2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar bir arkadaşın kuzenini amcası içişleri bakanlığına sokmus 50 kusur puanla arkadaşım kendi bakmıs puanına ama inkar ediyomuş nasıl moralim bozuldu anlatamam biz deli gibi çalışırken

kızlar bir arkadaşın kuzenini amcası içişleri bakanlığına sokmus 50 kusur puanla arkadaşım kendi bakmıs puanına ama inkar ediyomuş nasıl moralim bozuldu anlatamam biz deli gibi çalışırken

ben anlamıyorum zaten böyle işe girenler o parayı nasıl yiyor??
bunun ahireti de var.
iğne ucu kadar hesap var ise sorulacak demişken Allah
bunlar neyine güveniyor acaba??

ben anlamıyorum zaten böyle işe girenler o parayı nasıl yiyor??
bunun ahireti de var.
iğne ucu kadar hesap var ise sorulacak demişken Allah
bunlar neyine güveniyor acaba??

Benim elimde akp il başkanı gibi bir fırsat vardı adam kendisi teklif etti hayır dedim yukarda Allah var
Ben deli gibi katipliğe hazırlandım heyecandan duadan o gün nasıl geçti anlamadım ama pis pis sırıtanlar rahatlıktan ölenler bir soruyu bile bilemeyenler girdi
Kimsenin haktan hukuktan korktuğu yok
Dahası bizi mal olarak görüyorlar gülüyorlar suratımıza
Ne denir ki kelimelerin bile değeri küçülür bunlara sarfederken
Allah yedirmesin diyorum sadece

ahirettede amcalarına güveniyorlar canım zannımca
ders çalışma programı bakıyorum netten kızlar derece yapmadan almayacaklar bizi

valla kimsenin hakkı yerde kalmıyor canım
çok şükür.
ben çalıştığım her harfi her saniyeyi haram ettim hakkımızı yiyenlere.

kul hakkı yemek değil de ne bu şimdi
sıkma canını badecim onlar gibi Allaha verecek hesabımız yok bizim

moralini bozma canım hem kul hakkına girmiş oldu hem de haram para kazanmış oldu aldığı paranın bir hayrını görüp orda huzur içinde çalışacağıni sanıyordur ama yanılıyor bunun acısı fazlasıyla çıkar

kul hakkı yemek değil de ne bu şimdi
sıkma canını badecim onlar gibi Allaha verecek hesabımız yok bizim

üzülmemek elde değil bizler gibi vatandaşın içişlerine girmesi için bildiğin derece yapması lazımken adam 50 ile giriyor sorsan donanımlıdır donanımı olan adam 50 alır mı hiç. hak huk manasını kaybetmiş artık

slm kızlar , dünden beri karın ağrısından ölüyorum (malum gün) derste çalışamıyorum , abim bugün gidip dersaneye kayıt yaptırdı 17 eylülde başlıyormuş dersler kpss girecekler lys grubuyla derslere başlamış bile işimiz zor sıkı tutmam lazım ama çalışamıyorum da ne olacak bilmiyorum

kaybetmiş malasef canım
hoşbuldummmmm:))))
branşın ne loyadan

elbet kendimizi toparlayıp çalışıcaz canım sıkma canını

Hayırlı olsun kuzum dersanen.Benim geçen dönem ömrümü yedi o ihtiyaç akademi,çok küfür ettim onlaraBen de feme yazılacagım inşallah bu dönem hayırlısı olur umarım hepimiz için..

uzun bir aradan sonra geldim ve malesef atanamadım en iyisi yeniden çalışmak ama şubatta atama söylentisi de var bir yanım da çalışmak istemiyor şubatta atanırsam, kararsızım

Bizim üst komşunun oğlu da 58 puanla oldu.Mülakat zımbırtısına...Zehir zıkkım olsun aldığı her kuruuş.:2:

Benim de 24 Eylül... Ben de bugün hiçbir şey yapmadım,pazara falan gittik annemle.

Hayırlı olsun kuzum dersanen.Benim geçen dönem ömrümü yedi o ihtiyaç akademi,çok küfür ettim onlaraBen de feme yazılacagım inşallah bu dönem hayırlısı olur umarım hepimiz için..

Hakkımızda hayırlısı zümrem,bu yıl derece yapacağız inşallah.

uzun bir aradan sonra geldim ve malesef atanamadım en iyisi yeniden çalışmak ama şubatta atama söylentisi de var bir yanım da çalışmak istemiyor şubatta atanırsam, kararsızım

Ne yazık ki sadece bir söylenti. Ya yapmazlarsa ? Yaparlarsa çalıştığın günleri amaaaan der unutursun ama atama olmazsa o güne kadar çalışmadığın günlere çok yanarsın. Tabi yine de sen bilirsin.

teşekkür ederim canım
uzun bir araştırma yaptım en iyisi buymuş bulunduğum şehirde
burdaki üniversitede sosyal bilgiler bölümü olmadığı için fazla öğrencisi de
yokmuş bizim bölümden.geçen sene 6 kişiymiş 4 ü atanmış
sen bu sene dershnaye gidecek misin canım ?

çalışın hocam şubat ataması bir söylenti.
seçim olacak diye herkes atama yapılır diyo ama bunların ne
yapacağı belli olmaz.şubat ataması olmazsa geçen günlerinize üzülürsünüz

Eee konu çalışan yok mu? :106:

Beşeri coğrafya bitti. 420 sorunun 234ünü bugün çözdüm kalanı yarın sıkıldım bıraktım

ben de tarih çalıştığım yerleri tekrar ettim 32 soru çözdüm.
sonra fiziki coğrafyaya başladım henüz bitmedi. resmen çalışmak için yüksek efor sarfediyorum ama olmuyor fazlası
kaplumbağa hızında devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…