2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
bende sizdenim maalesef:KK14: iki testde yüksek cikti pazartesi diabet uzmanina gidicem artik doktorum gönderdi, one derse ona göre insülinmi dietmi karar vericek kendi kendime seker testi yapmayi göstericekmis filan, nasil düser bilmiyorum ama bikacgündür sabahlari bibardak sicak süte tarcin katip iciyorum sonra netten baktim tarcin sekeri dengeliyomus hatta biraz balda ekledim ama sanki iyigeldi gibi.. Allah yardimcimiz olsun

amin.Allah sizinde yardimciniz olsun gercekten ben suan hastanedeyim 100 luk sonucumu bekliyorum dahiliyeci ona gore karar vericez insulin tedavisine dedi bakalim ne cikicak yanliz benim 2 gundur diyet ve yuruyuslerim ise yaradimi bilmiyorum ama 50 likte aclik 114 cikmisti 100 lukte 96 dusmus cikti insallah toktukta duserde diyetle kurtulurum insallah sende diyetle dusurebilirsin tarcinida arastiricam tesekkurler...( bu arada lutfen butun hamileler giydiginiz ayakkabinin kaymamasina dikkat edin ve kesinlikli yaninizdakinin kolundan ayrilmayin bugun hastane kafesinin kapisinin onunde 8 bucuk aylik bir kadin gozumuzun onunde ayagi kayarak fena halde dustu esimde yetisti kocasiyla beraber kaldirip doktora goturduler bilmiyorum neoldu ama cok fena dustu benimde sinirlerim bozuldu kadini o halde gorunce oturup agladim valla aman dikkat kis hamileleri )

Günaydın herkese. Ne güzel kıyafetler alınmış,hazırlıklar tamamlanıyor.Kızlar benim kızm 1 haftadır filan yavaş hareket ediyor seyrime gibi sadece. Sizinkilerde durum nasıl.Haftasonu gideceğim doktora da. Acaba erken mi gitsem.

Benimkide oyle canim bikac gundur belki bir haftadir tekme falan cok nadir dedigin gibi seyrime gibi kipirdiyo. Buyukte nasil.olmustu hic hatirlamiyorum.hatta esime soyledim dr a gidelim istersen dedi.sen de gidersen bi sor sonucu yaz bende yazarim

Sudee canim iyi fikir ama dogumdan sonra 1gun bile cok isine yaricak eger cok kotu degilsen senelik iznini sonraya birak derim ben*

ayy evet gördüm çok güzel şeyler var... bende cumartesi günü önce temizlik sonra koştuararak ikeaya gidince kasıklarım çok ağrıdı.
normalde gece 11den sonra benimki oynamaya başlıyor o gece hiç oynamadı korktum sonra yorulduğumdan olduğunu düşündüm ertesi
gün fıldır fıldırdı zaten :KK1: mide yanmam bazen oluyorda şu aralar gaz sancım yok . acaba üşüttün mü? çünkü ben üşüttüğümde çok oluyordu.

bende şuan 28. haftayım ama 32. haftamda izne ayrılmak istemiyorum. hem biraz daha çalışayım diye.

o yüzden 37. haftada çıksam diye düşündüm. bir de aklıma şöyle bi çakallık geldi. 15 gün yıllık iznim var.

35. haftada 15 gün iznime çıksam tabi sağlığım el verirse, sonra da döndüğümde raporum başlatsam aslında sizce nasıl fikir?

