2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

fiziki coğrafya bitti sayılır kızlarım:KK14:
ders çalışınca vakit geçiyor en azından:KK6: dün sevdicekle kavga ettik ders çalışmıyorum diye bir de o moralimi bozdu. ben de o sinirle tekrar başladım çaışmaya:KK31:

Ben 2 gündür hiiç çalışmadım canım yaa motivasyon düşük bugün:KK14:

Napiynz kizlar.bnde bayadir gelemdm maglum hamilelik.sonzamanlar.cnimda skın biraz ogluşmun böbregnde az bi genşlik varmş.doktr korkma takip etcz cokfazla dgl dedi ama korkuyorum.dua edrmsnz ogluma.oyüzdn derse kendmi pek veremyorum.sirf zevkne türkçe paragraf çözüyorum.egtme bktm braz.artk nekdar olursa.oyüzdn kafa takmayn kuzucuklar çokşükür saglignz var.iyi motvasynla inşlah atancksnz.ama bna zor gbi.

Tarih ilk konuyla başladım şükür:KK14: konuyu çalıştım iyice,61 soruda çözdüm ama sıkıldım biraz dinlenme:KK53:

fiziki coğrafya bitti sayılır kızlarım:KK14:
ders çalışınca vakit geçiyor en azından:KK6: dün sevdicekle kavga ettik ders çalışmıyorum diye bir de o moralimi bozdu. ben de o sinirle tekrar başladım çaışmaya:KK31:

merhaba kızlar allah zihin acıklıgı versin inşallah bende baslıyorum ders calışmaya bu sene şeytanın bacagını kıralım hep beraber inşallah bu arada ben işletme fak. mezunuyum :KK34:

Merhaba kızçeler....:KK3::KK3::KK3:

Mondros,Kurtuluş Savaşı hazırlık dönemi ve sayı problemleriyle ilgili soru çözdüm.:KK55:

Beni sevmediniz herhalde kızlar ,merhaba diyorum yanıt yok.Hiçbir yazıma cevap ve beğeni yok.Rengina dışında kaale alınmıyorum gibime geliyor.Kesin buna da cevap gelmeyecek,çok ilginç:KK45:

Verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum Rengina ve Eftenpüften arkadaşlarım hoşçakalın.Kolay gelsin sizlere..

Napiynz kizlar.bnde bayadir gelemdm maglum hamilelik.sonzamanlar.cnimda skın biraz ogluşmun böbregnde az bi genşlik varmş.doktr korkma takip etcz cokfazla dgl dedi ama korkuyorum.dua edrmsnz ogluma.oyüzdn derse kendmi pek veremyorum.sirf zevkne türkçe paragraf çözüyorum.egtme bktm braz.artk nekdar olursa.oyüzdn kafa takmayn kuzucuklar çokşükür saglignz var.iyi motvasynla inşlah atancksnz.ama bna zor gbi.

dualarım oğluşunla canım inşallah sağlığına kavuşur :KK16:
niye umutsuzluğa kapılıyorsun canım biz bu sınavı kazanıcaz
sakın böyle düşünme :109:

Beni sevmediniz herhalde kızlar ,merhaba diyorum yanıt yok.Hiçbir yazıma cevap ve beğeni yok.Rengina dışında kaale alınmıyorum gibime geliyor.Kesin buna da cevap gelmeyecek,çok ilginç:KK45:

hiç öyle şey olur mu canım ben yeni gördüm yazdıklarını :nazar:
burda hepimiz birbirimize destek olmak için varız bir yere gitmek yok :KK20:

Nerdesiniz kızlar? Herkes ders mi çalışıyor yoksa tam tersi mi? Motive olayım ,bakalım arkadaşlar bugün ne yapmışlar diyip açıyorum ama kimse yok:KK30:

Ben 2 gündür hiiç çalışmadım canım yaa motivasyon düşük bugün:KK14:
ben arada giriyorum canım gündüzleri ama gece hep kkdayım:KK14:
daha zaman var çalışırsın. ben de zar zor fiziki coğrafyayı bitirdim soru çözemedim hanüz:KK31:
Allah bebeğine sağlık versin kuzum. sağlıkla doğar büyür inşallah:KK16:
canım yok öyle şey olur mu?
kimse daha tam motivasyon sağlayamadığı için pek yazmıyorlar.
eski yazılara dön bak zaten herkese en çok yorum yapan benim:KK9: canım sıkılsa da yazarım kafa dağıtmak için ama kızlar da tam başlayabilse tam tekmil olurlar burada.
sana karşı öyle düşünceleri olmadığına eminim yani.:KK34:

Son düzenleme:
kızlar yapamıyorum ben bu eğitimi moralim çok bozuk birini hallediyorum diğerine geçince silinip gidiyor gelişimi filan sürekli tekrar etmek gerekiyor ne yapacağımı şaşırdım o kadar moralim bozuk ki :KK43:

kızlar yapamıyorum ben bu eğitimi moralim çok bozuk birini hallediyorum diğerine geçince silinip gidiyor gelişimi filan sürekli tekrar etmek gerekiyor ne yapacağımı şaşırdım o kadar moralim bozuk ki :KK43:

hiç moralini bozma asya soru çözdükçe yerleşir aklına :KK55:

hiç moralini bozma asya soru çözdükçe yerleşir aklına :KK55:

valla pes etmek üzereyim bu konular oturana kadar böyle zulüm yani. bu arada kızlar isteyene döküman gönderebilirim adı bilindik bir kpss dersanesinde çalıştım soru bankalarının denemelerinde birer kopyasını almıştım ihtiyacı olana da buradan gönderebilirim bari size hayrı dokunsun:KK31:

canım bir dersi bitirip diğerine geçme aynı anda yürütmeye calıs. mesela 3 saat gelişim 3 saat öğrenme çalış o şeklide devam et. ben de birini bitirp diğerine gecınce unutuyorum ama kimileri öyle daha iyi kavrıyormuş. sen suan zaten plan oturtma aşamasındasın baktın bu yolla olmuyor başka planlar yap dene. öyle öyle oturur:KK34:

Son düzenleme:

valla pes etmek üzereyim bu konular oturana kadar böyle zulüm yani. bu arada kızlar isteyene döküman gönderebilirim adı bilindik bir kpss dersanesinde çalıştım soru bankalarının denemelerinde birer kopyasını almıştım ihtiyacı olana da buradan gönderebilirim bari size hayrı dokunsun:KK31:

bölümün ne asya ? :108:

canım bir dersi bitirip diğerine geçme aynı anda yürütmeye calıs. mesela 3 saat gelişim 3 saat öğrenme çalış o şeklide devam et. ben de birini bitirp diğerine gecınce unutuyorum ama kimileri öyle daha iyi kavrıyormuş. sen suan zaten plan oturtma aşamasındasın baktın bu yolla olmuyor başka planlar yap dene. öyle öyle oturur:KK34:

ben bitirip diğerine geçiyorum canım hiç bir verim alamadım inan şu an başladığım noktadayım bir de dediğin yöntemle deneyeyim bakalım inş faydasını görürüm insanın morali çok bozuluyor böyle bir arpa boyu yol gidemeyince

tasarım öğretmenliği bölümüm cnm ztn 9 kişi aldılar tek umudum 84 le kapamış olması ezberime çok güvenirim ama bu konuda nedense hiç faydasını göremedim. senin branşın neydi canım?

sosyal bilgiler öğretmenliği
inşallah adil olmayı başarırlar bir gün:KK31:
her geçen gün daha da zorlaştırıyorlar bu işi
inşallah alnımızın akıyla biz de kazanır kurtuluruz :KK8:

X