2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

eşinden dolayı gelemeyeceğini düşündüm ben canım :26:
allah razı olsun herhafta uğraşıyorsunn hakkını helal et
allah şu güzel günün hürmetine dualrımız kabul etsin eşine şifa versin iyi haberlerni almayı nasip etsin

Nisan annelerinin esleri,kuzucuklarin babalari bilhassa laternemizin kocası için;
Beraberce 12.000 ihlasa niyet ederiz ,sen kabul et Allah im...
Dertsiz•••1000
Umutege•••1000
Gorkemre•••500
BoO•••500
Mergen•••500
Dmt•••500
Sedagg•••1000
Voltaj•••1000
Katinamm•••500
Aaumut•••300
Toplam=6800

Son düzenleme:

Voltajcım ben şimdilik 500 alayım, haftasonu okuyup bitirirsem bir 500 daha alırım. Şimdilik 500 yazabilir misin?

canım ben de 500 alayım. niyete bayıldım yalnız :) ahh bu bizim kocalar onlara bile dua okuyoruz haberleri yok...

Voltaj bir de bişi sorucam: ihlas okurken her dua öncesi Bismillahirahmanirahim diyecek miyiz? Yoksa bir kere deyip okumaya başlayabilir miyiz? Soru biraz saçma olmuş olabilir( ama bilmediğim için sormak istedim..

Euzûbillâhimineşşeytanirracîm Bismillahirrahmanirrahim.

Ya Rabbî...

Evvel Hz.muhammed(sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.
Ya Rab ! Okumuş olduğumuz Salat-ı Tefriciyelerimizi ve diğer dualarımızı kabul eyle.

Ya Rabbi ! Bizleri cemi hata ve kusurlardan salim eyle.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burada bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimiz yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab ! Doğum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta hayırlı ve kolay bir doğum nasip eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere çaresin,biz aciziz;Sen veren,affedensin affet bizi Allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı sağlikla sıhhatle kucaklarımıza almamızı nasip eyle.

Ya Rab ! NİLGÜN,OFELYAM ve HİLAL annelerimize ve onların nazli kuzularına güç ver;onlara kolay doğum nasip eyle;evlatlarinin sıcacık nefeslerini duymayi,koklamayi nasip eyle.Sen bize bizden yakinsin..

Ya Rab ! NİLGÜN annemizin babasına,abisine ve ablasına şifa ver,yavrusu sağlıkla huzurla doğsun inşallah Allahım..

Ya Rab HİLAL annemizin dertlerine derman,hastalıklarına şifa ver;karnında yavrusuyla onu senden başkasına muhtaç etme yarabbim..

Ya Rab ! Annelerimizin çektikleri zorlukların mukafatını ver Allahım...

Âmin ...

Vel hamdulillahi rabbil alemin el-fatiha...

canım bende 1000 le başlayayım..

Rabbim dualarımızı duysun,hastalarımıza şifa versin inşallah..

Allah bu işe vesile olan ve okuyan herkesden razı olsun dualarımızı kabul etsin inşallah..

Nisan annelerinin esleri,kuzucuklarin babalari bilhassa laternemizin kocası için;
Dertsiz•••1500
Umutege•••1000
Gorkemre•••500
BoO•••500
Mergen•••500
Dmt•••500
Sedagg•••1000
Voltaj•••1000
Katinamm•••500
Aaumut•••300
Hanipeks•••1000
Ersnil•••1000
Perilous•••300
Temmuz•••500
Secilce•••500
Toplam=10600
Kalan=1400

canım bende 1000 le başlayayım..

Rabbim dualarımızı duysun,hastalarımıza şifa versin inşallah..

Allah bu işe vesile olan ve okuyan herkesden razı olsun dualarımızı kabul etsin inşallah..
Âmin canım elbette Rabbim bizimle.
Tatlım sana 7 kenzul arş gorevi veriyorum :))
Sen sadece onu oku.birde dünkü duaları .
Voltaj bir de bişi sorucam: ihlas okurken her dua öncesi Bismillahirahmanirahim diyecek miyiz? Yoksa bir kere deyip okumaya başlayabilir miyiz? Soru biraz saçma olmuş olabilir( ama bilmediğim için sormak istedim..
Yok hayatım euzubesmele ile başlayıp devam edersin,yarilayip bıraktığında tekrar çekersin...

Canım bana da 200 yazar mısın ? Yine perşembe günü biticek dimi

canım benim elbette okurum Kenzül Arş,şimdi hemen..
ama ihlasdan 50 tane okudum bile niyetlenip onları bari ekle olmaz mı

Dertsiz•••1500
Umutege•••1000
Gorkemre•••500
BoO•••500
Mergen•••500
Dmt•••500
Sedagg•••1000
Voltaj•••1000
Katinamm•••500
Aaumut•••300
Hanipeks•••1000
Ersnil•••1000
Perilous•••300
Temmuz•••500
Secilce•••500
Lena•••200
Laterne•••50
Toplam=10850
Kalan=1150

Son düzenleme:
okunuyor tatlım bu hafta sıra size geldi
hazırlıyorum birazdan onu da paylaşacağız

Yani onun için sormadım da ben dün yeni listeye 150 tane diye yazdırıp bugün okumaya başlamıştım da hani okunmuycaksa diğer duadan alıym diyecektim.Sevindim bize geldiğine

Canım banada 500 yazabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…