3 hafta önce mecburi ayrılıoruz istesende istemesende die biliorum ben onu nasıl yapcan canım bende senelik iznimi sonra kullanırım diorum 1 ay da o var 1ayda rapor felan bişeler ayarlarız inşallah bence 9 ay olmalı bu doğum izni :) bide erken doğum yaprsan iznin yanıomu acaba bi bilgin varmı bu konuda acaba

selam canim hosgeldin.ne zamandir ugramiyordun.kayra sen ozpolat ve diger kizlar...ozledik sizi:KK16::KK16:gecmis olsun.dikkat et.ben daha qrip olmadim cok sukur ama kusuyorum devamli.sona dogrumu alicaksin.:KK53::KK53:yorulmazmisin.:KK53::KK53:

hosbulduk canim sagol, internetimiz yoktu ne zamandir, cok sukur baglandi yeniden, ben de cok ozluyorum burayi sizleriEn Büyük KK dur insallah daha neler paylasicaz burda, bebislerin uyumadigi uykusuz geceleri bile belki :KK16: demek sende bulantilar gecmedi hala, bende de uzun sure ac kalinca bulanti oluyo, Allah kolaylik versin canim, ay ne biliim aslinda boyle resimleri sizin alisverisleri filan gorunce cok hevesleniyorum ama son donemde biraz hareketli olmak dogum icin daha iyi, insallah zamaninda gelir miniklerde hazirliksiz yakalanmayiz:KK1:

ilk fitili idrarda enfeksiyon çıktığında kullandım.. akıntı bende de var ama kokusuz, kaşıntısız ve beyaz olduğu için endişelenmedim. doktora bi söylim ben de. ama fitil vermesin yaaa...
bişey daha dicem kızlar.. sizin hiç alt bölgenizde ağrı oldu mu? benim dün yorgunluktan olsa gerek kötü bi ağrı yaşadım.geceleri de karnımla birlikte ağrıyo. dr.a bunu da sorucam. aranızda soran varsa ne cevap aldı acaba!

canim bebek agirlasti artik baski yapiyo asagiya, ben de cok ayakta kalinca oluyo, belim, ksiklarim, bacaklarimin vucudumla birlestigi eklemler feci sizliyo, mumkun oldugu kadar sol tarafa yatip dinlenmek lazim, gecmis olsun.

Günaydın herkese. Ne güzel kıyafetler alınmış,hazırlıklar tamamlanıyor.Kızlar benim kızm 1 haftadır filan yavaş hareket ediyor seyrime gibi sadece. Sizinkilerde durum nasıl.Haftasonu gideceğim doktora da. Acaba erken mi gitsem.

Insallah korkulacak birsey degildir, bazen pozisyon degistiriyorlar, sirtlari disa donuk ayaklari ice donuk olunca tekmeler hissedilmiyo pek, ama bence bi doktorunu aramanda da fayda var, aklinda kalicagina ici rahat eder:KK49:

Merhaba Mart Anneleri,

27. haftadayım, oğlumuzun tekmeleri artık dışarıdan görülebiliyor ve hatta çok sağlam tekmeler atıyor bazen canımı yaktığı bile oluyor :)
Cumartesi günü sabahtan şeker için test yaptırmaya gittim feci bir gündü, Allah'tan sonuçlar iyi çıktı da bir daha böyle birşey yaptırmayacağım.
Son yudumda istifra etmek üzereydim. 75 ml. glikoz verdiler :KK43: iğrençti!!!

Hamilelik boyunca en çok zorlayan şey buydu sanırım beni gerçi önümüzde daha zorlu dönemler bile olabilir...

güzel fikir fakat eğer doğumdan iznin bittikten sonra işe döneceksen,döndükten kısa bir süre sonrada kullanabilirsin.hemde bebişinle zaman geçirmiş olursun

Sudee canim iyi fikir ama dogumdan sonra 1gun bile cok isine yaricak eger cok kotu degilsen senelik iznini sonraya birak derim ben*

ya aslında bende doğumdan sonra kullanmak istiyordum. yalnız işe dönmeyebilirim. benim bölümümde şuan sıkıntı var.
işe dönüp dönmeyeceğimde belli olmadığı için böyle düşündüm aslında. yada dediğiniz gibi işe dönmesem bile raporum
bitince 15 günlük iznimi de ekler kullanır öyle ayrılırım. eşim 1 yaşına kadar en azından bebekle kalmamı istiyor. işsizlik maaşından faydalanırım,
zaten bebekle daha çok vakit geçirmek son haftalara kadar dayanmaya çalışıcam :emir_bebek:

