2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ikinize de kolay gelsin kuzucuklarım :KK16:

ben 7iklim kullandım, memnun kaldım canım :KK16:

Sağ ol güzelim.:KK16:

güldürdüysem pek iyi etmişim kuzum :KK1: çünkü ben de gece baya bi güldüm sana yazarken :KK9:

gece görmedim bunu, ne diyolardı bunlara fotoşop mu, ha işte fotoşop terk olmuş bu :KK9: :KK9:

spor dedin mi arkamı dönüyorum ben, sonra gelsin kilolar
:KK53:

saol canım, çalışmaların iyi geçmiştir inşallah :nazar: :nazar:

sizin bu gelin olayını biliyorum sedefim, allah ıslah etsin ne diyeyim :26: abin de belanın içine düştü resmen :KK31:

:nazar::nazar::nazar: maşallah badem, pek güzel :KK16:

bazı bölümler öyle malesef, rengina da demiş olmazsa düz memurluk tercihi yaparsınız :KK34:

Sağ ol fıstığım.:KK16:Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım işte.:KK17::KK37:

Kuzular raporum pek iç açıcı değil ama...:KK50:Sayısal mantık sorularını çözerken epey vakit kaybettiğimden ve çalışmaya geç başladığımdan anca bu kadar oldu.:KK14:160 sayısal mantık sorusu çözebildim sadece.:KK50::KK5:40 sorum kaldı şimdilik çözmem gereken.Onu da yarın çözeceğim inşallah.:KK16:[

Ya rengiş ve mona yine mi banlandınız?:KK50::26::KK20:

Haadi iyi geceler.:KK16:Öptüüüm.:KK54::KK54::KK54:
/COLOR]

Son düzenleme:

evet kuzum doğru o da var dimi :97:
bakalım ya belki hocalar insaflı çıkar geçirirler :26:
geçmiş kuzum :KK16:
ya siz neden pasif oldunuz :KK53:
Sedefim geçer inşallah sıkma canını...:KK16:

Kuru ciltler için maske arıyom.:KK53::KK53:
kuzum bal sür yüzüne, balın kıvamı yoğunsa içine biraz limon sık öyle sür, kuru cilde birebir
neden pasifsinizzz :KK53:
Sedef bende çok merak ederek takip ediyorum sizin gelinin akibetini :KK53:
Etme bulma dünyası diye boşa dememişler
Birde merak ettiğin düğünde kardeşi altınları alıp kaçmıştı ya, sonra vermiş mi gelininize altınları
Vermiştir diye tahmin ediyordum önceden yoksa abin koymaz o gelininizi evine diye ama şimdi ona bile tereddüt ettim :44:

RABBİM BİZİ İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIR, BİZİM DE FARKETMEDEN YAPTIĞIMIZ YANLIŞLARI BİZE GÖSTER, GÖZÜMÜZE PERDE ÇEKME. Amin
aynen canım
canım altınları kardeşi çalmadı, gelin çaldı. bi bakmıştık gelin bi eliyle gelinliğini tutuyo, diğer elinde altınların olduğu poşet saat 10 civarında koşa koşa gitti. abim oynuyodu anlamadı bile. sonra eniştem söyledi abime gelin gidiyo diye. abim koştu arkasından. nereye gidiyosunuz diye. o zaman gelinin annesi sen düğüne dön seninle işimiz yok demişti, gelin de onaylamıştı. ama şu an hala evliler. ilginç dimi?
duana kocaman amiiiinnnnnnn diyorummm
İnşallah tahmin ettiğinden çok daha iyi puan alır ver hiçbir planınız ertelenmez.

Gerçekten bende yatmadan neye çalıştıysam, uyurken, şu uyumayla uyanık olma arası kısımda, beynimde bir ses konu anlatıyor bana sanki. :KK1:

geçmiş safranım çok şükür :KK16:

Deneme çözdüm bacılar. 51 GK- 46 GY - Nasıl sizce? :KK17:
laa süper kızım maşallahhhh :nazar::nazar: hayalim olan netler :KK16:
yalnız sedeflerin gelinin olayı resmen küçük kıyamet gibi :KK53: azanların sonu iyi olmaz. bekleyelim bakalım :KK14:
küçük kıyamete yazıp yollayayım, canlandırsınlar :KK53:
bebeklerim kuzularım merhabalar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
geçmişi pek okuyamadım canlarım :26:
sedefimin yazdıklarına gözüm ilişti Allahın sopası yok dedim içimden :KK14:
bir günüm boş sadece canlarım diğer günler dershanedeyim hep ondan giremiyorum buraya
çok öpüyorum sizi :KK54::KK54:
oyy tuğbammm sen bizim her daim gönlümüzdesin kuzummm :KK48: sen çalış yeter ki, iyi gidiyo mu çalışmalar
güldürdüysem pek iyi etmişim kuzum :KK1: çünkü ben de gece baya bi güldüm sana yazarken :KK9:

gece görmedim bunu, ne diyolardı bunlara fotoşop mu, ha işte fotoşop terk olmuş bu :KK9: :KK9:

spor dedin mi arkamı dönüyorum ben, sonra gelsin kilolar
:KK53:

saol canım, çalışmaların iyi geçmiştir inşallah :nazar: :nazar:

sizin bu gelin olayını biliyorum sedefim, allah ıslah etsin ne diyeyim :26: abin de belanın içine düştü resmen :KK31:

