2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

ben duamı tamamladım..Rabbim kabul etsin..kenzul arş-ı abdestsiz okumak istemedim..onu eklemezsin laternem.

OKUNMUŞ LİSTESİNDE EKSİK KALANLAR :

Naz.............................300 Salat-ı Tefriciye + 3 Kezül Arş
Hanipeks...................................................+ 3 Kezül Arş
Esrasm.........................200 Salat-ı Tefriciye + 3 Kezül Arş
PeriLois................................................... + 3 Kezül Arş
Katinam.................................................. + 3 Kezül Arş

Günaydın arkadaşlar. 2sini okudum die yazmıştım, üçüncü kezül arş duamı da okudum bitirdim laterneciğim.

Naz.............................300 Salat-ı Tefriciye + 3 Kezül Arş

Naz.............................100 Salat-ı Tefriciye + 3 Kezül Arş

Arkadaşlar ben çok gerildim ve stres oldum, yaptığımız etkinlik büyük sorumluluk, laternenin üzerindeki yükü şimdi anladım, Allah ondan razı olsun, oğlunu doktora götürmesi gerekiyordu ve çıkmak zorunda kaldı. Ben ilgilenirim dedim aradığında. Bir daha mı asla böyle bir sorumluluk almak istemiyorum. Sorumluluk alan arkadaşlar da eğer okuyamayacaksa (olabilir bu ayıp günah suç değil, hepimizin müsait olmadığı durumlar olabilir) bunu lütfen bir gün önceden bildirsin. Çok üzgünüm çok kötüyüm. Dua listesinden çıkmak istemekteyim. Herkese teşekkürler...

Euzûbillâhimineşşeytanirracîm Bismillahirrahmanirrahim.
Ya Rabbî...

Evvel Hz.muhammed(sav) bu kutlu Meclis'imizden haberdar eyle.O'na sonuz ve selam olsun.

Ya Rab ! El actık sana geldik,bu kutlu vazifeyi bizlere nasib eyledin elhamdulillah.Yüzümüzün akıyla çıkmamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Burda bulunan annelerimizin,doğmuş ve doğacak evlatlarını ; hayırlı,akıllı,azimli,ahlakli,vefali,saygılı Senin ve efendimiz yolunda faydalı olmalarını nasib eyle...

Ya Rab ! Dogum anında ;"Ya Rab bana yardım eden yok mu ?" diyen gebelerimize bir solukta dogum nasib eyle.

Ya Rab ! Sen çaresizlere caresin,biz aciziz.Sen veren,affedensin affet bizi allahım...

Ya Rab ! Sahipsizlerin sahibisin,doğumlarımızda bizlere sahip cik.Dogumlarimizi kolay eyle,evlatlarımızı saglikla sihhatle kucaklarımıza almamızı nasib eyle.

Ya Rab ! Mergen annemize miniciklerine,Secilce annemize nazli kuzusuna ve Dmt_ annemize nazli kuzusuna guc ver.kolay dogum nasib eyle.Evlatlarinin sicacik nefeslerini duymayi,koklamayi nasib eyle.Sen bize bizden yakinsin ya Rab! Cektikleri zorluklarin mukafatini ver Allahim...
Âmin ...
Vel hamdulillahi rabbil alemin el-fatiha...

canım neden öyle diyorsun bence bu sormluluk çok güzel bir sorumluluk okumayan arkadaşın 100 tefriciyesinden 40 tanesini ben alayım olurmu?

Canım nolduu, Yetişmedi mi dualar,

Bence biz her hafta yapmaktansa iki hafta bir 6 kişi için yapsak , Her hafta vakit ayıramayıp okumak zor olabilir , ani bir iş çıkar hasta oluruz veya vb...

Ve bu duayı zorla yapmakda doğru olmaz , Kimseye zorlanamaz. Ama öngörüm ilerde fireler olabilir ve bazıları için okunup bazıları için okunmayabilir...

Ne dersiniz? Ouma zamanı uzatalım mı ? , Laterne yede yardımcı olalım ve Gün belirleyelim , Cuma günü bugün kime okunacağı belirlensin , Ve ikinci hafta Çarşamba herkes bildirin durumunu ki eksikler olursada böyle sıkışmadan birgün de tamamlamak kalsın...Ve burdan karışıklık yapmadan Laterneye özelden mesaj atsın bitimeyen yada bitiren...
güzel bir eylem yapıyoruz seninde olmanı isterim.Her birimiz farklı yerlerden Dua alalım ,Kimin duası kabul olur bilinmez.İçimizden birinin ki kabul olsa ne büyük şans...

kızlar 40 tanesini okuyayımmı birşey söyleyin sonra hata yapmış olmayayım

Arkadaşlar sistemde sorun yok, işleyişimizde sorun var. Acele karar vermek değil bu, üzgünüm.

Yüksek voltaj teşekkürler bağışlama yaptığın için dualarımızı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…