3 hafta önce mecburi ayrılıoruz istesende istemesende die biliorum ben onu nasıl yapcan canım bende senelik iznimi sonra kullanırım diorum 1 ay da o var 1ayda rapor felan bişeler ayarlarız inşallah bence 9 ay olmalı bu doğum izni :) bide erken doğum yaprsan iznin yanıomu acaba bi bilgin varmı bu konuda acaba

yok canım mecburi değil. 32. haftada çalışabilir raporu verirse doktorun yani sağlığımız iyi olursa, en son 37. haftaya kadar çalışabiliyoruz.

ama 37. haftadan sonra istesende çalışamıyorsun. kesinlikle 9 ay olmalı bu izin katılıyorum :KK1: ocakta 6 ay yasası çıkacak diye söylentiler var

ama nerdee hiç umudum yok artık. keşke çıksa. senin şu erken doğum muhabbetini bende çok merak ediyorum cevap bulamadım. bi ara sgkyı arıcam.

mesela 31. haftada doğum yaptım ne olacak dime :26:

herkeslere merhaba güzel annelerr....

evettt biz şekercikle cumartesı günü havuzlu handa bulustuk ve alısverısımızı yaptık :21:eşlerimiz bnm annem kayınvalıdem ve teyzem olmak uzere kalabalık ama cok keyıflı bır gun gecırdık...sizlerlede paylasmak ıstedım umarım faydası olur fıkır olur.. resımlerı eklıcem ama ondan once sunu belirtmek ısterım nakıtte %10 ındırımınız oluyor kasada bıze gayet uygun ve hesaplı geldı tum urunler, ayrıca aradıgınız her seyı bır catı altında bulmakta ayrı keyıf cunku bız anladık kı artık gezme ve dolasma zamanımız gecmıs sızlere tavsıyem eger bu sekıdle toplu alısverıse cıkıcaksanız bızım gıbı en gec 29. haftanızda cıkın cunku ınanın rutın hayatımızda anlamasakta artık 4-5 saat ayakta kalmalar ve gezmeler bıze gore degıl günün sonunda cok yorulmustuk..bır ayrıntı daha havuzlu hana gıdıceksenız yanınıza su ve yıyecek bıskuvı gıbı seyler bulundurun cunku cevresınde yemek yıyecegınız bır yer yok sahıle kadar yurumek zorundasınız...
şimdi resimler ve aklımda kalan fıyat ve detayları paylasıcam canlarım umarım işinize yarar:KK34:

