2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Canım az önce geçtim yerime, haber veremediğim için çok üzgünüm. Bitirmeye gayret ediyorum. Yarın sabaha bitmiş olacağını umuyorum. Eğer bitiremezsem kalan eksikleri sabah mutlaka bildiririm geç olmadan, erkenden.

Canım az önce geçtim yerime, haber veremediğim için çok üzgünüm. Bitirmeye gayret ediyorum. Yarın sabaha bitmiş olacağını umuyorum. Eğer bitiremezsem kalan eksikleri sabah mutlaka bildiririm geç olmadan, erkenden.

canım diğer arkadaşlarımızdan da rica ettim ilgilenmeleri için inşallah eksiğimiz kalmaz..
Allah kabul etsin şimdiden..

Kimin Kaç Tefriciyesi Eksik :

Naz...................................300
Bh8076..............................100

Canım benim dualar tamam dün bildirmeyi unuttum sabah bu saatte aklıma geldi kusura bakmayın.300 selati tefriciye ve 1 kenzül arş.ALlah kabul etsin inşallah.Onümüzdeki hafta da aynı alırım yine.kaç hafta kaldı okuyacağımız?çok öptüm herkese selam ve sevgiler.

laterna canım sadece bh8076 arkadaşımızın okuyacağı tefriciye kalmış. saat 10a kadar bekliyeyim bildirmezse ben okurum tatlım.

duayı kim bağışlayacak bilmiyorum ama eksiğimiz yok kızlar
ben ve dertsiz bh arkadaşımız haber vermediği için okuduk onun 100 tanesini onun okuduğunuda haftaya ekleriz:KK34::KK34::KK34:
allah dualrımızı niyetlerimizi kabul etsinnn

canım gelmişsin bende şimdi voltaja yazdım sen gelmeyebilirisin diye
duayı bağışlaması içinnn:KK34:

Dertsizim ve umutegem Allah bin kere razı olsun sizlerden boş bırakmamışsınız topiğimizi..
sabah nazın msjını gördüm kalan az olunca oğlumu yollayıp tamamlarım diye düşünmüştüm bende..

Allah tüm dualarınızı kabul etsin inşallah

canım gelmişsin bende şimdi voltaja yazdım sen gelmeyebilirisin diye
duayı bağışlaması içinnn:KK34:

yok bitanem öyle bşy olduğunda voltaja önceden haber veriyorum,Allah razı olsun hemen bağışlıyor..
dualarımız tamam olduktan sonra iki dakikalık iş ihmal etmem..
sağol tatlım benim Allah razı olsun tekrar

Dertsizim ve umutegem Allah bin kere razı olsun sizlerden boş bırakmamışsınız topiğimizi..
sabah nazın msjını gördüm kalan az olunca oğlumu yollayıp tamamlarım diye düşünmüştüm bende..

canım asıl senden allah razı olsun. her hafta uğraşıyorsun. kendi derdin sana yetiyor tatlım.
rabbim bugün hayırlı haberler duyması nasip etsin.

amin canım allah sendende razı olsunnn:KK19::KK19::KK19:

ben oğlanı doyurup yollayayım bağışlamasını yaparım..
birazdan görüşürüz,hepinizin cuması hayırlı olsun...

X