:nazar::nazar::nazar: maşallah badem, pek güzel :KK16:

bazı bölümler öyle malesef, rengina da demiş olmazsa düz memurluk tercihi yaparsınız :KK34:
kuzum abim de düne kadar kendi annesiyle babamı barıştırmak için neler neler yaptı, annemi çok üzdü. neyse bu konuya pek girmek istemiyorum. sadece Allah'a havale ediyorum. :KK31:
kızlar bugün erken kalkamadım :KK47: :KK5:

sadece tarihten 300 e yakın soru çözdüm, başka derse de bakamadım.
akşamdan geç yattık tabii :18: yine de çok iyi çözmüşsün kuzum maşallah :nazar::KK16:
safranımmm bu harika bayıldım :KK69: ben de japon style da görüyorum böyle çok ucuz ve çok şık şeyler ama güvenemiyorum işte. istersen bi konu aç bununla ilgili. belki alan vardır, sana fikir olur
Sağ ol güzelim.:KK16:

Sağ ol fıstığım.:KK16:Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım işte.:KK17::KK37:

Kuzular raporum pek iç açıcı değil ama...:KK50:Sayısal mantık sorularını çözerken epey vakit kaybettiğimden ve çalışmaya geç başladığımdan anca bu kadar oldu.:KK14:160 sayısal mantık sorusu çözebildim sadece.:KK50::KK5:40 sorum kaldı şimdilik çözmem gereken.Onu da yarın çözeceğim inşallah.:KK16:[

Ya rengiş ve mona yine mi banlandınız?:KK50::26::KK20:

Haadi iyi geceler.:KK16:Öptüüüm.:KK54::KK54::KK54:
/COLOR]

mantarım maşallah yine de iyi çözmüşsün. :nazar: 1 soru 5 dk alıyo zaten mantık sorularında.

benim raporum bile yok :KK1: tarihten 45 soru çözdüm. sonra sıkıldım, öğrenmeden 50 soru çözdüm. sonra sıkıldım, öğrenmeden soru çözüm videosu izledim. 10 soru vardı ama sorular güzeldi, orda sıkıntımı aldım :KK1: sıkıntım geçmişken bi tarih videosu izliyeyim dedim. muharebeler dönemine başladım. doğu, güney cephesi bitti, batıya geçtim, video bitti derken 2. videoya geçmedim :KK53: böyle saçma sapan bi gündü :KK17:
yarın eğitim tekrar günüm. ama tarihe de devam edicem. bitsin istiyorum bir an önce çünkü :KK31:

mona rengina yine bamlanmışınız :KK53:
Kuzum bu süre içinde kendinize kamp yapın, günde 8 saat çalışın tamam mı? bende size ceza veriyorum :KK1:

oyy tuğbammm sen bizim her daim gönlümüzdesin kuzummm :KK48: sen çalış yeter ki, iyi gidiyo mu çalışmalar

kuzum abim de düne kadar kendi annesiyle babamı barıştırmak için neler neler yaptı, annemi çok üzdü. neyse bu konuya pek girmek istemiyorum. sadece Allah'a havale ediyorum. :KK31:

akşamdan geç yattık tabii :18: yine de çok iyi çözmüşsün kuzum maşallah :nazar::KK16:

safranımmm bu harika bayıldım :KK69: ben de japon style da görüyorum böyle çok ucuz ve çok şık şeyler ama güvenemiyorum işte. istersen bi konu aç bununla ilgili. belki alan vardır, sana fikir olur

mantarım maşallah yine de iyi çözmüşsün. :nazar: 1 soru 5 dk alıyo zaten mantık sorularında.

