2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

canım ben de 400 alayım sıradakiler için, bir de ricam olacak arkadaşlardan. Görme alanımda bir kayıp var hamilelikte ortaya çıktı, mr çektirdim bşey çıkmadı ama sorun devam ediyor. Mr çektirdiğm için de üzgünüm zaten kuzumu boş yere elektromanyetk alana maruz bıraktım:KK43: Doktorlar bi teşhis koyamadı, zaten burda pek doktor imkanım da yok. Sizlerden ricam gözüm için de dua etmeniz, Allah doktorlara muhtaç etmesin anlamıyorlar da zaten, şifayı veren Rabbim. Hepimiz hayırla ve sağlıkla bebişlerimiz kucaklarımıza alırız inşallah. Maşallah ne güzel ilerliyor dua topiği, bana da sıra gelr mi acaba diye düşünürken bi baktım gelmş bile, güzel ağızlarınıza yüreklerinize sağlık. (İsmim Hilal bu arada arkadaşlar, dua ederken adımı söyleyebilirsniz)

sağol canım 127 çıktı çok şükür yokmuş gebelik şekerim. İnşallah sizler de iyisinizdir hep aklım sizde ama inan 1 dk bile vakit ayıramadım felaket kötü işler inşallah bu ay sonunda bitecek yoğunluğum ocağa sarkacağını bilmiyordum bu sene böyle oldu :KK43: sizleri çok özledim çok sağolun beni düşündüğünüz için kusura bakmayın dualar dışında haber veremedim hiçbirşeyi. Bu hafta için de yine 300 tefriciye ve 1 kenzül arş okurum cnaım benim.

Allah kabul etsin inşallah,ağzınıza sağlık fıstıklar..

Nazım geçmiş olsun inşallah şekerin iyi çıkmıştır tatlım;bu hafta hiç girmedin merak ettik seni :KK43:(

Euzûbillâhimineşşeytanirracîm Bismillahirrahmanirrahim.

Ya Rabbî...

Evvel Hz.muhammed(sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.
Ya Rab ! Okumuş olduğumuz Salat-ı Tefriciyelerimizi ve diğer dualarımızı kabul eyle.

Ya Rabbi ! Bizleri Cemi hata ve kusurlardan salim eyle.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burda bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimiz yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab ! Doğum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta hayırlı ve kolay bir doğum nasip eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere çaresin,biz aciziz;Sen veren,affedensin affet bizi Allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı sağlikla sıhhatle kucaklarımıza almamızı nasip eyle.

Ya Rab ! Hanipeks,Sevil84 ve Pembe33 annelerimize ve onların nazli kuzularına güç ver;onlara kolay doğum nasip eyle;evlatlarinin sıcacık nefeslerini duymayi,koklamayi nasip eyle.Sen bize bizden yakinsin..

Ya Rab ! Çektikleri zorlukların mukafatını ver Allahım...

Âmin ...

Vel hamdulillahi rabbil alemin el-fatiha...

Allah dualarimizi kabul etsin inşallah..
Allah razı olsun Voltajim♥♥

Laternem, bana bu hafta için de 100 Tefriciye yazar mısın? Bu arada geçmişi okudum, eşin çok daha iyiymiş maşallah:) En kısa zamanda tamamen iyi olacak inşallah.. Çok sevgiler..

canım dua topiğimize hoş geldin :)

tefriciyelerini okurken ne için niyet etmiştin?

canım ben önce kendime ve bebek bekleyen tüm herkese ayrıca da internetteki nisan anneleri grubu diye niyet ettim.
bugün de aynı niyetle öğleden önce 1 Yasin 1 Amme 1Cuma dün gece de 1 Vakıa süresi okumuştum.umarım niyetim doğrudur.

canım ben önce kendime ve bebek bekleyen tüm herkese ayrıca da internetteki nisan anneleri grubu diye niyet ettim.
bugün de aynı niyetle öğleden önce 1 Yasin 1 Amme 1Cuma dün gece de 1 Vakıa süresi okumuştum.umarım niyetim doğrudur.

canım Allah dualarını kabul etsin inşallah..
Tefriciye için kime okuyacaksak o kişi için niyetleniyoruz;ama arkadaşlarımız genel okuyacağımız için uygun derlerse 2 hafta sonra listeye okuyacağımıza ekleriz..
diğer dualarını ekledim ama bir yanlışım varsa arkadaşlarım düzeltsin lütfen :KK43:(

bu hafta arkadaşlarımız için dua almak istersen kaç tane okuyacağını buradan haber vermen yeterli..
tamamlamak için son gün perşembe saat 15:00
duaya başlarken sadece ismi geçen üç arkadaşımız için niyetleniyoruz..

