2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar mrb..benden başka hasta olanlar çooook geçmiş olsun diyorum..mona, cupkek ..ben hala toparlanamadım..ayakta gezince başım dönüyor, öksürük, grip üstüne bir de malum dönem eklendi...sürünüyorum resmen..üzerinizden ırak olsun bu illet salgın..henüz yakalanmamış olanlar çook dikkat...
çalışan arkadaşlar çalışmalarınıza maşşallah.
kk nın bu beğeni butonu çok saçma geldi banada..

selam güzeller bilgisayarımı dün aldım sonunda. videoları izleyemiyordum içime dert oluyordu, bugün oturdum karşısına... yarın dershanede ilk denememizi olcaz, pek hazır değilim; ama belki kendime getirir beni evde bi deneme yaptım sonuç vahim sizlerde ne var ne yok, nasıl gidiyor çalışmalarınız???

kolay buldumda bi anamızın kızlık soyadını sormadıkları kalmış begeniden önce

Son düzenleme:
Kandiliniz mübarek olsun kızlar ,
Hasta olan herkese çook geçmiş olsun kendinize çok dikkat edin, inşallah en kısa zamanda iyileşirsiniz
Ben gelişimin 4. bölümünü bitirdim baya uzundu şimdi ödül zamanı film izleyeceğim

geçmiş olsun canım :26: ben iyiydim ama dün feci bi baş ağrısı saplandı. sabah kalktım ki bademciğim şişmiş bende çok halsizlik ve baş ağrısı yapıyor öyle olunca. bu aralar hepimiz hastalıklarla boğuşuyoruz

o yeşilliği ben başka forumlarda da görüyorum ama ne işe yarıyo hiç bilmiom

herkes hasta :18: cevremdekilerde hep hasta. bende tekrar kapmam umarım

hasta arkadaşlara geçmiş olsun

dikkat et canım cidden öyle, teşekkürler

kuzum bana da uzaktan eğitimden çıkar gibi geliyor. çünkü geçen sene nisanda tarihe eklenen dersleri video yapıp anlatmışlar.

beğenenler bende de çıkmıyo ki, bi değişik yapmışlar beğen tuşunu da.. eskisinin nesi vardı çok merak ediyorum

çalışmalarına da maşallah sedefim

kuzum yarından itibaren bekliyoruz raporlarını ben bugün çalışamam diye düşünüyorum, çünkü kafam almaz bu halde

ben de diyetteyim ya, bi haftayı geçti galiba başlayalı

saol canım sana da maşallah senin de raporlarını bekliyoruz

ben daha deneme çözmeye başlamadım, korkuyorum moralim bozumasın diye ama yanlış yapıyorum

matemtk soru bankası olarak çözümlü ihtiyaç, 7iklim ve uzman kariyer var bende. ihtiyaç biras basit diğerlerine göre, ben 7iklim ve uzman kariyerin öğreten soru bankasını beğendim. başka da yok elimde çözümlü olarak canım

saol canım, grip değilim ama bende ara ara bademcik vakaları oluyor çok geçmiş olsun

hoşgeldin canım hayırlı olsun bilgsyrın

benim çalışmalar bu ara iyi maşallah vatandaşlıktan ve coğrafyadan üç beş konum kaldı. onlarla birlikte matematiğe ağırlık verdim

yarınki denemende başarılar diliyorum

kolay buldumda bi anamızın kızlık soyadını sormadıkları kalmış begeniden önce

aynen öyle ben dün bulamadım da az önce buldum pek meymenet yok cıks, olmamış

amin saol canım, senin ve bütün kızların kandili mübarek olsun.. dualarınız kabul olsun

maşallah çalışmana ben de kendime film veya dizi ödülü koyuyorum, iyi oluyo

ben geldiiim :101:
hasta olan kuzucuklarım çok geçmiş olsun tez
zamanda iyileşirsiniz inşallah
rapor veren arkadaşlara da maşallah
rengişim artık gel da özledim ben seni çok
gelince böyle öpücem seni
saat 5 te dershaneye gidicem alan dersi var
çok öpüyorum ballı bademlerim
bu arada beğen tuşu hiç hoşuma gitmedi

hoşgeldin kuzum, teşekkür ederim

beğenileri göremiyordum ama senin beğenin çıktı az önce
bu beğen tuşunu geri verme imkanımız yok mu

iyi dersler tuğbam, allah zihin açıklığı versin

kızlar ben geldim bu günkü programım çalıştığım konuları tekrar edip deneme çözmek. tarihten de bir sürü kavram var onları ezberleyeceğim. yani ben yine tarih çalışacağım. deneme sonucumu paylaşırım gece.
bu arada bugün 2 tane kitap aldım. biri BUKRE (Kahraman Tazeoğlu) diğeri de SABAH UYKUM (Ahmet Batman)

Bade bende 3 kilo verdim hastalandıktan sonra kendiliğinden. O kadar mutlu oldum ki tek bölgeden zayıfladığım için çok belli de oluyor. Hedef 3 kilo daha. Ondan sonrada hamile kalırım belki

Benimde bugün misafirlerim vardı, sabah 1 saat kadar çalıştım. Akşam yemeğimi yaptım kocişi bekliyorum şimdi. Akşam da full ders çalışacağım.

Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.

sağol canım , tv de dizi alışkanlığım yok hiç benim , yabancı dizi bakıyorum canım dersten sonra ödül veriyorum rahatlatıyor, sıkılmadan ders çalışabiliyorum

hayırlı olsun canım kitapların , bende çok istiyorum o kitapları okumayı almaya bir fırsatım olmadı

saol canım ben de kaç zamandır fırsat bulamıyordum bir de ben kitabı alınca en fazla 2 günde bitirmem lazım öyle bir huyum var sırf bu yüzden almamıştım kaç zamandır ders çalışamam diye öyle de olacak galiba. çok korktum şimdi açıkçası. bukre'ye başladım harika gidiyor. kitapta kendimi bulduğumdan mı bilmiyorum ama bi çırpıda okuyup bitirmek istiyorum

sorma canım bukreyi almak için para biriktirdim ama almaya gidemedim parayı harcadım. annem alacaktı kitapçı kapanmış almak bir türlü kısmet olmadı, arkadaştan kitaplar almıştım, onlar bitince alıcam , bukreyi alırsam arkadaşı kitapları kalır

selam kızçeler
bugün 20 lik dişlerim yüzünden acile gittim. dr un verdiği haplar ağrımı geçirdi ama mg ı yüksek geldi sanırım, bütün gün midem bulandı ve uyku yaptı. hiç ders çalışamadım. ama yarın gündüz tarih çalışmamı bitirip akşamına öğrenme tekrarımı yapmak istiyorum. yarın en azından telafi edeyim
çalışanlara maşallahhhh

Geçmiş olsun sedef. Ben 20 likleri çıkar çıkmaz çektirdim kurtuldum.

seninde kandilin mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…