2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar iyi geceler. maşallah herkes çalışıyor. ben de rapor vereyim
bugün ihtiyaçın tg denemesine girdim ve netlerimi yazayım
gy : 50
gk :10
eğitim :40 puanı da netten hesapladım ve 68 geldi. tatil sonuna hedefim 70-75 arası bir puan. inşallah yapabilirim.
buarada 10 gün sonra yne migren krizim geldi. bu durum çok kötü benim için ve ilaç da kullanmayı bırakmıştım ders çalışamadığım içn. ve bu böyle devam ederse tekrar doktora gtmek zorunda kalacağım
birde kitap aldım. ihtiyaç 24 saatte tarih diye
inşallah hayırlı olur benim için. yarın yanlışlarımı tek tek çözüm kitapçığına bakarak çözeceğim tekrar..hadi kızlar benden bu kadar herkese ii geceler
iyi geceler tatlım :KK16: maşallah gayet güzel netlerin. zaten daha yeni gk çalışmaya başladın. onda ilerlediğinde ve eğitimi bitirdiğinde daha da güzel netler çıkarırsın :KK34: bu ihtiyacın kaçıncı tg si? ben bi siteden tg denemeleri indiriyorum da, orda ihtiyacın sadece 1. tg si var, sizn kaç tane oldunuz ondan merak ettim.
çok geçmiş olsun. migren bantlarını denedin mi? eğer hissettiğin anda alnına koyarsan biraz işe yarıyo.
yarına bişeyin kalmaz umarım kuzum. yanlışlara bakmak da çok önemli çünkü. asıl yanlışlarımız bize bişeyler öğretiyo
iyi geceler kızlar ben uyumaya gideyim :KK16:
iyi geceler tatlım :KK16:

iyi geceler tatlım :KK16: maşallah gayet güzel netlerin. zaten daha yeni gk çalışmaya başladın. onda ilerlediğinde ve eğitimi bitirdiğinde daha da güzel netler çıkarırsın :KK34: bu ihtiyacın kaçıncı tg si? ben bi siteden tg denemeleri indiriyorum da, orda ihtiyacın sadece 1. tg si var, sizn kaç tane oldunuz ondan merak ettim.
çok geçmiş olsun. migren bantlarını denedin mi? eğer hissettiğin anda alnına koyarsan biraz işe yarıyo.
yarına bişeyin kalmaz umarım kuzum. yanlışlara bakmak da çok önemli çünkü. asıl yanlışlarımız bize bişeyler öğretiyo

iyi geceler tatlım :KK16:

canım ben ilk defa tg ye girdim . çünkü başka bi dersanedeyim normalde. ama bu 2.tg ben memlekette olunca dersaneyle gidip görüştüm öyle girdim. migren bantlarını denemedim nerden temin edebilirim

Bende bugün anayasa yargı tekrarı ve 180 soru çözdüm netlerim fena değildi :nazar:

Kızlar teşekkürler bende bilmiyorum yug torenini öğrenmiş oldum.

canım ben ilk defa tg ye girdim . çünkü başka bi dersanedeyim normalde. ama bu 2.tg ben memlekette olunca dersaneyle gidip görüştüm öyle girdim. migren bantlarını denemedim nerden temin edebilirim

tamam canım çok sağol. belki de 2. yeni yapılmıştır, ancak bi kaç güne yüklenir siteye. acaba başka yüklenmicek mi diye düşündüm de ondan.
ezcaneden alabilirsin tatlım. annemde migren var, ondan biliyorum, ne kadar kötü olduğunu. çok geçmiş olsun. ama migren olduğunu hissettiğin an koyman lazım. ben de başım ağırdığımda koyuyorum. serin bi ferahlık veriyo, iyi geliyo, bi dene istersen :KK34:

tamam canım çok sağol. belki de 2. yeni yapılmıştır, ancak bi kaç güne yüklenir siteye. acaba başka yüklenmicek mi diye düşündüm de ondan.
ezcaneden alabilirsin tatlım. annemde migren var, ondan biliyorum, ne kadar kötü olduğunu. çok geçmiş olsun. ama migren olduğunu hissettiğin an koyman lazım. ben de başım ağırdığımda koyuyorum. serin bi ferahlık veriyo, iyi geliyo, bi dene istersen :KK34:

çok teşekkür ederim canım. kesinlikle deneyeceğim bu şekilde dayanamam çünkü .

Bende bugün anayasa yargı tekrarı ve 180 soru çözdüm netlerim fena değildi :nazar:

Kızlar teşekkürler bende bilmiyorum yug torenini öğrenmiş oldum.

maşallah canım :nazar:
ben bildiğimi de karıştırmışım :KK1: tarihte çok var böyle çelişkili bilgiler. özellikle de ilk konularda. ama ösym nin çelişkili soru sorucağını düşünmüyorum. zaten her yıl çalınan sorularla uğraşıyo bi de yanlış soru itirazıyla uğraşmak istemez :KK1:

selam kızlar :KK3: iyice unutturdum kendimi di mi :KK17: bilgisayarımın ekranı yapıldı, bu kez de format çekilmesi gerekiyormuş, kardeşimin gönlünün olmasını bekliyorum onun için de :KK4: dershanedeki ilk denemeyi olduk geçen hafta ama durum rezalet :KK1: çok saçma yanlışlar yapmışım, sonra çok kızdım kendime... o gün başarı dileyenler olmuştu geç de olsa teşekkür edeyim :KK16: kolaylıklar diliyorum :KK54:

Geç kalmışım ama bende yuğ töreninin kanıt oluşturmadığını biliyorum. yuğla beraber genelde ölülerin eşyaları ile gömülmesi verilir. çelişkiye düşürürler. gömülmesi vs kanıt ama yuğ kanıt değil. Hakan Dededen öğrenmiştim bende geçen sene :KK31:

Film arasi yaptim geldim. Banlanmissiniz. Deger miydi rengo, mona. :KK50: Umarim bir an once gelirsiniz.

