2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

Kim Kaç Tefriciye Okuyacak :

Laterne...............200*
Medet.................400*
Docalan...............150
Umutege..............400
Ersnil...................400
Cherryfe...............150
Naz......................300
Pembe..................200
Perilous.................200
Hanipeks...............204*
Ofelyam.................164
Sernil.....................200
Secilce...................100*
Dertsiz....................200
Gulimier...................200
Voltaj......................200*
Vitamin....................200
Bebeci.....................200
Sedagg....................226
Wosgi......................150

Toplam Paylaşılan.....4444

Merhaba ben de tefriciye okuyabilirim sayıyı biz mi belirliyoruz ?

canım her hafta 3 arkadaşımız için okuyoruz;okumak isteyenler kaç tefriciye okuyacağını söylüyor paylaşıyoruz..
bu hafta ki tefriciyelerimizi paylaştık ama önümüzde ki hafta sernil,ofelyam ve medet arkadaşlarımız için okuyacağız..
cuma günleri bağışladığımız için perşembe gününe kadar dualarımızı tamamlıyoruz..
okumak istersen sayısını kendin belirleyip okuyabilirsin canım..

Canımcim bende okudum şimdi , yarin Abim gelecek Perşembe Bursa'ya yolcuyuz
Vaktim olmaz diye korktum uyku yokken okudum
200 dua okurken ezberledim sonunda duayı :KK16:

Punu arada bende Kur'an okuyabilmek için elifba yükledim buna ama alfabeyi ezberledim bir güzel sonra basında ortasında sonunda farklı okunuyormuş beceremedim gözüm korktu yapamam tek basıma dedim :KK43:
sen ne durumdasın ben kurs araştırcam inşallah bulurum

laternecim nisan anneleri topiğine tesadüfen baktım. "bh8076" adlı arkadaş şunu yazmış """dua topiğini bulamadım ben 200 tane okudum düşelim diycektim dahada okucam biraz yoğundum"""
Bana alınmayın ama bu tefriciyyeler biraz karışık okunmuyor mu? Yani ben daha başlamadan forumdaki kişiler adına niyet edip okuyorum, sonra forumdaki duayı okuyorum. Önceden bi ara okuyup da elimde şu kadar tefriciyye var satıyorum saaattım oluyor mu:)) Rabbim kabul etsin tabi kimin dualarının kabul olacağını o bilir de benimkisi bir fikir sadece. Önce arkadaşlara niyet, bitirince de bir dua okuyabiliriz sadece.

Laternecim 150 tamamdır. Allah kabul etsin,

Sanırım son iki haftamız kaldı dimi listemiz bitmeye yaklaştı..

400 adet tefriciyem tamamdır.
İki kerede Yasin-i Şerif okudum.
Bir adette kenzül Arş.

Allahım dualarımızı kabul eylesin inşallah.

Canımcim bende okudum şimdi , yarin Abim gelecek Perşembe Bursa'ya yolcuyuz
Vaktim olmaz diye korktum uyku yokken okudum
200 dua okurken ezberledim sonunda duayı :KK16:

Punu arada bende Kur'an okuyabilmek için elifba yükledim buna ama alfabeyi ezberledim bir güzel sonra basında ortasında sonunda farklı okunuyormuş beceremedim gözüm korktu yapamam tek basıma dedim :KK43:
sen ne durumdasın ben kurs araştırcam inşallah bulurum

Allah kabul etsin tatlım..

bende harfleri (başı-sonu-ortası dahil ) öğrenmiştim hatta üstün esreleri de öğrenmiştim ama bir aydır nasip olmadı devam etmek :KK43:(
tek başına gerçekten zor oluyor;yakınında cami yada bilen biri varsa yardım iste mutlaka..
Allah yardımcımız olsun tatlım;inşallah başarırız..

laternecim nisan anneleri topiğine tesadüfen baktım. "bh8076" adlı arkadaş şunu yazmış """dua topiğini bulamadım ben 200 tane okudum düşelim diycektim dahada okucam biraz yoğundum"""
Bana alınmayın ama bu tefriciyyeler biraz karışık okunmuyor mu? Yani ben daha başlamadan forumdaki kişiler adına niyet edip okuyorum, sonra forumdaki duayı okuyorum. Önceden bi ara okuyup da elimde şu kadar tefriciyye var satıyorum saaattım oluyor mu:)) Rabbim kabul etsin tabi kimin dualarının kabul olacağını o bilir de benimkisi bir fikir sadece. Önce arkadaşlara niyet, bitirince de bir dua okuyabiliriz sadece.

canım benim o arkadaşımız nasıl okuduğumuzu bilmediği için okumuş sanırım...
biz sana da anlattığım gibi kim için okuyacaksak onun için niyetleniyoruz;paylaşırken de ona göre paylaşıyoruz..
için rahat olsun yani :KK34:

X