2013 Nisan Anneleri Hediye Çekilişi Başlıyor

hanipeks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
2.511
5
Çoğu arkadaşımızın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu, artık organize olma vakti :)

Bu topikte buluştuk kaynaştık, birimizin mutluluğuyla mutlu olduk, diğerimizin hüznünü de yaşadık aynı anda. Bebeklerimizi yeğenlerimiz yerine koyduk, bunun sonucu olarak da hediye çekilişi yapan mart annelerinden esinlenip biz de kendi organizasyonumuzu yapmaya karar verdik.

Güzel anneler, çoğu arkadaşımızın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu, artık tam anlamıyla organize olmanın vakti geldi.
Çekilişmize katılmak isteyen arkadaşlarımız listemize isimlerini yazdırıyorlar. Bana da özel mesajla adres bilgilerini gönderiyorlar. Ben kura çekip, eşleştirme yapıyorum. Daha sonra özel mesajla hediye gönderecekleri adresleri bildiriyorum ama kimin kime çıktığını sadece ben biliyorum. Siz sadece kime hediye göndereceğinizi biliyorsunuz ama size kimden geleceğini bilmiyorsunuz.

Bir tarih belirleyeceğiz ve o tarih aralığında hediyeler yollanacak. Bu arada Yüksek Voltaj da kim kime çıktı tahminlerini yapacak :KK1: Hediyeleri ellerine geçen arkadaşlarımız da fotoğraf çekip formumuza koyuyor. Heyecanla sohbetimize devam edip renkleniyoruz.

Hediyelerin limiti 25-50 TL arasında olsun. Son katılım 29 KASIM, Eşleşmeler ve Adresler 30 KASIM'da sizlere özel mesaj ile yollanacaktır. Hediye Gönderim Tarihi 17-21 ARALIK. Daha önce ya da daha sonra göndermeyelim ki herkesin eline aynı tarih aralığında geçsin.

ArkadaşımızYeğenimizŞehirAdres Durumu
hanipekserkekAdanaverdi
wosgierkekizmirverdi
PeriLouskızİstanbulverdi
laterneerkekEskişehirverdi
derineserkızİstanbulverdi
ersnilerkekİstanbulverdi
zapzupkızİzmirverdi
ofelyamkızİstanbulverdi
tuncsserkekAnkaraverdi
somewherecolderkekAnkaraverdi
sedaggkızEskişehirverdi
sernilkızBursaverdi
egomegoerkekSivasverdi
BoOkızAnkaraverdi
gorkemrebelli değil :)İzmirverdi
Bebecierkekİstanbulverdi
LimonluParfekızİstanbulverdi
Mezopotamya82kızMardinverdi
nemu3455erkek - kesin değilİstanbulverdi

Son düzenleme:
canım mesaj kutun doluymuş:)mesaj göndermeye çalıştım önce silmesi lazım dedi ben karışmam:)

ellerine sağlık tatlım:KK16:
ayyy yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun inşallah:KK16:
yeğenlerimizn hediyelerini buradan takip edeceğiz demek:KK16:

Bence muhteşem bir organizasyon olacak.
Düşünsenize aylardır konuşuyoruz,sevincimizi üzüntümüzü paylaşıyoruz.
Gelecek hediyenin ne olduğunun hiç önemi yok.
Ama evde olduğumuz belkide yoğunlukdan birbirimizden habersiz kaldığımız zamanlarda hediyeyi gördükçe
gülümsiyeceğimize ve bugünleri hatırlıyacağımıza eminim.

canım mesaj kutun doluymuş:)mesaj göndermeye çalıştım önce silmesi lazım dedi ben karışmam:)

Sildim canım eski mesajları :KK34:

ellerine sağlık tatlım:KK16:
ayyy yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun inşallah:KK16:
yeğenlerimizn hediyelerini buradan takip edeceğiz demek:KK16:

​Amin canım, yeni bir heyecanımız oldu :)

Bence muhteşem bir organizasyon olacak.
Düşünsenize aylardır konuşuyoruz,sevincimizi üzüntümüzü paylaşıyoruz.
Gelecek hediyenin ne olduğunun hiç önemi yok.
Ama evde olduğumuz belkide yoğunlukdan birbirimizden habersiz kaldığımız zamanlarda hediyeyi gördükçe
gülümsiyeceğimize ve bugünleri hatırlıyacağımıza eminim.

Ben de çok heyecanlıyım
:KK24:

anaaaamm süpppperrr olmuş bu :))
tarih aralığını ne zaman belirleyeceğiz? herkes o tarihlerde mi göndercek? patır patır kargolar geldikçe heyecanlanırım ben :))

canım benide listeye eklermisin bende şuan özel msj gönderemiyorum ilerleyen günlerde bildiririm bilgileri.

çok güzel olacak ya, şimdiden heyecanlandım. ilerleyen aylarda, kendime ,bebişime ve foruma daha çok zaman ayırabileceğimi düşünüyorum. bana kim çıkacak acaba???????????

maşallah hadi bakalım hayırlı olsun,:nazar::nazar::nazar:
şubat ayında olabilir,martta erken doğumlar gerçekleşebilir çünkü
hediye fiyatıyla ilgili bi sınırlama olacak mı peki ?

Beni eklememişsin kuzum:KK12:

Canım liste yapmak çok karmaşıkmış, yavaş yavaş yapabiliyorum, dün çıkmadan ekledim canım.

anaaaamm süpppperrr olmuş bu :))
tarih aralığını ne zaman belirleyeceğiz? herkes o tarihlerde mi göndercek? patır patır kargolar geldikçe heyecanlanırım ben :))

Pıtır pıtır gelecek ciciler
:KK16:

canım benide listeye eklermisin bende şuan özel msj gönderemiyorum ilerleyen günlerde bildiririm bilgileri.

​tamam tatlım ekliyorum hemen

benim aklıma cin fikirler geliyor ama bakalım; ben hediyenin içine belki bir tane de süpris saklayabilirim diye düşündüm. bir kaç tane şey var aklımda ama hangisini uygulasam karar veremedim :)

benim aklıma cin fikirler geliyor ama bakalım; ben hediyenin içine belki bir tane de süpris saklayabilirim diye düşündüm. bir kaç tane şey var aklımda ama hangisini uygulasam karar veremedim :)

Cin fikirlerini paylaş bakiyim sen benimle hihihihiii:KK76:

Hanipekscim ellerine sağlık kuzucum...
Çok heyecanlı olacak kesinlikle =)=)

X