2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlarrr hamileyim bebiş geliyo ve sizler teyzoş oluyosunuzzzz

çok güzel bir haber bu zümrem tebrik ederim:124::119:
Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

Ablam bu ne güzel haber.:119::119:

Tebrik ederim,sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirirsin inşallah.

Başarı dileklerin için teşekkürler kuzularım... Tuğbim eğitim de kastı beni azıcık.

iyi geçmedi denemem kuzum
azcık moralim bozuldu ama olsun yapamadıklarımızı öğreniyoruz da sonuçta
çook çalışmak lazım çook

ooy canım
iyi gidiyo zümrem şükür
senin çalışmalar nasıl gidiyo?
alan kitabı olarak hocalar dahil herkes yargıyı öneriyo haberin olsun kuzum

kuzularım bu arada sınav kaygısı için rehberliğe ihtiyacım var sanırım :26:
denemede bile heyecan basıyo beni :96:
güzel bir video varsa bildiğiniz paylaşırsanız çok mutlu olurum

Aynen kuzum toparlamam gereken birkaç ders var eğitimde benim de...

kuzularım bu arada sınav kaygısı için rehberliğe ihtiyacım var sanırım :26:
denemede bile heyecan basıyo beni :96:
güzel bir video varsa bildiğiniz paylaşırsanız çok mutlu olurum

Öyle bi video bilmiyom kuzum ama orman meditasyonu yapıyordum ben bi ara. Sen de bi dene istersen.

kızlarrr hamileyim bebiş geliyo ve sizler teyzoş oluyosunuzzzz

harika bir haber bu darısı bana inşallah. bende 2-3 ay sonra korunmayı bırakacam, darısı bana

sana şans uğur getirsin inşallah
Kimse yok muuu ?

ben geldim gidiyorum

gündüz dershaneden sonra 3,5 saat çalıştım. akşam misafirim vardı, şimdi tekrar dersin başına geçiyorum.

Maşallah kuzummm.

selam kızçelerim
dün dayımın kızları bize kalmaya geldiler. bi tanesi mantarın kardeşi gibi, elinden pc ve tel hiç düşmüyo, haliyle giremedim hiç, zaten dün hiç çalışamamıştım.
bugün ihtiyacın tg 1 inin eğitimini çözdüm. 64 doğru 16 yanlış. kpss deki eğitim netimin aynısı ya hiç ilerlememişim, hale bak
tarihten de kurtuluş savaşını bitirdim. geriye kaldı ilkeler, inkılaplar, iç ve dış politika. haa bi de çağdaş türk tarihi var. ama ona geçmeden önce matematiğe başlıcam. mat bitince de coğrafya. ooff off daha çok var. :96:

Kuzum maşallah ya...Ben de alana yüklendiğimden diğerleri biraz askıda gibi kaldı ama sınavdaki konumumda olmak beni mutlu etti.İlerleyemesek de gerilemiyoz.

niloşşş ablammmmmmm o kadar çok sevindim ki, inan gözlerim dolu dolu şu an mutluluktan teyzesinin gülü o gülü, çok sevindim, sağlıkla dünyaya gelsin inşallah, sana şans getirsin canım ablammmm

monammm gelmişsinnnn ya rengoş neden o kadar uzun aldı ki, bade de gitmiş püff

Kuzum maşallah ya...Ben de alana yüklendiğimden diğerleri biraz askıda gibi kaldı ama sınavdaki konumumda olmak beni mutlu etti.İlerleyemesek de gerilemiyoz.

polyannacılık bu olsa gerek şaka bi yana, evet dediğin mantıklı aslında, ama insan yine de 1 net de olsa ilerlediğini görünce çok sevinir eminim. daha o şerefe ulaşamadım kuzum hadi sen alana yüklendin. ben değil alana bakmayı, 3 ay eğitim çalıştım, bitse bile eğitimin ucunu bırakmadım. kesinlikle daha iyi bi sonuç gelmeliydi benden
bi de benim boş bırakmama gibi bi sorunum var sanırım. bundan sonra bilmediğimi kafadan atmıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…