını yaşatmasın.

Canım benimm gözün aydın.. Çok şükür sende bebişlerinde iyisiniz. Rabbim cc yavrucuklarınla beraber nice hayırlı uzun ömürler versin..
Yavrucakların çabucak toparlansın ve annesinin yanına geliversinler inşAllah..

canım Arkadaşım gözün aydın..Allah bebeklerini analı babalı büyütsün canım..doğum hikayeni ağlaya ağlaya okudum canım..en kısa zamanda toparlanır bebeklerine kavuşursun inş..seni çok öpüyorum..

Allah hepımıze hayırlı doğumlar nasip etsin....

Canım benim gözün aydın.. Rabbim cc yavrucuklarınla hayırlı uzun ömürler nasip etsin.. Çok şükür sen de bebişlerin de iyisiniz. Kuzucukların da biranönce toparlanıp annelerine kavuşurlar inşAllah..

Kızlarrr topikimiz hayırlı olsun. ay daha kasım ayında ilk doğum hikayemiz yazıldı bile.. :)
Rabbim cc hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin, bu topiki hep güzel hikayelerle dolduralım inşAllah..

nediyon kıs sen
inş hayal ettigin gibi gerçekleşir herşey
aglayarak okudum yazınızı
allah analı babalı büyütsün
hayırlı ömür versin rabbim
darısıda bizlere hepimize olsun inş.

"sensiblegirl" bebişlerine sağlıkla kavuşmuşsun maşallah. Rabbim erkenden gelişmelerini ve kucağına almayı da nasip etsin inşallah
Çok aceleci bebeklermiş. Benim de 2 gündür feci sancılarım var nedense. Cuma günü kontrolüm var devlet hastanesindeki kontrollerimi kesip doğum yapmayı düşündüğüm özel hastanedeki diğer doktorumuzla konuşmaya gideceğiz inşallah.

Rabbim yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Topiğimiz hayırlı olsun

Son düzenleme:

Canim masAllah size cok duygulandim dün okudum bugün yaziyorum gözlerim dolmustu okurken...

En kisa zamanda kavusursun insAllah bebislerine

Rabbim anali babali büyütsün isimleride cok güzel...

Sezeryan olmasina ragmen güzel gecmis dogumun ben sezeryandan cok korkarimda ondan :18:

Bizede dua et kolay dogum icin öptüm seni ve bebislerini

Allah bağışlasın, vatana millete ailesine hayırlı evlatlar olsunlar

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inş..
doğumunu okuyunca kendi doğumum geldi aklıma
yavruların biran önce toparlansın,anneleriyle evlerinde geçsin zamanları

Allah analı babalı büyütsün canım çok sevindim sağlıklı olmanıza tez zamanda kucağına al inşallah bebişlerini :) darısı bizim başımıza

Allah bağışlasın bebişlerini, okuyunca nasıl duygulandım ya.... darısı bizim başımıza inş:)

ben sizleri genelde okuyarak takip ediyorum ama bu yazıyı okuyunca dayanamadım :)) çok sevindim canım inşallah en kısa sürede bebişlerinide kucağına alırsınn :) darısıda bizlerin başına:)

ağlatın beni yemin ederim allaha çok şükür sağlıklısınız inş. biran önce yavrularınada kavuşursun allah sizleri ayırmasın ömür boyu darısı zamanı gelince bizlerin başına..

Bende Çorluluyum ,allah analı babalı büyütsün ,güzel bi doğum yapmışsın ne mutlu sana ,gerisi diğerilerin bizlerin başına ..
maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…