ılk resımdek sebamed set 75 tl pişik kremı dahıl degıldı onu ayrıca aldık...
2. resımdekı havlulardan mavılı olanın ıcınde dıkılı tulbentı var suyu daha ıyı emiyormus yanılmıosam 20 tl olması lasım tanesının
3. resımdekıler penye battanıye tanesı 20 tl yıne bnm evdede oldugu ıcın 2 adet aldım ..
4. resımde sırayla chicco biberon temızleme fırcası, emzık kutusu ,chicco emzık ,chicco bıberon cam 17tl, chıcco sunger 11 tl,avent gogus ucu,tırnak makası 10tl ,ılac kasıgı,tarak, ondekıler suya gırebılen termometre ve alıstırma bıberonu sanırım onu kayınvalıdem atmıs sepete :)
5. resımde en bastakı pakettekı beyazlar hastane ıcın tek kullanımlık külot paketı 5 tl idi sanırım ,organık emzırme sutyenı bunlarda 15 tl gıbı bır fıyat bıde hamıle külodu
6. resımdekıler port bebe acık olanı daha şık dıe hastane kontorllerınde ve dısarı cıkarken kullanmak ıcın aldım yanındakı pakettekıde aynısı desenı farklı evde ve gece uyuturken kullanıcam onunla besıge yatırmayı dusunuorum yenı dogana yorgan kullanılmaz deyınce bı kac kısı yatırmak ıcın bunu uygun gordum tanesı 19 tl
7. resımde yan yatırma yastıgı, bel destegı ,nevresım ve emzirme yastıgı..
8. resımdekı sepetın ıcındekıler kese ıcıne badem sekerı koyup eve gelen mısafırlere dagıtılacaklar bır kesede 12 adet var tanesı 83 kurusa falan gelıyor sanırım paketı 10 tl...
9. resımdekı mevlut kundagı 40 mevludunde buna koyup elden ele dolastırılırmıs bebek dolaştırırmıyım bılmıorum ama tam mevlütlük bişi teyzecıgımın sepete attıklarından :)
10. resımdekı kısa kollu gecelık ılerleyen reımlerde pıjama takımım var onun sabahlıgıyla kullanırım dıe ev ıcın aldım 40 tl
11. resımdekı lansınoh urunlerı klasık :) göğüs pompası ben ılk etapta manuel aldım süt durumuna gore gerek olursa elektrıklısınıde alıcam 40 tl,gogus kremı 29tl gogus pedlerı kutusu 5 tl 24 adet var ıcınde sanırım ve sut saklama posetlerı...
12. resım alt acma mınderı ev de kullan atlardan kullanıcam ama bunu yıne dısarıda ve mısafırlıkte kullanmak için aldım dıyebılırım :)
13. resımdekı pıjama takımlarının bn mavısını sekercık pembesını aldı takımı 80 tl dısarda 140 tl oldugunu duyduk alanlardan :)
14. resım pıjamaların acık halı:)
15. resım içine badem koyucagım keselerın yakından görünümü...
16. resım bakım ürünlerini koyucagım sepet bunuda cok begenerek aldım 40 tl idi sanırım ...

$37084_10151187233269562_512626901_n.jpg $44684_10151187233864562_398750351_n.jpg $60740_10151187233804562_1936017653_n.jpg $67005_10151187233484562_1186209690_n.jpg $67993_10151187233339562_1523813087_n.jpg $154627_10151187233759562_1057938723_n.jpg $222217_10151187234189562_512668426_n.jpg $224907_10151187233009562_1906167735_n.jpg $262758_10151187233614562_1927452313_n.jpg $382170_10151187233969562_688233901_n.jpg $397139_10151187233159562_1374551942_n.jpg $406606_10151187233709562_676075884_n.jpg $406726_10151187233899562_1598930878_n.jpg $481540_10151187234014562_577535215_n.jpg $483610_10151187233059562_1468038476_n.jpg $537641_10151187233549562_41587669_n.jpg

güle güle kullan canım benim hepsi biribirinden güzel. hepsini tek tek inceledim kıskançlığımdan :KK19:

bende biran önce alışverişe çıkmalıyım :KK1: fiyatlarıylada yazmışsın supersin valla.

hiç portatif bebeğin yatabilceği sepet tarzı birşeyler gördünmü? yatak odamda yakınımda yatıracağım da.

beşiğin haricinde. ufak birşey oto koltuğu boylarında.

keşke çıksa. senin şu erken doğum muhabbetini bende çok merak ediyorum cevap bulamadım. bi ara sgkyı arıcam.

mesela 31. haftada doğum yaptım ne olacak dime :26:

Doğum sonrasına devrediyor canım bildiğim kadarıyla. 31'de doğum yaparsan 8 haftan birden devreder, doğum sonrası 16 hafta iznin olur diye biliyorum. Ama yine de 31de falan doğum yapmayalım inşallah :)

güle güle kullan canım benim hepsi biribirinden güzel. hepsini tek tek inceledim kıskançlığımdan :KK19:

bende biran önce alışverişe çıkmalıyım :KK1: fiyatlarıylada yazmışsın supersin valla.

hiç portatif bebeğin yatabilceği sepet tarzı birşeyler gördünmü? yatak odamda yakınımda yatıracağım da.

