2013 Ocak Anneleri Dokuz Doğuruyor :) Doğum Hikayeleri ve Tablo

aaa kızcağız bebeğin hareketlerini daha yeni hissetmeye başlamıştı yahu :))
Rabbim hayırlısını nasip etsin

diğer arkadaş kim?
ayol bu ocak bebeleri çok mu aceleci ne

diğeride Sonalfer cnm nicki senemmm die değişmişti sanırım
ondada sancı çıkmış nst de oda hastanede

ikiside sağsalim atlatıcaklar inşallah

cok sükür sag salim atlattın insallah en kısa zamanda kucagına alırsın bebislerini bir an önce iyilesip bebislerinle koyun koyuna yatman dilegimle

Valla en heyecanlı filmden bile daha bir heyecanla okudum. :) Her şey daha da güzel olur canım umarım sizler için. Allah hayırlı, uzun ömürler versin bebeklerinize ve size.

ay canım benim yaaa darısı başıma...
çok duygulandım ohh demişsindir bi sağlıklı sıhhatli görünce onları.
Hadi bakalım artık kolay gelsin sana. en zorunu atlattın bence şimdi keyifli zamanlarınız başlar.
kendine ve bebişlerine dikkat et...

diğeride Sonalfer cnm nicki senemmm die değişmişti sanırım
ondada sancı çıkmış nst de oda hastanede

ikiside sağsalim atlatıcaklar inşallah

Ayyy canım yaa, o bana çok yakın biz aynı hastaneye aynı doktora gidiyoruz. Telefon numarası olan var mı? Ben onu arayım ziyaretine gideyim. Hastandeler mi acaba şu an? Şimdi bile atlayıp gidebilirim. Bilgin var mı cnm?

Canım tanıdığımız, bizim topikten birisi olduğun için mi bilmiyorum o kadar duygulandım ki okurken, ağladım.

Rabbim seni de, evlatlarını da korusun. Ne güzel çok problemli olmamış. Evlatların da iyimiş. Çok mutlu oldum.

Allahım nazarlardan saklasın

Allahım sağ salim kavuşturmuş seni ve bebeklerini canım,şükürler olsun.Sağlığınızın iyi olmasına çok sevindim,hep dua ettim sizin için.İnşallah cimcimeler de hızlıca büyür kucağına alırsın.Darısı bizlerin başına artık:)

en son bildiğim hastanedelerdi cnm serum takmışlardı geciktirmek için sonrasında haber almadım ama numarasıda yokki bende

Ayy dün gibi, ayşe şafak topiği açacağım dedi çoğumuz ya daha erken felan dedik...şafaklar sayıldıda doğumlar bıle başladı...ikizlerden başka doğan var mı ki şu ara

evet canım ya günler geçiyo bebişler doğucak da eşek kadar olcaklar bişey anlamıcaz galiba :)

amiin canım sağol :)

canım hoşgeldin hikayeni görünce çok mutlu oldum bu kadar rahat olduğunu tahmin etmemiştim ama rahat geçirmene sevindim :)

yavrularına da maşallah el kadar doğdular ama ses sistemleri maşallah full hd demekki inletmişler doğumhaneyi :) Rabbim sağlıcakla evinize getirip

ömür boyu şen sesleri ile huzur mutluluk duymanızı nasib eder inşallahh....tekrar hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün....darısı başımıza

Canimm okurken cok duygulandim gözlerim doldu ama mas bebislerinde sende iyisiniz cok sukur Allah bizede kolay dogumlar nasip etsin ins canim sende en kisa zamanda bebislerini kucagina alirsin ins

Canım gözün aydın,darısı bizlerin başına:)Allah'ım bebişlerini kucağına almayı nasip etsin en kısa zamanda:))

Canım çok geçmiş olsun, Rabbim bebişlerine sağlıklı, hayırlı, analı babalı uzun ömürler versin..

Aminnnn canım benim .rabbim yavrularına hayırlı ömürler versin.Analı babalı büyüsünler İnşallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin sağlıkla. okurken çok duygulandım etkilendim. bebeğin sesini duymak tüm agrıları sancıları alıyo sanırım.
sıra bizde artık :) darısı başımıza.

Canım benim, gözün aydın.. allah analı babalı büyütsün, acısını üzüntüsünü göstermesin inşallah..

bir solukta okudum, cok güzel ve net bir anlatım olmuş.. cok duygulandım okurken, ağlamaklı oldum hatta..

allahım bütün hamilelerin yüzünü güldürsün, kolay doğumlar versin inşallah..

oğulların da en kısa zamanda kucağında olsun canım, bir daha da ayrılık vermesin rabbim...(amin)

cnmmm maşşallahhh sana ve yakışıklı ikizlerine herşeyin yolunda olmasına çok çok sevindim inşallah biran önce 2 kilo olurlar ve kucağına alırsın doğum hikayeni ağlayarak okudum Allahım hepimize sağlıklı sıhatli doğumlar nasip etsin inşallahh ...

nasıl duygulandım,maşallah canım sağlıcakla atlattın..İnşallah sağlıcakla kucağına da almak nasip olsun..

Hayırlı ugurlu olsun cnım...Çok duygulandım yaaaa...Allahım bizlerede böyle güzel sakin doğumlar nasip etsin...İnş en kısa zamanda da yavruların seninle beraber olurlar...Tekrar gözün aydın cnm..Allah sağlık sıhat versin sanada bebişlerinide.........

cnm yaaa ağlattın beni çok duygulandım okurken..rabbim sanada bebişlerinede sağlık sıhhat versin inş. cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…