Allah sizi kahretmeye :KK9::KK9:

Degseydi bari banlanmaya. :KK1:

Rengo mona camasir lazim mi. :KK3:

Demirden korksak lokomotife binmeyiz hacılar...:KK14: Ben pişman değilim yaptığıma ama Rengo 1 hafta yok...:KK50: Takıldı peşime geldi...Kılavuzu karga olunca sonuç böyle oldu.:KK53::KK53:

don, atlet, diş macunu kargolayalım :KK53::KK9:

Olur. Hangi markayi kullanirlar acaba. :)

sensodyne gönderelim :KK70:

az önce baktımda cidden çok gereksiz biri için gittiniz mapısa :KK50:

Aynen. :KK14:

Sana ozel istek yapsin. 1900 efsanesini izliyorum rengo. Sende izle istersen mapusta bos zamanin cok olur senin. :KK1:

Yok la bence gayet iyi bir sebepti.:KK6:

Sağ ol güzelim.:KK16:

Sağ ol fıstığım.:KK16:Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım işte.:KK17::KK37:

Kuzular raporum pek iç açıcı değil ama...:KK50:Sayısal mantık sorularını çözerken epey vakit kaybettiğimden ve çalışmaya geç başladığımdan anca bu kadar oldu.:KK14:160 sayısal mantık sorusu çözebildim sadece.:KK50::KK5:40 sorum kaldı şimdilik çözmem gereken.Onu da yarın çözeceğim inşallah.:KK16:[

Ya rengiş ve mona yine mi banlandınız?:KK50::26::KK20:

Haadi iyi geceler.:KK16:Öptüüüm.:KK54::KK54::KK54:
/COLOR]

mona rengina yine bamlanmışınız :KK53:
Kuzum bu süre içinde kendinize kamp yapın, günde 8 saat çalışın tamam mı? bende size ceza veriyorum :KK1:

rengiş mona yine mi hasreti koydunuz aramıza kuzularım :KK25::KK1:

baktım da ben de mi denesem acaba :KK8: bi taraflarımı kaldırabilirsem neden olmasın ki :KK9:

uçmuşsun kuzum ya
:KK50:

ama yine mi :KK50:

yerinizde durmuyosunuzz hea :KK9:

kaç gün sürecekmiş peki :26:

sağol kuzum benim :KK54: :KK54:

hoşgeldiniz :KK16:

monayla rengişe ne oldu yine:26:

işin ilginci ben defterime yuğ kanıttır yazmışım :KK53:
o sırada ben hangi hayal alemindeydim acaba :KK52:

rengoş, monam yaa bi uslu durmadınız yahu, şimdi bizi de mahrum bırakıyosunuz kendinizden :96:

Len Sedefim hariç hepiniz yine mi demiş...:KK19::KK19::KK1::KK1::KK1:

O kadar mı mimlendik ? :KK14::KK14:

monam yaa demşi sedef o da yine mi sayılır:KK17: mapusluğun erken bitmiş sevindim kuzum:nazar:

kurstan geldim regl ağırım var geçsin azcık sevdicekle konuşayım sonra çalışcam:KK55:

selam kızlar :KK3: iyice unutturdum kendimi di mi :KK17: bilgisayarımın ekranı yapıldı, bu kez de format çekilmesi gerekiyormuş, kardeşimin gönlünün olmasını bekliyorum onun için de :KK4: dershanedeki ilk denemeyi olduk geçen hafta ama durum rezalet :KK1: çok saçma yanlışlar yapmışım, sonra çok kızdım kendime... o gün başarı dileyenler olmuştu geç de olsa teşekkür edeyim :KK16: kolaylıklar diliyorum :KK54:

bi ara format atmayı öğreneyim dedim ama ı ıh gözüm kesmedi daha sonra, pc yi bozarım ederim masraf çıkarmıyım durduk yere :KK9:
sana da başarılar canım :KK16:

Demirden korksak lokomotife binmeyiz hacılar...:KK14: Ben pişman değilim yaptığıma ama Rengo 1 hafta yok...:KK50: Takıldı peşime geldi...Kılavuzu karga olunca sonuç böyle oldu.:KK53::KK53:

Yok la bence gayet iyi bir sebepti.:KK6:

Len Sedefim hariç hepiniz yine mi demiş...:KK19::KK19::KK1::KK1::KK1:

O kadar mı mimlendik ? :KK14::KK14:

sonra yazamıyonuz ama :26:

ne diyek mahmut mu diyek :KK53:

yidin gızın başını :KK53::KK53: şaka şaka sağlık olsun yeterki :KK16:

ben köklü sayıları bitirdim 5 video pertim çıktı yaw az gidem kafa dağıtam ben :KK56:

bade ya :KK9:

video izlemek de yoruyo insanı hakkat
:105:

kızlar merhaba bu ara gelemedim kusuruma bakmayın olur mu :KK31:yarın girip müjdeyi verince affedersiniz inşallah:KK36:

müjde mi, ne oldu acep :KK23:

kızlar ben bugün bu hafta çalıştığım dersleri tekrar ettim, soru çözmeye başlamadım daha :KK31:

X