beşiğin haricinde. ufak birşey oto koltuğu boylarında.

saol canım benım.. dedıgın gıbı bısı gormedım ama neden bakmadım aramadıgım ıcın yoksa arabalar ana kucakları besıklerın oldugu bı yer vardı orda muhakkak olabılır ara bır sor ıstersen bebeçeyizsarayı yaz cıkar teldede cok ılgılıler bılgı verırıler canım

Oohhhh mihs tamamladın sen herşeyi bakıyorum daaaaaa
Oda da hazırır
EDLİN biz ne yapacağız böyle yata yataaaaaa

Merhaba Mart Anneleri,

27. haftadayım, oğlumuzun tekmeleri artık dışarıdan görülebiliyor ve hatta çok sağlam tekmeler atıyor bazen canımı yaktığı bile oluyor :)
Cumartesi günü sabahtan şeker için test yaptırmaya gittim feci bir gündü, Allah'tan sonuçlar iyi çıktı da bir daha böyle birşey yaptırmayacağım.
Son yudumda istifra etmek üzereydim. 75 ml. glikoz verdiler :KK43: iğrençti!!!

Hamilelik boyunca en çok zorlayan şey buydu sanırım beni gerçi önümüzde daha zorlu dönemler bile olabilir...

Benim de şeker yüklemem iğrençti. Kusmasak için zor tuttum kendimiiiii. Oğlum tatlıyı sevmiyo zaten bir de aç karna kötü olmuştum. Beni sandalye ile aldılar sonra yatırdılar. Ölçüm yapılır yapılmaz çubuk kraker yedimmmm.

öncelikle bebeğimin ilk kıyafetleri ile ilgili güzel temennilerle sayfamızı renklendiren; JELALE, PAPATYA50,OZOKUN,2013,ADANAM,
SKNR82 ve ismini yazamadığım herkese çoooookk ama çoooook teşekkür ediyorum. eksik olmayın inşallah..

galvaniz cnm bahsettiğin doğum sonrası bebek bakım korkusu bende de var ya. ama 5-6 yıl önce elimde büyüyen kardeşimde yaşadığım tecrübeme güveniyorum biraz. Allah yardımcımız olur hiç endişiye gerek yok. zaten o minikleri elimize alınca öyle bir güven gelecek ki bize 40 ı çıkmadan alışmış olucaz herşeye.

adanam, havlu setini özdilekten alıcam ben de. en güvenilir orası var zaten. bakım ürünleri ile ilgili sebamed doğru tercih olucak, eşim 2 yıl önce sebamed ant.satış şefiydi. o halledicek gereken herşeyi inşallah. ürünlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

ozayus, edlin rahim ağrısı konusunda rahatlattınız beni valla. zaten yorulunca ve gaz olduğunda ağrıyo genelde. doktora bebek bazen rahmime baskı yapıyo dediğimde 10 gün yatmamı söylemişti, ama ben napıyorum..koştur şule koştur..

masalimm şu ayakkabı seçimini hatırlattığın iyi oldu. ya millet düz tabanlı, ortabedik ayakkabılar alır ben son 1 haftada dayanamayıp gittim 2 tane topuklu aldım ya. geçen gün hastanede kan lan kadın bi güzel fırçaladı beni. komikti ama eşim de destekliyo falan. kaldım yalnız bişey diyemedim.

kızlar son bişey daha, benim ziraat b. sonuçları vardı ya... açıklanmış. barajı aşmışım ama mülakata almadılar beni. :KK43:( antalyaya pek fazla kişi alınmayacağı için giremedim aralarına. hayırlısı olsun, napalımm..
çok uzattım yine.. hadi kaçtım benn :)