benim raporum bile yok :KK1: tarihten 45 soru çözdüm. sonra sıkıldım, öğrenmeden 50 soru çözdüm. sonra sıkıldım, öğrenmeden soru çözüm videosu izledim. 10 soru vardı ama sorular güzeldi, orda sıkıntımı aldım :KK1: sıkıntım geçmişken bi tarih videosu izliyeyim dedim. muharebeler dönemine başladım. doğu, güney cephesi bitti, batıya geçtim, video bitti derken 2. videoya geçmedim :KK53: böyle saçma sapan bi gündü :KK17:
yarın eğitim tekrar günüm. ama tarihe de devam edicem. bitsin istiyorum bir an önce çünkü :KK31:

kuzum iyi gidiyo şükür:KK6:
siz de benim gönlümdesiniz her daim :KK16::KK16:
dershane programı çok yoğun o eve gelince dersin başına zor oturuyorum
kuzum yorgunluktan :KK31:
o yüzden sık giremiyorum nete.
sana da kolay gelsin sedefim :KK16::KK16:

iyi çalışmalar tuğbacım :KK16::KK54:

sağol natalim :KK16::KK16:
sana da iyi :KK16:çalışmalar :21:

Evde yürüyüş kuzum benim,Badiş tavsiye etti.:KK16::KK16:

Ben de gelem mi ?:KK14::KK14:

baktım da ben de mi denesem acaba :KK8: bi taraflarımı kaldırabilirsem neden olmasın ki :KK9:

uçmuşsun kuzum ya
:KK50:

banlanırsam beni özleyin:KK52::KK52:

ama yine mi :KK50:

yerinizde durmuyosunuzz hea :KK9:

kaç gün sürecekmiş peki :26:

sağol kuzum benim :KK54: :KK54:

teşekkür ederim hoş buldum:)

hoşgeldiniz :KK16:

afedersin kuzum ya, çok haklısın tabi allaha havale etmekle :18::KK17:

aynı dersi üst üste çalışınca oluyo öyle canım :KK1: ama boş durmamış diğerlerine bakmışsın maşallah :nazar:

ben yine tarihe takıldım bugün, 180 kadar çözdüm. akşam da mat. çözerim :KK55:

öpüyorum sizi kızlar iyi çalışmalar
:KK54:

kızlar tarihle ilgili sorularım var size :KK30:

1. islamiyet öncesi türklerde, ahiret inancına bağlı olarak mı yuğ törenleri yapıyorlar ? yani yuğ törenleri ahiret inancına kanıt mıdır ? kaynaklar çelişiyo, en sinir olduğum şey :KK47: ihtyacın hocası kanıt değildir diye üstüne basa basa söylüyo, ama uzmanda ise kanıt olarak almış :26:

2. islamiyet öncesi türklerde, sınıf ayrımının olmamasının göktanrı inancıyla bi ilgisi yok mu ? bu inanca göre herkes eşittir deniyodu, siz ne dersiniz ?

yoğun olması iyidir kuzum, yoğun olmayan bi dershanem vardı geçen yıl ahh neler çektim. bak su arkadaşımızın da dershanesi öyle. bırak onlar yoğun olsun, sen de onlara uy kuzum. bu yıl yoğun olduğumuz son yıl olucak inşallah. seneye bol bol dinleniriz :KK16:
afedersin kuzum ya, çok haklısın tabi allaha havale etmekle :18::KK17:

aynı dersi üst üste çalışınca oluyo öyle canım :KK1: ama boş durmamış diğerlerine bakmışsın maşallah :nazar:

ben yine tarihe takıldım bugün, 180 kadar çözdüm. akşam da mat. çözerim :KK55:

öpüyorum sizi kızlar iyi çalışmalar
:KK54:
aynen nathalim. bak haftasonu da tarih çalışırım, bitiririm bari diyodum ama yok bugün içimden gelmedi. öğrenme çözüyorum.
kızlar tarihle ilgili sorularım var size :KK30:

1. islamiyet öncesi türklerde, ahiret inancına bağlı olarak mı yuğ törenleri yapıyorlar ? yani yuğ törenleri ahiret inancına kanıt mıdır ? kaynaklar çelişiyo, en sinir olduğum şey :KK47: ihtyacın hocası kanıt değildir diye üstüne basa basa söylüyo, ama uzmanda ise kanıt olarak almış :26:

2. islamiyet öncesi türklerde, sınıf ayrımının olmamasının göktanrı inancıyla bi ilgisi yok mu ? bu inanca göre herkes eşittir deniyodu, siz ne dersiniz ?

canım şimdi notlarıma baktım. yuğ töreni kanıttır demişim, ama ağıt yakmak kanıt değildir demişim :26: ama gerçekten bu konu çok çelişkili kaynaklarda. dershaneye giden arkadaşlarımız tarih hocalarına sorsalar çok iyi olur
diğer sorunu bilmiyorum. ama eğer göktanrı inancına göre herkes eşit sayılıyosa sınıf ayrımının olmamasıyla kesinlikle ilgisi vardır. bu sınıf ayrımı konusunu şöyle dinlemiştim. mesela o zaman yapılan tek şey ticaret ve hayvancılık ya, genel olarak herkesin kazancı aynı olduğu için sınıf ayrımı yoktur diye dinlediğimi hatırlıyorum.

X