canım Allah dualarını kabul etsin inşallah..
Tefriciye için kime okuyacaksak o kişi için niyetleniyoruz;ama arkadaşlarımız genel okuyacağımız için uygun derlerse 2 hafta sonra listeye okuyacağımıza ekleriz..
diğer dualarını ekledim ama bir yanlışım varsa arkadaşlarım düzeltsin lütfen :KK43:(

bu hafta arkadaşlarımız için dua almak istersen kaç tane okuyacağını buradan haber vermen yeterli..
tamamlamak için son gün perşembe saat 15:00
duaya başlarken sadece ismi geçen üç arkadaşımız için niyetleniyoruz..

ilk sayfadaki listelerden bahseidyorsun sanırım.birde tefriciyeler o haftaki üç kişi diğer dualar genel doğru anlamışmıyım.öyleyse ben de artık tefriciyeleri bu hafta sırası olan üç arkadaşa diye niyet ederim isimleri unutabilirim çünkü.ben adet söylemiyorum okuduktan hemen sonra girer yazarım en az 100 tefriciye her sferinde okumaya çalışıyorum.

bu arada hoşbulduk:)

ilk sayfadaki listelerden bahseidyorsun sanırım.birde tefriciyeler o haftaki üç kişi diğer dualar genel doğru anlamışmıyım.öyleyse ben de artık tefriciyeleri bu hafta sırası olan üç arkadaşa diye niyet ederim isimleri unutabilirim çünkü.ben adet söylemiyorum okuduktan hemen sonra girer yazarım en az 100 tefriciye her sferinde okumaya çalışıyorum.

evet tatlım Yasin'i tüm nisan anneleri için niyetlenip okuyoruz 41 olunca da bağışlamasını yapıyoruz:KK34:

canım bu hafta Nilgün,Ofelyam ve Hilal arkadaşlarımız için okuyacağız..

ben seni 100 okuyacakmış gibi ekliyeyim listeye o zaman yetiştiremezsen haber verirsin biz tamamlarız eksiğini..

Allah niyetini kabul etsin inşallah..

canım ben de 400 alayım sıradakiler için, bir de ricam olacak arkadaşlardan. Görme alanımda bir kayıp var hamilelikte ortaya çıktı, mr çektirdim bşey çıkmadı ama sorun devam ediyor. Mr çektirdiğm için de üzgünüm zaten kuzumu boş yere elektromanyetk alana maruz bıraktım:KK43: Doktorlar bi teşhis koyamadı, zaten burda pek doktor imkanım da yok. Sizlerden ricam gözüm için de dua etmeniz, Allah doktorlara muhtaç etmesin anlamıyorlar da zaten, şifayı veren Rabbim. Hepimiz hayırla ve sağlıkla bebişlerimiz kucaklarımıza alırız inşallah. Maşallah ne güzel ilerliyor dua topiği, bana da sıra gelr mi acaba diye düşünürken bi baktım gelmş bile, güzel ağızlarınıza yüreklerinize sağlık. (İsmim Hilal bu arada arkadaşlar, dua ederken adımı söyleyebilirsniz)

canım ben de sana hoşgeldin diyim. gözün inşallah en kısa zamanda düzelir benim de adım hilal.seni de tüm dualarıma eklicem adını unutmam yani:))

Laternacığım ben bu haftakî arkadaşlar için 150 tane tefriciye okuyacağım Allahım kabul etsin inşallah

Arkadaşlar Medet arkadaşımızın (Hilal) hamilelik sonrasında görmesinde sıkıntı oluşmuş;şuan için dr'lar bşy yapamıyorlar.. doğum sonrası geçer gibi konuşuyorlarmış.. niyetlenirken hem kolay doğum hemde şifa için niyetlenebilirsiniz..

Kim Kaç Tefriciye Okuyacak :

Laterne..........................200
Perilous..........................200
Ofelyam..........................164
Gulimier...........................350
Lena...............................100
Esrasm.............................100
Wosgi...............................200
Umutege...........................400
Hanipeks...........................204
Medet...............................400
Naz..................................300