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Dostlar belki haberlerde görmüşsünüzdür. Çin'de belediye otobüsünde doğum yapıyoo kadınnn..
Bu nasıl bi normalinde üstünde normal bi doğum
Bir de yanında 3 yaşında oğlu var!
Otobüsteki millet de pek ilgisiz. Türkiye de olsaaaa ohoooooooo başındaki kalabalıktan doğum yapamazdıııı...
Şok yani yaaa
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Linki koyuyorum buraya
http://m.youtube.com/#/watch?v=MShw1Si7sWk&desktop_uri=/watch?v=MShw1Si7sWk&gl=TR
:KK53::KK53::KK53::KK53::53

Son düzenleme:
herkeslere merhaba güzel annelerr....

evettt biz şekercikle cumartesı günü havuzlu handa bulustuk ve alısverısımızı yaptık :21:eşlerimiz bnm annem kayınvalıdem ve teyzem olmak uzere kalabalık ama cok keyıflı bır gun gecırdık...sizlerlede paylasmak ıstedım umarım faydası olur fıkır olur.. resımlerı eklıcem ama ondan once sunu belirtmek ısterım nakıtte %10 ındırımınız oluyor kasada bıze gayet uygun ve hesaplı geldı tum urunler, ayrıca aradıgınız her seyı bır catı altında bulmakta ayrı keyıf cunku bız anladık kı artık gezme ve dolasma zamanımız gecmıs sızlere tavsıyem eger bu sekıdle toplu alısverıse cıkıcaksanız bızım gıbı en gec 29. haftanızda cıkın cunku ınanın rutın hayatımızda anlamasakta artık 4-5 saat ayakta kalmalar ve gezmeler bıze gore degıl günün sonunda cok yorulmustuk..bır ayrıntı daha havuzlu hana gıdıceksenız yanınıza su ve yıyecek bıskuvı gıbı seyler bulundurun cunku cevresınde yemek yıyecegınız bır yer yok sahıle kadar yurumek zorundasınız...
şimdi resimler ve aklımda kalan fıyat ve detayları paylasıcam canlarım umarım işinize yarar:KK34:

ılk resımdek sebamed set 75 tl pişik kremı dahıl degıldı onu ayrıca aldık...
2. resımdekı havlulardan mavılı olanın ıcınde dıkılı tulbentı var suyu daha ıyı emiyormus yanılmıosam 20 tl olması lasım tanesının
3. resımdekıler penye battanıye tanesı 20 tl yıne bnm evdede oldugu ıcın 2 adet aldım ..
4. resımde sırayla chicco biberon temızleme fırcası, emzık kutusu ,chicco emzık ,chicco bıberon cam 17tl, chıcco sunger 11 tl,avent gogus ucu,tırnak makası 10tl ,ılac kasıgı,tarak, ondekıler suya gırebılen termometre ve alıstırma bıberonu sanırım onu kayınvalıdem atmıs sepete :)
5. resımde en bastakı pakettekı beyazlar hastane ıcın tek kullanımlık külot paketı 5 tl idi sanırım ,organık emzırme sutyenı bunlarda 15 tl gıbı bır fıyat bıde hamıle külodu
6. resımdekıler port bebe acık olanı daha şık dıe hastane kontorllerınde ve dısarı cıkarken kullanmak ıcın aldım yanındakı pakettekıde aynısı desenı farklı evde ve gece uyuturken kullanıcam onunla besıge yatırmayı dusunuorum yenı dogana yorgan kullanılmaz deyınce bı kac kısı yatırmak ıcın bunu uygun gordum tanesı 19 tl
7. resımde yan yatırma yastıgı, bel destegı ,nevresım ve emzirme yastıgı..
8. resımdekı sepetın ıcındekıler kese ıcıne badem sekerı koyup eve gelen mısafırlere dagıtılacaklar bır kesede 12 adet var tanesı 83 kurusa falan gelıyor sanırım paketı 10 tl...
9. resımdekı mevlut kundagı 40 mevludunde buna koyup elden ele dolastırılırmıs bebek dolaştırırmıyım bılmıorum ama tam mevlütlük bişi teyzecıgımın sepete attıklarından :)
10. resımdekı kısa kollu gecelık ılerleyen reımlerde pıjama takımım var onun sabahlıgıyla kullanırım dıe ev ıcın aldım 40 tl
11. resımdekı lansınoh urunlerı klasık :) göğüs pompası ben ılk etapta manuel aldım süt durumuna gore gerek olursa elektrıklısınıde alıcam 40 tl,gogus kremı 29tl gogus pedlerı kutusu 5 tl 24 adet var ıcınde sanırım ve sut saklama posetlerı...
12. resım alt acma mınderı ev de kullan atlardan kullanıcam ama bunu yıne dısarıda ve mısafırlıkte kullanmak için aldım dıyebılırım :)
13. resımdekı pıjama takımlarının bn mavısını sekercık pembesını aldı takımı 80 tl dısarda 140 tl oldugunu duyduk alanlardan :)
14. resım pıjamaların acık halı:)
15. resım içine badem koyucagım keselerın yakından görünümü...
16. resım bakım ürünlerini koyucagım sepet bunuda cok begenerek aldım 40 tl idi sanırım ...

