2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

canım neden öyle diyorsun bence bu sormluluk çok güzel bir sorumluluk okumayan arkadaşın 100 tefriciyesinden 40 tanesini ben alayım olurmu?

hepinizden ayrı ayrı özür dilerim,benim yüzümden sıkıntıya girdiniz gerildiniz (
eksik kalacağını ve Voltajın sitede olmayabileceğini düşünemedim (
dün sabaha istifra ederek başladım ve yatana kadar tüm yediklerimi çıkardım;halsiz kaldim herhalde ki erkenden uyuyakalmama rağmen sabah kalkamadım dediğim gibi yetişmeme ihtimalini bu hafta hiç düşünmemiştim;yoksa mutlaka erkenden kalkar bakardım eksiği tamamlardım..

ne olur hevesiniz kırılmasın,çok hayırlı birşey yapıyoruz;burada hiç tanımadığımız halde birbirimiz için dua ediyoruz..
Hanipeksciğim tatlım son anda sana böyle bir yük yüklediğim için hakkını helal et nolur;Voltajın teli sende var nasıl olsa halledersiniz diye düşündüm (

okuduğumuz duaları tamamlamak için perşembe öğlen son olsun ki olur da bir sebepten yetiştiremeyen yada siteye girip bitirdiğini haber vermeyen olduğunda yerine elbirliği ile tamamlayıp bitirmek için vakit olur..

umarım özrümü kabul edersiniz;böylesine hayırlı birşey yaparken içinize azıcık bile olsa soğukluk girmesine vesile olduğum için çok üzgünüm (

canım ne özrü böyle bir organizasyonu yönettiğin için Allah razı olsun senden

kızlar bugünden paylaşalım hadi haftasonu tamamlamak isteyenler de nasiplensin bu hafta...
bağışlanacak isimler için listeden mi gideyim bu hafta önceliği olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarımız var mı gözümden kaçmış olabilir (

bu hafta Kenzül Arş eklemeyelim o zaman yada çok isterseniz 1'er tane ekleyim..
444 Salatı Tefriciye bağışlamak için Allah izin verirse kim kaç tane okumak istiyor :

Laterne...................444

kızlar aldığımız duaları tamamlamak için son gün perşembe öğlen olacak ( 14:00-15:00 gibi) ki yetişmediği durumda kolaylıkla tamamlayabilelim..

canım böyle olacağını sende bilemezdin özür dilenecek birşey yok bencede bundan sonra perşembe öğleden sonra netleşsin herşey ben 500 tane alayım canım eksik olursa alırım yine
geçmiş olsun sanada
şimdi nasılsın
kenzül arş da bence olsun çok güzel bir duaymış bir tane olabilir

ilk sayfadaki bu hafta bağışlanan duanın toplamı 4344 mu canım yoksa yanlış mı yazdın bi bak istersen

bence özel olarak isteyen yoksa sıralı gitmek daha iyi olur karışmaz hem liste:26::26:

Laterne..................................444
PeriLous.................................300
Mezopotamya..........................100
Umutege.................................500

TOPLAM PAYLAŞILAN................1344 Salat-ı Tefriciye

Kenzül Arş 1 tane okunsun isteyen varsa lütfen belirtsin;hepimiz birlikte karar vermeliyiz bu sayfada hepimizin emeği hepimizin sorumluluğu var..
emrivaki bir şey yapmak istemem...

ilk sayfadaki bu hafta bağışlanan duanın toplamı 4344 mu canım yoksa yanlış mı yazdın bi bak istersen

bence özel olarak isteyen yoksa sıralı gitmek daha iyi olur karışmaz hem liste:26::26:

bağışlama yaptığımız listeyi düzeltmedim tatlım daha,ekleyenin kim olduğunu anlamadan düzeltemedim biraz düzelteceğim onuda..

aciliyeti olan kimse yoksa sıradan gideriz tatlım,benim bilmediğim hatırlamadığım bir şey olmuştur,bir arkadaşımızın duaya ihtiyacı vardır belki diye sorayım herkese istedim

bu gün isimleri de veririz ki herkes rahatça niyetlenip okuyabilsin..

Bu hafta kimlere okunacak canım yine perşembe akşamına kadar değilmi ben şimdilik 200 alayım eksik kalacak olursa tamamlarız....

Bu hafta kimlere okunacak canım yine perşembe akşamına kadar değilmi ben şimdilik 200 alayım eksik kalacak olursa tamamlarız....

tamam tatlım 200 yazıyorum,kimlere okunacağını da 15 dakikaya kadar yazarım..
kimseden haber çıkmazsa listeden ilk üçe okuyacağız..

tamam tatlım 200 yazıyorum,kimlere okunacağını da 15 dakikaya kadar yazarım..
kimseden haber çıkmazsa listeden ilk üçe okuyacağız..

Canım ilk 3 e okuyalım bence,, Biz bunu sonuçta doğum için okuyoruz , acil durum olursa yasin filan okuyarak duamızı yaparız o kişiye,

Birde çünkü o kişiler görüp isimlerini yazmalı herkesler çıkmadan Haftasonu başlayacaklar için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…