Mihs'cim tekrar güle güle kullanın arkadaşım. Detaylı bilgiler içinde sağol canım. Canım mustela var mı orda dikkatini çektimi?

harika şeyler almışsın cnm akla gelen gelmeyen herşeyi bulmuşsun valla çok şanslısın,bişey kalmamış nerdeyse. Antalyada böyle ucuz biyer bulmak çok zor.
evet gayet uygun almışsın herşeyi. en basit örneği kundak şeklindeki çıtçıtlı battaniyeler 30 tl den aşağı bulamadım ben. sen 19 a almışsın. süperrr.
bunların netten satışları var mı acaba..
en güzel günlerde güle güle kullan cnm hepsini.

kızlar son bişey daha, benim ziraat b. sonuçları vardı ya... açıklanmış. barajı aşmışım ama mülakata almadılar beni. :KK43:( antalyaya pek fazla kişi alınmayacağı için giremedim aralarına. hayırlısı olsun, napalımm..
çok uzattım yine.. hadi kaçtım benn :)

Canım hayırlısı olsun. Sende sınav çok. Biri olmazsa biri olur mutlaka:KK9:

Doğum sonrasına devrediyor canım bildiğim kadarıyla. 31'de doğum yaparsan 8 haftan birden devreder, doğum sonrası 16 hafta iznin olur diye biliyorum. Ama yine de 31de falan doğum yapmayalım inşallah :)

amin amin. aman vakitli gelsinler. şu 6 ay yasası bi çıksaa çok rahatlayacağız ama.

saol canım benım.. dedıgın gıbı bısı gormedım ama neden bakmadım aramadıgım ıcın yoksa arabalar ana kucakları besıklerın oldugu bı yer vardı orda muhakkak olabılır ara bır sor ıstersen bebeçeyizsarayı yaz cıkar teldede cok ılgılıler bılgı verırıler canım
mihss verdiğin link süpermiş. herşey var orda gerçekten canım teşekkürler. arayıp konuşucam.

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Dostlar belki haberlerde görmüşsünüzdür. Çin'de belediye otobüsünde doğum yapıyoo kadınnn..
Bu nasıl bi normalinde üstünde normal bi doğum
Bir de yanında 3 yaşında oğlu var!
Otobüsteki millet de pek ilgisiz. Türkiye de olsaaaa ohoooooooo başındaki kalabalıktan doğum yapamazdıııı...
Şok yani yaaa
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Linki koyuyorum buraya
YouTube
:KK53::KK53::KK53::KK53::53

aaaaaaaaaaa :KK53::KK53::KK53: şoklardayım.

ağzım açık izledim.

bide doğumdan korkuyorum yaa kadın resmen otobüste doğurdu :KK52::KK52:

vakti saati gelince hiçbirşey beklemiyor. korkmıcaam yaa :KK33:

Son düzenleme:
X